Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kurtyka odwołał Żaryna z funkcji w IPN

Kurtyka odwołał Żaryna z funkcji w IPN

Money.pl / 2009-04-09 18:11
Komentarze do wiadomości: Kurtyka odwołał Żaryna z funkcji w IPN.
Wyświetlaj:
obserwator / 2009-04-09 21:03 / Tysiącznik na forum

- Mianowicie status pokrzywdzonego wedle tamtejszej ustawy mogli otrzymywać tylko..."..., wobec których nie było żadnego śladu, który wskazywałby, że w jakimkolwiek okresie swojego życia dana osoba była zarejestrowana jako TW

Czy te wszystkie książki ktore napisano, nie bacząc na swoja karierę były makulaturą. Mam nadzieję z wadze sadowe wzruszą swoj wyrok same, bo juz go utrzymać się nie da dalej. Ponadto wskazane jest zrobić magisterium z udzialem zapisów dźwiękowych, zdjęć i plikw video byłego Prezydenata Wałęsy aby stworzyć pełen material pokazujący prawdę o życiu od urodzenia do dzisiaj włącznie.
Może ktoś zaproponuje nagrodę a chętni się znajdą. Tak sobie myślę, ze nalezy pokazać prawdziwe zycie Wałęsy, bo za duzo ludzi zaczyna być gnębionych, za grzechy ludzi pelnych pychy i za nazwiska ludzi które sa w internecie powszechnie obecne. Pana Profesora Żaryna uważam i zawsze uważać będę za dużej klasy fachowca historyka i człowieka przestrzegającego norm etycznych, duza szkoda ze nie będzie mógl występować publicznie , bo mu się sznuruje usta.
Gall# / 213.158.197.* / 2009-04-09 18:11
To bardzo smutne; wróciły czasy kiedy za uczciwość wyrzuca się ludzi z pracy ?!
PO obiecała przywrócenie w Polsce "normalności" - nie spodziewałem się, ze tak szybko im to pójdzie...

Najnowsze wpisy