Forum Forum nieruchomościDesign

Kursy projektowania wnętrz

Kursy projektowania wnętrz

Wuthering_Heights / 2013-04-24 12:37
Czy możecie polecić mi jakieś kursy projektowania wnętrz w Warszawie? Szukam sprawdzonej szkoły :)
Wyświetlaj:
tissu / 2014-10-04 07:34
Kursy projektowania niewiele dają. est tam bardzo mała informacja na różne tematy i poznaje się niby wszystko, a tak naprawdę nic. Jeśli kurs to powinien pomijać kwestie historyczne - to powinno być podane do samodzielnego zapoznania się. Powinien mówić o przestrzeni, uczyć projektowania, ewentualnie o rozwiązaniach technicznych. Inaczej po kursie nie ma się w ogóle wiedzy na temat tworzenia przestrzeni, a jedynie na temat dekorowania. A architektura wnętrz a dekoratorstwo to już co innego.
tissu
beata257 / 95.49.183.* / 2014-05-22 20:44
ja polecam studioforma.edu.pl,kursy najobszerniejsze, absolwenci wygrywają w różnych konkursach, gdyż szkoła ta zapewnia wysoki poziom, zresztą ta szkoła jako jedyna pokazuje prace kursantów,
zobaczcie sami http://www.studioforma.edu.pl/dyplomy.html
architektwnetrz / 89.67.82.* / 2014-04-08 13:27
Po skończonych kursach zapraszamy na praktyki projektowania wnętrz. http://ilonasobiech.pl/praktyki/
Mariola917 / 91.196.10.* / 2013-11-21 08:46
Jak szukasz sprawdzonej szkoły, które oferują takie kursy to zajrzyj na eskk.pl Oferują kurs „Projektant wnętrz” do samodzielnej nauki. Nie trzeba marnować czasu na dojazdy, korki…
ZPAP / 89.75.158.* / 2013-10-18 18:08
ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW PLASTYKÓW - POLSKA SZTUKA UŻYTKOWA
zaprasza na szkolenia z zakresu PROJEKTOWANIA WNĘTRZ. Prowadzimy kursy projektowania pierwszego i drugiego stopnia. Nasze szkolenia skierowane są przede wszystkim do osób, które po rocznym przygotowaniu zawodowym są zdecydowane podjąć pracę w charakterze projektanta wnętrz. Zakres ideowy szkolenia zgodny jest z programem autorskim zatwierdzonym przez specjalistów z Działu Nauczania Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Kurs „Projektowanie wnętrz” prowadzony jest przez profesjonalistów, dysponujących odpowiednim doświadczeniem zawodowym. Są to - artysta plastyk, magister sztuki Jarosław Malicki – absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu i Wydziału Architektury na Politechnice Warszawskiej, autor wielu nagradzanych projektów, także dla takich firm międzynarodowych jak NOKIA i PENTEL, współpracujący jako plastyk z Andrzejem Wajdą przy filmie „Zemsta” oraz magister sztuki Tamara Stein – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, projektantka wnętrz

Uczestnictwo w kursach projektowania wnętrz poszerzają możliwości zawodowe i przyczyniają się do powiększenia szansy znalezienia pracy. W ramach statutowej działalności Związek Polskich Artystów Plastyków – Polska Sztuka Użytkowa, pośredniczy w kontaktach pomiędzy naszymi uczniami a pracodawcami często poszukującymi za pośrednictwem Związku m.in. projektantów wnętrz. Zapraszamy na spotkanie informacyjne!
Szerszych informacji udzielamy pod numerem 667796595
Anulka199503 / 5.173.222.* / 2013-04-25 19:28
Kursów jest mnóstwo, ja bym Ci poleciła Artcube bo moja koleżanka się tam uczyła.
http://www.artcube.edu.pl/stylizacja-wn%C4%99trz/artcube-srtlizacja-wnetrz.html
pytamznow / 89.68.142.* / 2013-07-01 20:14
Pytanie czy po takich kursach, które na pewno są ciekawe, skusilibyście się zaaranżować swoje mieszkanie. Ja mimo wszystko powierzyłbym to profesjonalistom.
decoroom / 2013-07-09 18:39
Na własne potrzeby to bardzo fajne hobby, ale jeśli mamy wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i samemu się w to bawić to ryzyko wzrasta.
Kasia S. / 94.75.85.* / 2013-06-05 14:38
https://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-architektura/kurs-projektowania-wnetrz-140h-362
obecnie szkolenie w cenie last minute
Sophia19 / 5.173.93.* / 2013-04-29 08:01
Również bym poleciła kurs w Artcube (znam ich z własnego doświadczenia)
Wuthering_Heights / 2013-05-07 12:19
Sophia, czego się u nich uczyłaś?
Ja się teraz zaczęłam zastanawiać nad Stylizacją Wnętrz, brzmi ciekawie :)
Sophia19 / 31.175.205.* / 2013-05-15 16:40
Projektowania wnętrz, roczny kurs naprawdę gorąco polecam.
Te Stylizacje Wnętrz też wyglądają obiecująco :D bo tak sobie wyobrażam, że można by zacząć jedynie od "odświeżania", stylizowania wnętrz klientom, żeby spróbować się w zawodzie, a dopiero potem dodać sobie kurs projektowania wnętrz.
powodzenia dziewczyny, jakbyście miały jakieś pytania to piszcie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy