Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kwaśniewski: Nie piję, mam chorobę z Filipin

Kwaśniewski: Nie piję, mam chorobę z Filipin

Wyświetlaj:
razmus / 83.23.55.* / 2007-10-14 19:58
A co Wy na To ??

Komentarze do wiadomości "Kwaśniewska: Mój tata nie jest alkoholikiem"
2007-10-14 17:49:44 | 89.78.10.* | PIS FOREVER
Re: Aleksandra Kwaśniewska: mój tata nie jest alkoholikiem [1]
AGENTEM KGB I SB TEZ NIE JEST TATUS?

sowiecki agent KGB kryptonim "Kat"

W roku 1978 A. Kwaśniewski był już kierownikiem Wydziału
Kultury ZG SZSP. Żeni się z Jolantą Konty - pochodzenia
żydowskiego, córką płk. Kontego - oficera Informacji Wojskowej, podejrzanego o zbrodniczą działalność w wojsku w okresie stalinowskim. Przenosi się do Warszawy, gdzie poza kolejnością otrzymuje mieszkanie. Już nie stara się skończyć studiów na Uniwersytecie Gdańskim. Rezygnuje z pisania i obrony pracy
magisterskiej.

Niewątpliwą przyczyną tej decyzji jest skierowanie go przez KC PZPR na roczne studia do Moskwy (1979/1980), na wydział międzynarodowego dziennikarstwa w Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych przy MSZ, który kończy z sukcesem uzyskując dyplom Nr 1792 z dnia 20 czerwca 1980 r. (patrz powyżej)

A. Kwaśniewski nie ujawnił tego faktu wówczas, kiedy zarzucono mu nie posiadanie dyplomu ukończenia Uniwersytetu Gdańskiego.



Na wspomnianym dyplomie (patrz powyżej) uzyskuje następujące oceny:

- historia Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego -
celująco

- komunizm naukowy - celująco

- ateizm naukowy - celująco

- ekonomia polityczna - celująco

- stosunki międzynarodowe - dobry

- ekonomia radziecka - celująco

- prawo radzieckie - celująco

- logika - dobry

- podstawy dziennikarstwa - dostateczny;



Uczelnię tę [ MGIMO] uważano za wylęgarnię światowej sowieckiej agentury.

Otóż przez wszystkie lata komunistycznej dominacji w Europie Wschodniej, w tej specyficznej szkole kształcone były wyselekcjonowane (według ideologicznego i politycznego klucza)
-
nie tylko przyszłe kadry dyplomatyczne i dziennikarskie dla
bieżących potrzeb partii komunistycznych i reżimów w tych
państwach, ale także agenturalne ekspozytury za granicą,
występujące pod szyldem "dyplomatów", bądź "korespondentów"
zagranicznych agencji rządowych tych państw oraz ich partyjnych gazet i czasopism.

Nauka w tym na wpół tajnym instytucie, będącym w istocie
prawdziwą socjalistyczną wylęgarnią szpiegów, trwała w
zależności od specjalności od 5 do 6 lat. Krócej tylko studia
podyplomowe. W uczelni tej wykładali m.in. wyżsi
funkcjonariusze GRU i KGB, jak np. J. Primakow - były szef KGB, a później premier Rosji.
k445 / 83.13.32.* / 2007-10-11 10:55
To może być POMROCZNOŚĆ JASNA syn jednego Prezydenta tak miał jak go zatrzymali na 2 gazach.
arch / 2007-10-11 11:22 / Tysiącznik na forum
Nie należy wyśmiewać się z czyjejś choroby >doktor Katherine van Wormer w artykule
„Nałóg, Uszkodzenie Mózgu a Prezydent: uszkodzenie mózgu prezydenta z powodu nadmiernego pijaństwa za młodu.
Obecnie to uszkodzenie objawia się w jego obcesyjnym używaniu różnych wyrażeń .
Tego rodzaju obcesje są typowe dla uzdrawianych nałogowych alkoholików, łatwo pogrążających się w egocentryzmie i etnocentryzmie.
Dr. Wormer widzi u prezydenta przesadne podkreślanie jego ważności i pompatyczność, uparte i przesądne poglady,jego dziecinne zachowanie się, jak też jego nieodpowiedzialne zachowanie się i nielogiczne .

cały artykuł "Nałóg, Uszkodzenie Mózgu a Prezydent: pimo
Counterpunch 11.10. 2002, dr.Katherine van Wormer,
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 10:26
prezio nie kryguj sie platforma będzie ci i tak zawsze wierna !
Twarz nowoczesnej europejskiej lewicy jest piękna !
No Frasyniuk, Mazowiecki, Onyszkiewicz, Wujec, Lityński, fajna macie gębę.
ale projekt finansowy ukraina , bronimy demokracji nadal aktualny panie wałęsa ?
obrażony filipińczyk / 88.156.44.* / 2007-10-11 10:06
Tu dzis pod smietnikiem zbierał taki jeden puszki tez ma tego wirus ale jak twierdził nie z Filipin.
pantagruel / 2007-10-11 10:05 / OJOS DE BRUJO
bardzo dobrze Olek, pomagaj! Pomagaj im wygrac z calych sil! Pij i wystepuj publicznie jak najwiecej. Bede Ci wdzieczny. Sukces post komuny gwarantowany :) !
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 10:29
zobaczycie zaraz Bąbińska wysmazy kolejny sondaż, że okaże się jak po poprzedniej wpadce, że Kwaśniewskiemu urosło poparcie. Dołączą sie jeszcze inne sondażownie z grupy pułkownika kwiatkowskiego i będzie git ! Pomyje wyborcze cos napisza o jego walce o demokrację , uda sie.
pantagruel / 2007-10-11 12:04 / OJOS DE BRUJO
o czesc skinie. Ty znowu tu? Wracaj do swoich.
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 10:18
Obawiam się, że nie masz racji - społeczeństwo znowu się podzieli:
frustraci będą głosować na PIS
, a pijący na LID
Pytanie których jest więcej niezadowolonych czy pijących?
Pijących poprą browary, gorzelnie i ich pracownicy bo to są ich miejsca pracy. Powinien też poprzeć minister finansów , pracownicy skarbówki, wszyscy pracownicy budżetówki i emeryci, bo od pijących są wpływy do budżetu (akcyza i podatki)
Jak widać pijący są dla społeczeństwa pożyteczni , a z niezadowolonych nie ma żadnego pożytku oni by chcieli z budżetu brać. :-)
Polonia Sempre Fidelis / 79.187.37.* / 2007-10-11 10:34
słuchaj synku bo juz mnie irytujesz frusttatów to sobie poszukaj w rodzinie może twoi strasi maja kłopoty a ty ubliżasz innym. Polska inteligencja głosuje na PiS, ta oczywiście która nie czyta pomyj wyborczych , to fakt.
Idź do LaMadame może spotkaqsz Sajmona z Kamerunu to sobie pogadacie o rewolucji światowej.
TVN oglada zaledwie 1,5 mln Polaków. Starczy ?
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 11:28
Przepraszam za niefortunne sformułowanie - wybacz jestem tylko wykształciuchem.
Nie mniej formą swojej wypowiedzi przynajmniej w jakiejś części potwierdzasz moją tezę.
pantagruel / 2007-10-11 12:09 / OJOS DE BRUJO
nie przepraszaj skina. On juz tyle tu nawywijal, tyle glupot napisal. Wywody jego to przedruk z jakis nacjonalistycznych szmatlawcow.

cytuje:
inteligencja, ktora nie czyta pomyj
koniec cytatu

wg niego inteligenta poznaje sie po tym, ze glosuje na PIS :)
czyli taki Bartoszewski na ten przyklad to kto ?

Nie przepraszaj skina
pantagruel / 2007-10-11 10:26 / OJOS DE BRUJO
lo la boga ale czarne masz wizje. Sa jeszcze umiarkowanie pijacy i slabo lub wcale nie sfrustrowani, chcacy cos w zyciu osiagnac, dobrze zarabiac i zyc komfortowo, kochac bliznich i jezdzic na wakacje w ciekawe miejsca. No i na stale mieszkac tu w Polsce. Malo realne? Ale jakie piekne.
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 11:41
Ja podobnie jak Ty mam takie same marzenia. Też chcę coś w życiu osiągnąć, dobrze zarabiać, żyć komfortowo, kochać bliźnich i jeździć na wakacje w ciekawe miejsca. Nie wyjechałem z Polski i na razie nie zamierzam.
Moja rodzina ucierpiała podczas wojny i po wojnie ale nie zamierzam przez całe życie mścić się. To jest przeszłość na którą nie mam już wpływu. Interesuje mnie teraźniejszość i przyszłość bo na nie mam wpływ.
Premier JK spotykając się z byłym prezydentem pokazał, że według niego są tylko dwie partie godne uwagi PIS i LID - moja wypowiedź była żartobliwym odniesieniem się do tego podziału.
Przepraszam wszystkich, których uraziłem swoją wypowiedzią - nie miałem takich intencji :-)
pantagruel / 2007-10-11 12:00 / OJOS DE BRUJO
Hej,
jak milo spotkac rozsadnego milego i spokojnego czlowieka w tej dzikiej dzungli opanowanej przez wsciekle i czesto glupie bestie.

Przyszlosc mamy poo to aby ja ulepszac, dbac o nia, cackac. Dla dobra naszego i naszych dzieci, aby mogly milo wspominac poczynania swoich przodkow czyli wlasnie nas. Ja doskonale rozumiem, ze bestia ma we krwi bycie wlasnie bestia i nigdy nie zrozumie, ze mozna zyc bez wojny, krzywd itp.

Dlatego tak milo jest spotkac Ciebie wyborco, tak milo.

Mimo iz przyszlo mi zyc w tej dzungli nigdy nie bede kakal jak one (bestie) i to mnie wyroznia. Jestem czlowiekiem.
oswiecony / 213.158.196.* / 2007-10-11 10:03
a może to ptasia grypa ?
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 10:06
jeśli tak to trzeba by odizolować bliźniaków bo się zarażą i kraj pozostanie bez przewodniej siły
arch / 2007-10-11 15:54 / Tysiącznik na forum
Lewicowa przyzwoitość i roztropność ciągle nieco różni się od przyzwoitości i roztropności bezprzymiotnikowej.
Piorun / 194.181.245.* / 2007-10-11 09:36
A ja mam MIX-a!!!!! :):):):)
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 09:51
Na MIX'a chyba jeszcze za wcześnie - to po wyborach jak się będą tworzyły koalicje :-)
beri beri / 84.234.0.* / 2007-10-11 08:57
Kwaśniewski i jego zaplecze polityczne mają Polaków za idiotów. Traktowanie Polaków na Filipiny świadczy o degrengoladzie tej klasy npolitycznej. Ja kiedyś będąc pod wpływem choroby z Filipin podpisałem koledze pożyczkę i długo ją potem spłacałem. Co podpisze vicmgr Goleń gdyby ciemna masa ogłupiona przez POLSAT-y, TVN-Y, GWna PO wybrała a PO vicmgr Golenia premierem zrobiła. Takie są plany. A swoją drogą na co Tusk choruje, może beri, beri.
wyborca / 83.12.60.* / 2007-10-11 09:49
A na co Twoim zdaniem chorują liderzy pozostałych partii ?

Najnowsze wpisy