Forum Polityka, aktualnościPolityka

Kwaśniewski: Potrzebna debata Kaczyński-Tusk

Kwaśniewski: Potrzebna debata Kaczyński-Tusk

Money.pl / 2007-10-08 11:26
Wyświetlaj:
Elendir / 2007-10-08 15:13 / Łowca czarownic
Z wypowiedzi trójki polityków Kaczyński, Tusk, Kwaśniewski okazuje się że właśnie ten ostatni najczęściej potrafi spojrzeć z innego punktu widzenia niż własne siedzenie. Nawet jeżeli są to słowa bardzo niewygodne. Mam tu na myśli również słowa za które został zgodnie w Polsce skrytykowany.
KoP / 2007-10-08 18:10 / Bywalec forum

Mam tu na myśli również słowa za
które został zgodnie w Polsce skrytykowany.

a kolega zna powiedzenie o tzw. sr...u we wlasne gniazdo? Kwaśniewski w swym pijackim amoku sprzedał się za garść drobniaków, za beczkę wina, którą spożytkował w Kijowie. To nie były slowa niewygodne, to byly słowa obelzywe i nie wyobrażam sobie, co takie pijane coś może mam uczynić w przyszlości.
Elendir / 2007-10-08 18:45 / Łowca czarownic

a kolega zna powiedzenie o tzw. sr...u we wlasne gniazdo?

Ależ oczywiście że znam. Z tego powodu Lepper jednak nam nie opowie o kulisach swoje rządzenia z PiS, z tego powodu tak trudno walczy się z takimi zjawiskami jak korupcja, czy choćby fala w wojsku.

Czy rozumiesz znaczenie słów które wypowiadasz? Amok? Sprzedać się za garść drobniaków? Sądząc z kontekstu w jakim je używasz to raczej wątpię.
corrida / 79.187.37.* / 2007-10-08 11:26
whisky ci sie skończyo juz ?
twoje słowa sa tyle warte co przysięgi które składałes dwukrotnie Narodowi..
.."będe niezłomnie stał na straży godności Narodu , przysiegam !
twoje zdanie k.....wa mnie nie interesuje. Pokaż jak sie wychodzi z Sejmu po drabinie przez okno na tyłach, budynku albo jak sie wchodzi do samochodu przez bagaznik.
NoPis2007-10-21 / 195.245.68.* / 2007-10-08 13:15
TO słowo: k..... dobrze definiuje Ciebie i PiS (po długiej debacie PiS zdecydował się użyć tego słowa w swoim - pisowskim spocie)
robinia / 83.6.208.* / 2007-10-08 12:28
Ciebie ,moherku, może to nie interesować. Mnie to interesuje pomimo, że w większosci nie zgadzam się z Kwaśniewski. Ale debaty Tusk-Kaczyński chętnie bym posłuchała.

Najnowsze wpisy