Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kwaśniewski: Jestem krytyczny wobec polityki PiS i tyle

Kwaśniewski: Jestem krytyczny wobec polityki PiS i tyle

Wyświetlaj:
GRYGATOWICZ / 88.156.63.* / 2007-03-24 12:02
Natychmias trzeba powołac komisje psychatrów i psychologów i zbadac stan umysłu Kwaśniewskiego uwazma,że z jego umysłem jest gorzej, niz tego goscia z Białegostoku ,który chciał tez byc w polityce i prezydentem. Proponuje zbadac Kwasniewskiego natychmiast zanim,nie zrobił szkody sobie i Polakom.To,że ten jegomosc ma krytyczny stosunek do polityki PIS to to tyle znaczy co zdechla ryba.
GRYGATOWICZ / 88.156.63.* / 2007-03-24 12:02
Natychmias trzeba powołac komisje psychatrów i psychologów i zbadac stan umysłu Kwaśniewskiego uwazma,że z jego umysłem jest gorzej, niz tego goscia z Białegostoku ,który chciał tez byc w polityce i prezydentem. Proponuje zbadac Kwasniewskiego natychmiast zanim,nie zrobił szkody sobie i Polakom.To,że ten jegomosc ma krytyczny stosunek do polityki PIS to to tyle znaczy co zdechla ryba.
Alicja Pietkiewicz / 88.156.63.* / 2007-03-24 11:51
Ratunku ,jak moze manipulować narodem klamca, zlodziej, oszust a przee wszystkim napuchniety alkoholik. Jego miejsce w szpitalu psychatrycznym a nie rzadzic madrym polskim narodem. Precz z naszych oczu .Drań i komunista.
rondel / 83.17.92.* / 2007-03-21 09:04
i tak będziesz siedział !
poczekaj, sprzedadza i ciebie.
szwagier00 / 83.20.71.* / 2007-03-20 22:36
A kogo obchodzi wobec kogo jest krytyczny obywatel Kwaśniewski, kłamca i pijaczek?
Czy ktoś pytał np. Pershinga albo Ślepego Leona z Pragi Południe, wobec kogo są krytyczni?
Albo Goździkową?
jotemem / 83.19.25.* / 2007-03-20 20:35
P.Kwasniewski jedż P. na ryby może spotkasz P. tam Lejbę to sobie pogadacie o wyższości, bo tylko możecie sobie pogadać!
pchelek / 2007-03-20 21:15 / Tysiącznik na forum
na szczescie nie bedzie tam na tych rybach obecnego nieszczescia Polski - najwiekszego nieszczescia od czasu chrztu Polski te ponad tysiac lat temu
czaterXX / 2007-03-20 19:04 / Bywalec forum
Krótki kurs odświeżania pamięci. Kłamstwa wyborcze, afery PiS i towarzyszy: 1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem (JK).
2. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (J)
3. Nie będzie koalicji z Samoobroną (J).
4. Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa (J).
5. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną, zbrojnym ramieniem SLD. (J).
6. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie, podpórki Leszka Millera, drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy (J).
7. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne (J).
8. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS. Lepper skazany worakami i płaci grzywny. (J)
9. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70 (J).
10. Nie zmienia się ordynacji wyborczej na krótko przed wyborami. Bubel prawny, którego koszty ponosimy, ze względu na oświadczenia majątokowe.
11. Nie podniesiemy akcyzy na paliwa.
12. Wybudujemy trzy miliony mieszkań. (6-10 tys. zł za metr)
13. Wprowadzimy szybko niższe podatki. (Będą wyższe)
14. To będzie tanie państwo, zredukujemy administrację. (taśmy prawdy, ministerstwo mórz)
15. Wycofamy wojsko polskie z Iraku. (Jedziemy do Afaganistanu)
16. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencję. (Zrobił się popularny więc go odsunięto i porzeczołgano)
17. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
18. Afera bilboardowa (Kurski kłamał).
19. Chcemy koalicji z PO (Jarek kłamał).
20. PO jest w koalicji z SLD. (Nigdy nie będzie, w przeciwieństwi do PiS, która kolaburuje z aparatem po PRL).
21. To wszystko wina PO i SLD.
22. Nie bedzie TKM-u. (Widzieliśmy u Begier i teraz w TVP)
23. Moja teczka jest sfałszowana (J).
24. Większość byłych szefów dyplomacji była na usługach KGB. (raport o WSI to konfabulacje)
25. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
26. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
27. Merytoryka i przejrzystość. (widać po nominacjacach Orlen, NBP i TVP)
.............
99. Dla mnie, raz dane słowo, jest święte w świętmym dla Pokaów miejscu... Jarosław Kaczyński 10 VII 2006 w stoczni otoczony przez 38 mln ZOMOWców)
anty-PiSuar / 2007-03-20 21:16
to głosuj w przyszłych wyborach na komuchów baranie!
jerzy1s / 2007-03-20 19:30 / Bywalec forum
Mysle, ze te informacje powinno sie powtarzac jak reklame tv, wtedy moze pisuary sie przebudza!
K. / 213.158.196.* / 2007-03-20 18:50
Każdy złodziej i hochstapler w Polsce jest krytyczny wobec polityki PiS
janoo55 / 2007-03-20 21:07 / Bywalec forum
chciałbyś mieć racje, ja nie kradłem i nie jestem hosztaplerem a ich poprostu nie nawidzę .Nie zasługujemy na nieudaczników, zawistnych ksenofobów. Jeżeli prezydent zmęczył się prezydenturą to niech jedzie na reekultywacje gruntów w bieszczadach.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-03-20 19:04
Nie używaj wielkich kwantyfikatorów.
marek 19-53 / 83.24.24.* / 2007-03-20 18:47
"Cieszę się, że ośrodek w Juracie, który rozbudowałem, przydał się".

Pyszny kawał. Wizjoner, zrobił to w trosce o przyszłość.
janoo55 / 2007-03-20 21:48 / Bywalec forum
masz racje zrobił to, bo myślał o przyszłości, natomiast nigdy nie przypuszczał że następny gospodarz będzie przylatywał śmigłowcem karmić koty. Jedno jest pewne żony obecnego nie będą podglądali z paralotni ze względu na małą atrakcyjność, ale to nie jej wina, może i da się lubić, napewno jest troskliwa i gospodarna gdyż zamiast drogich torebek nosi tanie reklamówki.
marek 19-53 / 83.24.12.* / 2007-03-20 21:55
Przynajmniej wiadomo jakimi kryteriami Pan się posługuje, co jest istotne przy określeniu preferencji.

Hormony zamiast rozumu. To mogę zrozumieć, ale chwalić się tym ?

P.S. Świń razem nie pasaliśmy, proszę Pana.
antek KOWALSKI / 80.55.218.* / 2007-03-20 18:26
polityka to biznes przez oszukiwanie
Drzazga / 83.8.207.* / 2007-03-20 17:18
po co sie zwraca jeszcze do "ZGRANEGO POLITYKA" ON JUZ SWOJE ZROBIŁ ! SKOMPROMITOWAŁ POLSKĘ I POLAKÓW !1-NA ARENIE MIEDZYNARODOWEJ !-A POZA TYM -NIE WIERZY SIĘ PIJACEMU -BO CIĘ SPRZEDA ZA KIELISZEK "wódki"
Nefretete / 80.53.15.* / 2007-03-20 17:49
Plujesz jadem jak kobra.Widac konkretnych przemyslen na temat jego prezydentury nie potrafisz zdefiniowac. Konkrety !a nie kalumnie.
DA-old / 195.225.71.* / 2007-03-20 17:14
Powrót zombi?...Reaktywacja Rzeczpospolitej Kolesiowskiej? Czy też pretekst do jednooczenia lewizny?
pasztet / 83.4.137.* / 2007-03-20 16:44
psioczyłem na niego nie jeden raz,bo nie wiedziałem,że los nas obdarzy Kaczyńskim,Prezydencie leniwym,niesamodzielnym i nie mającym zielonego pojęcia o dyplomacji.
arturekurek / 83.7.60.* / 2007-03-20 18:16
wypisz wymaluj Olek( leniwy, niesamodzielny +kłamca i oszust). Co do dyplomatyki to jest w tym niezły, wyrolował wszystkich. Pierwszy raz jak startował to na niego głosowałem ale byłem wtedy młody i głupi( kończyłem wtedy Technikum Elektryczne). Był u nas na ten czas Olek w szkole i pitolił te same w całym kraju p******* co cesarskie cesarzowi, boskie Bogu itp. Nasza emerytowana (obecnie) Pani pedagog i polonistka -stara porządna Żydówka (super kobieta) powiedziała mu- "Panie gdzie Ty sie pchasz, przecież ty nawet siebie nie reprezentujesz, kandydujesz nawet wbrew swej woli, bedziesz po cichu swoim szefom interesów pilnował, takie będą pańskie rządy" mniej wiecej tak to wmówiła. A ja głupi pomyślałem sobie co ona chrzanii- niby mądra kobieta a taka jakas nawiedziona. Po roku wiedziałem już, że Olek mnie wy...ł bez mydła. Dziś myślę, że kobieta miała rację- przecież jak Olek tańczył discopolo hicior śpiewany przez Mudźina-"To je wasia prezident" to taki był wystrachany tak mu oczki naokoło chodziły. Myśle , że z Olka kandydowaniem to było tak: zadzwonił do niego jakiś bonzo i kazl sie mu stawić u siebie. powiedział, że ma kandydować i ciul, może Oluś coś tam oponował ale dostał z liścia, dowiedział się, ze ma teczkę jak dziewica dostał kopa na droge i tyle jego. A po za tym to spylam właśnie do Anglii, zwijam interes bo nic tu pomnie. Żal mi tylko tak bez żony wyjeżdżać....
Zdzich / 2007-03-22 23:51 / Bywalec forum
To wyjeżdżaj i nigdy nie nie przyjeżdżaj flustracie
arturekurek / 81.154.135.* / 2007-03-29 00:47
Bo co? Zidana mi zrobisz? Nie jestem żadnym frustratem,
tylko nie lubię jak mnie ktos robi w balona, jak raz się to udało pewnemu mAGISTROWI, gdzie jest dyplom z ktorym Wańkowa stała przed kamerami(na ich miejscu to bym się ze wstydu spalił, a nie pchal jeszcze na świecznik)- o czym to świadczy?? Druga sprawa to ludzka naiwnośc, ludzie maja za złe Kaczorom, że lodówka coraz puściejsza, że 3 mln mieszkań nie bedzie itp. -nie nauczył was Olek że to wszystko kity?? Ludzie po co wychodzicie na wybory?? Pokazać się czy sukienkę nową zaprezentować czy nowe laski wylukać?? Ja siedze już w Anglii, funty zarabiam, zamieniam i gram na giełdzie, może coś z tego bedzię. Ja frustratem??-to chyba lekka przesada, no nie....
wojciara / 83.13.237.* / 2007-03-21 06:58
co ty gosciu pitolisz, Olek byl super przynajmniej nas reprezentowal a nie osmieszal, a teraz co mamy, szkoda gadac wstyd wstyd wstyd, az szkoda za granice jechac zeby wstydu sie nie najesc. Ale mamy prezydenta i zad (nie ma polskiej trzcionki w tym linuxie) bo pewnie tez przez ten zad tworzony. Ide sie opic, wole to niz patrzec co ten rzad mowi i robi
czaterXX / 2007-03-20 19:03 / Bywalec forum
A Jarek jak przed rydzykiem pada na kolana to co
Ojj! / 83.15.97.* / 2007-03-20 15:46
Kto przy zdrowych zmysłach i w jakim celu pyta się vicemagistra na temat polityki PiS. To tak jakby księży zapytać co sądzą o komunizmie a komunistów co sądzą o księżach. Kompletna kicha.
kiwają / 83.8.129.* / 2007-03-20 15:01
Wałęsa oszturchany - gniewnie prychnął.
Teraz czas na Kwacha - ten ma więcej ogłady - nie będzie tak nieprzyjemnie prychał.
fack / 84.159.229.* / 2007-03-20 16:19
Jeśli nikt nikogo nie będzie krytykował to znaczy,
że jest bardzo dobrze ale czy u nas tak jest?
Nie daj się wprowadzić w maliny, one smakują słodko
ale przy tym możesz mieć pokłute cztery litery i laskę na dokładkę.
gate / 2007-03-20 18:27 / Bywalec forum
W stosunku do Wałęsy to nie była krytyka !
To było szarpanie za nogawki .
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy