Forum Polityka, aktualnościKraj

Kwaśniewski: To nie alkohol, to choroba

Kwaśniewski: To nie alkohol, to choroba

Money.pl / 2007-10-10 18:06
Komentarze do wiadomości: Kwaśniewski: To nie alkohol, to choroba.
Wyświetlaj:
niet / 212.160.197.* / 2007-10-12 14:35
Stan ducha? A stan chucha? Ostatnio żuje ostentacyjnie gumę.
B@SiK / 83.3.167.* / 2007-10-11 15:55
szkoda moich słow...wstyd !
jaro67 / 2007-10-11 12:33 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gdzies to widziałem

LiD ---- Lekarstwo i Denaturat
halin / 83.13.27.* / 2007-10-11 08:27
Kampania jest wręcz obrzydliwa, obnaża słabości naszch prominentów, Kwaśniewski chwiele się na nogach, nie mogę mu wybaczyć występu pod Charkowem, Korwin-Mike okazuje niechęć do niepełnosprawnych, Ziobro udostępnia taśmy prawdy, Dorn sądzi się o dobre imię swojego psa, gdzie my żyjemy, to wszystko jest żałosne!
dareg / 89.79.2.* / 2007-10-11 07:36
tak, to choroba - alkoholowa
arturo968 / 213.238.114.* / 2007-10-11 08:02
skoro widzisz premiera i do niego się zwracasz na zjazdach lid, tak to już choroba alkoholowa
caper / 83.31.59.* / 2007-10-11 00:34
Droga Kwaśniewskiego
Aleksandrze Kwaśniewski, Januszu Onyszkiewiczu, Cirilu i Falko, nie idźcie tą drogą! Po co o tych lekarstwach? Przecież po występach w Kijowie były prezydent powiedział wprost, że może wypić. A co? Może mu nie wolno?!

Teraz się okazało, że jego słowom z entuzjazmem oklaskiwanym przez LiDowski aktyw w Szczecinie winna jest kuracja. Wraca więc niedyspozycja goleni prawej, którą Kancelaria Prezydenta odkryła chyba ze dwa tygodnie po pijanych występach Kwaśniewskiego na grobach polskich oficerów pomordowanych pod Charkowem.

Po co? Przecież Polacy kochają Kwaśniewskiego właśnie za to, że ucieleśnia ich przypadłości. Krętacz dbały głównie o swój własny interes, wypić lubi, ale w sumie swój chłop. Żeby zastosować właściwe odniesienie literackie, strawestujmy nieco Brechta: Kwaśniewski jest bardziej skłonny ku dobremu niż złu, tylko warunki nie sprzyjają mu. Gdyby nie interes: swój, rodziny, kumpli i partii, pewnie zabiegałby o interes Polski. Gdyby nie było komunizmu, nie robiłby kariery w PZPR. Gdyby nie stawiali, nie piłby.

Taki prezydent albo premier nas usprawiedliwia. Jeśli głowa państwa się nie wstydzi, to dlaczego ma się wstydzić zwykły obywatel, zwłaszcza wykształciuch? – Polska musi wyzdrowieć – plótł nieskładnie, walcząc z organizmem były prezydent. Jeśli przyczyną jest stan jego zdrowia, to takie deklaracje brzmią dwuznacznie. Odpowiedzieć można: zacznij od siebie. Nie lepiej powiedzieć wprost: nawaliłem się jak stodoła, a co? Wam się nie zdarza, mordy wy moje? Nie wiedziałem, czy wytrzeźwieję do poniedziałku, to odwołałem debatę z Tuskiem. Wytrzeźwiałem: debata będzie. W razie czego Kaczyński poda pomocną dłoń.

Ale może Kwaśniewski jest sprytniejszy? Przecież wszyscy wiedzą, że łże. I o to właśnie chodzi. A tobie, wykształciuchu, mordo ty moja, się nie zdarza? Taki premier nie będzie się wywyższać, nie będzie stawiał trudnych wymagań. Przeciwnie. Już wiesz, dlaczego głosować właśnie na jego partię, która z zachwytem przyjmuje jego performance.
K. / 88.156.210.* / 2007-10-10 21:31
Hitler powiedział, że jak doprowadzi do tego, że na 1 Polaka przypadnie 6 litrów spożywanego rocznie spirytusu, to będzie miał Polskę w kieszeni bez wojny. Wiecie ile przypada obecnie?....... 11 litrów czystego spożytego spirytusu. I to jest ani żenujące, ani śmieszne.
waran / 2007-10-10 21:18 / Twardy dziadyga
Tak ,to choroba alkoholowa. Pije bo chce , pije bo coś go pcha. Nie ma ciagu alkoholowego . Pije bo lubi ?
Nie usprawiedliwiam człowieka. Nie ma ściśle określonego sposobu dojścia do nałogu. Ale ludziska, zostawcie te dęte wypowiedzi. Zostawcie ten Charków . Nie pomozecie , ani nie zaszkodzicie wiecej . Wielu z Was , takich moralnie czystych nie ma skrywanych przed innymi ułomności. Nie oszukujcie się. Pewnie , liczycie na to , że stanie i powie - tak byłem pijany . I co będziecie ,usatysfakcjonowani ? Dajcie sobie spokój . Ile matek , ojców , żon czy mężów pije wokół Was.
Jeszce żony nie bił . Bush junior jest alkoholikiem . Czy Religa nie pije ? Wielcy ludzie w ciagu alkoholowym tworzyli wielkie dzieła. Alkohol jest od zarania ludzkości z nami.
Pewnie , że nie powinien sie pokazywać po kielichu.Tyle tylko , że Kwaśniewskiego znają wszyscy. A nas malutkich pijaczków , osądzajacych świat przez pryzmat naszego szarego życia , tylko sąsiad .
arch / 2007-10-10 18:50 / Tysiącznik na forum
Pismo Counterpunch zamieściło już 11.10 .2002, artykuł lekarki, Katherine van Wormer, pod tytułem
„Nałóg, Uszkodzenie Mózgu a Prezydent: "
Tematem tego artykułu jest uszkodzenie mózgu z powodu nadmiernego pijaństwa za młodu.
"Obecnie to uszkodzenie objawia się w obcesyjnym używaniu różnych wyrażeń .Tego rodzaju obcesje są typowe dla uzdrawianych nałogowych alkoholików, łatwo pogrążających się w egocentryzmie i etnocentryzmie. "
Mikuś / 83.26.250.* / 2007-10-10 18:18
Olek kocham Cię mordo ty moja. Wracaj szybko do zdrowia i zrób porządek w naszym chorym kraju.
arch / 2007-10-10 18:31 / Tysiącznik na forum
Mikuś - on jest świadectwem degeneracji demokracji !
Mikuś / 83.26.250.* / 2007-10-10 18:37
Do degeneracji demokracji prowadzą rządy PIS-u!
Wolę Olka po "kielichu" niż najbardziej nawet trzeźwe ,,kaczory". Bardzo mi przykro ale tak jest.
arch / 2007-10-10 19:44 / Tysiącznik na forum
i jeszcze jedno -Prezydent Dwight D. Eisenhower powiedział 45 lat temu:
„Mie możemy być pewni niczego, tylko trzeżwi i świadomi obywatele mogą ...zachować jednocześnie bezpieczeństwo i wolność...Chcemy żeby demokracja przetrwała na następne pokolenia, żeby nie wisiało nad nią widmo bankructwa.”
waran / 2007-10-10 21:20 / Twardy dziadyga
Wtedy też w USA był okres największego pijaństwa . Spadło po zniesieniu prohibicji.
arch / 2007-10-10 19:03 / Tysiącznik na forum
Mikuś -"mordo ty moja " -Choroba zdiagnozowana !
-Jest to Ptasia grypa-Kaczoris nienaturalis .
Atak poważnie -nie mów że będziesz szedł na wybory pod haslem -
"menele wszystkich krajów łaczcie się "
..MP / 195.90.107.* / 2007-10-10 18:10
Panie Kwasnieski, juz raz Pan klamal na temat swojego wyksztalcenia.
Juz raz sie Pan zaslanial choroba po aferze na cmentarzu poleglych Polakow.
Teraz chce Pan abysmy uwierzyli.
Aby to sie stalo potrzeba wiecej niz Panskie slowo.
KoP / 2007-10-10 18:06 / Bywalec forum
no, zgoda, to choroba alkoholowa.

Tylko alkoholik popija tabletki alkoholem.
pchelek / 2007-10-10 18:33 / Tysiącznik na forum
ciekawe jakie tabletki - moze extazy ?????????????
KoP / 2007-10-10 19:23 / Bywalec forum
a może Viagrze chcial dać kopa.
kpiarz / 83.7.141.* / 2007-10-10 21:16
KoP tobie to nawetiagra nie pomoże:)
leczysięsam? / 83.24.228.* / 2007-10-11 19:19
rozumiem, że tobie pomogła
goń się sam / 83.7.147.* / 2007-10-13 16:01
a ty goń się sam p.a.l.a.n.c.i.e

Najnowsze wpisy