Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Kwiatkowski: To politycy rozwalają telewizję

Kwiatkowski: To politycy rozwalają telewizję

Money.pl / 2009-07-09 08:04
Wyświetlaj:
dennnyy / 213.77.56.* / 2009-07-10 00:45
Telewizja tzw. publiczna zrobila wiele, by jej nie ogladac
maly kazio / 2009-07-09 12:19 / Bywalec forum
No co się czepiacie,Pan Kwiatkowski ma duże doświadczenie w promowaniu polityków na czołowe stanowiska (Kwasniewski prezydentem za Kwiatkowskiego został wybrany) jest więc poniekad specjalistą. Tyle że TVP to normalna firma i ma ZARABIAĆ jak facet , anie płacić z moich pieniędzy na Lisków i innych "wielkich" autorów.
Cspostrzegawczy / 2009-07-09 10:14 / Tysiącznik na forum

a ludzie dają się nabierać na zachowania pod publiczkę.


To, że PO działa na szkodę telewizji to są gołe fakty

Dla PO nie liczy się kraj, jego kultura i świadomość narodowa. Liczy sie komercja , władza i kosmopolityzm.
pisowcze niemożebny / 79.163.58.* / 2009-07-09 12:21

Dla PO nie liczy się kraj, jego kultura i świadomość narodowa.
Liczy sie komercja , władza i kosmopolityzm.


Dla PiS nie liczył się kraj, jego kultura i świadomość narodowa.
Liczyło się Państwo*, władza** i świadomość katolicko-narodowa***

* Centralnie sterowane Państwo, z gospodarką społeczną (czytaj: socjalistyczną), którego działanie oparte jest na korporacji urzędników, których interesy zbieżne są z interesami polityków
** Władza nalężaca do jednej partii, mającej jedynie słuszne poglądy, a tą partią jest PiS
*** świadomość katolicko-narodowa - jedyna słuszna pełna wykładnia tego pojęcia jest definiowana od lat na falach Radia Maryja
Cspostrzegawczy / 2009-07-09 17:03 / Tysiącznik na forum
* PIS promuje państwo silne obywatelami, szczególnie klasą średnią i sprawną administracją. Kultura i świadomość na pierwszym miejscu.
** władza należąca do jednogo człowieka Tuska lansuje PO i nikt mu nie podskoczy
*** świadomość narodowa, to o co walczyli i gineli Polacy w powstaniach, a nie targowica - to co lansuje PO, gdzie pod patronatem potężniejszych państw będziemy się niby rozwijać.
Demaskator / 87.205.155.* / 2009-07-09 15:03
dokładnie popieram w 100% obecnie stoimy na skrzyżowaniu tych dwóch kierunków, w czasach komercji i kosmopolityzmu poradzą sobie jednostki ambitne które za swoją ciężką prace osiągną swój cel, są i tacy którzy nic nie robią a by chciały bo sie należy(haha) epoka robin hooda już się dawno skończyła, a jeśli chodzi o pis no to nie chce mi sie nawet tego komentować, ludzie socjaliści którzy z szabelką chcą wojować przeciwko wszystkim sąsiadom licząc na "USA" hehe doprawdy śmieszne i żałosne.

Tak w ogóle to każdy zainteresowany powinien wpisać w wyszukiwarce "Csposrzegawczy" co to za enigmatyczna postać. Śmieszne i żałosne oto widzimy że to zagorzały fanatyk, którego egzystencje opłaca PIS co śmieszne jego komentarze cały czas znajdują się na tym samym poziomie intelektualnym, a ja nawet optował bym za regresem.
Cspostrzegawczy / 2009-07-09 17:12 / Tysiącznik na forum
mylisz się nie należę do PISu i nikt mnie nie opłaca

natomiast Ty stawiasz się na pozycji mędrca , a nie rozumiesz podstawowych prawd.

Natomiast stereoptyp, że popiera "nic nie robienie" jest fałszywy - zobacz na wprowadzone prawo podatkowe nie ma tam zasiłków jak chce SLD, a są zwolnienia z WYPRACOWANEGO PODATKU np. na dzieci. Są w zrobionych pracach PIS obiżki podatków najbardziej korzystne dla klasy sredniej.

także stereotyp szabelki, jest wymyslony by maskować cichosiedzenie i przyjmowania z pokorą nieudolności.
Binarek / 212.160.172.* / 2009-07-09 11:04
Bo nie zapisało w ustawach sztywnych pieniędzy dla prezesa TVP?

Pomyśl, myslenie samodzielne nie boli
Cspostrzegawczy / 2009-07-09 17:15 / Tysiącznik na forum
to ty pomyśl dlaczego PO niszczy media publicze, a niszczy , bo to widzi każdy chość trochę rozgarnięty.
oleandry / 79.188.238.* / 2009-07-09 11:39
za rozpętanie burzy w sprawie abonamentu, za wygadywanie obraxliwych słów wobec osób od dziesiecioleci płacacych abonament RTV postawić przed Trybunełem Stanu !
Nigdy w przesżłosci nikt nie odwazył się mówic takich rzeczy i deprecjonaować właśność publiczna.

czy Premier Tuska opłacał w ostatnich 10 latach abonament RTV ?
Binarek / 212.160.172.* / 2009-07-09 12:02
za rozpętanie burzy w sprawie abonamentu?
1.PO Rozpętało burzę? Zmieniło zasady finansowania misji na programy celowe aby nie powstawały za pieniądze podatnika takie programy jak "Tańce po lodzie"

2."za wygadywanie obraźliwych słów wobec osób płacacych abonament RTV"
Kto tak zrobił? Rzecznik, Minister?

3.Nigdy w przesżłosci nikt nie odwazył się mówic takich
rzeczy i deprecjonaować właśność publiczna
Nigdy też nikt nie deprecjonował PKP, Poczty Polskiej, Stoczni

Nic nie zmieniajmy, fajnie było jak były PGRy, kombinaty a w TVP leciała fascynująca "Wielka gra"
oleandry / 79.188.238.* / 2009-07-09 14:49
wybiórcza pamięć nie usprawiedliwia.
wypowiedzi o polskości, o patriotyźmie o mówieniu prawdy etc
powinieneś sobie zapisywac w kajeciku słowa swojego guru.
Binarek / 212.160.172.* / 2009-07-09 16:10
Odpowiedziałem Ci na pytania i poprosiłem o przypomnienie jeżeli się pomyliłem

Nie skorygowałeś mnie, tylko piszesz o wybiórczej pamięci

Na jakiej podstawie?
chłop jag / 84.234.10.* / 2009-07-09 10:03
Popatrzcie jak to wiedzą , kogo zapytać o problemy w TVP!!! Ale to tak na marginesie bo TVP, jej główny cel, to ogłupianie baranów aby nie wierzgały przy strzyżeniu ich do krwi!!!
Ponadto, wmówienie baranom, że być Polakiem to wstyd, obciach i kicha po to aby barany, broń Boże, nie zaczęły dogadywać się między sobą, przeciw rodzimym i kosmopolitycznym podstrzygaczom!!!
Binarek / 212.160.172.* / 2009-07-09 08:42
Kwiatkowski niezależnym ekspertem

Dać chłopcom z SLD, PiSu i LPR łopatki

Bardzo dobrze
Prezydent zawetował ustawy zdrowotne to niech bierze odpowiedzialność za służbę zdrowia
Oducili PiS i SLD pierwszą ustawę medialną i pewnie prezio zawetuje to niech bawią się sami TVP
bizli / 193.201.137.* / 2009-07-09 08:19
kolesie muszą gdzieś kasę zarabiać,
wiedziałem że kiedyś do tego dojdzie - jak braknie stanowisk dla cwaniaczków to będą je dublować
anty bolszewik / 81.186.237.* / 2009-07-09 08:04
Panie Kwiatkowski, bałagan w TVP zaczął dużo wcześniej niż w 2005 r., PiS "tylko" kopnął leżącego...

Najnowsze wpisy