Forum Klub gospodarczy - tematy użytkowników

laptopy zastąpią stacjonarne?

laptopy zastąpią stacjonarne?

roney / 2007-03-28 23:58
kilka dni temu czytałem w GW że laptopy za jakiś czas mają zastąpic komputery stacjonarne (http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,4007796.html), co o tym sądzicie? czego używacie w pracy?

ja używam laptopa i internetu bezprzewodowego:) lubie być ciągle w kontakcie ze swoimi bliskimi oraz klientami. mam internet z telefonii komorkowej i jestem zadowolony.

Jak Wy działacie? tylko stalka, tylko bezprzewodowy czy razem, mix?:) w jakich kwestiach pomaga Wam bezprzewodowy internet i czy jesteście z usług naszych operatorow zadowoleni?
Wyświetlaj:
pietrolino / 89.76.196.* / 2007-04-12 12:37
laptop nigdy nie zastapi stacjonarki, bo sluzy czemu innemu. ale nie da sie zaprzeczyc , ze laptoki i bezprzewodowy interent bardzo coraz wieksza popularnosc zdobywaja. ja mam poza szerokopasmowka w stacjonarnym jeszcze iplusa w laptopie, ale to koniecznosc, potrzebuje do pracy ciaglego kontaktu z ludzmi, dostepu do informacji. a taki necik bezprewodowy jest coraz lepszej jakosci, nei narzekam
szimek / 83.24.133.* / 2007-04-13 12:39
eee tam laptopy teraz smigaja z taka jakoscia, ze szok, w dodatku bezprzewodowy internet przyczynil sie posrednio do ich rozwoju, tez uzywam iplusa, najlepszy jest w koncu
roney / 2007-04-17 12:27
no dokładnie, ja też to zauważam. widać w wypowiedziach prezesów (przynajmniej do iPlus wypowiedzi Bauca) że teraz będą w technologię hsdpa inwestowali. w Warszawie wyciąga iPlus w niej 70Kb/s:) normalnie już jak dobry internet 512! to będzie świetlana przyszłość netu bezprzewodowego:)
pietrolino / 89.76.196.* / 2007-04-17 20:30
pokladam spore nadzieje w HSDPA, wiec mam nadzieje, ze wkrotce bedzie mozna w calej polsce skorzystac z tych lacz, rzeczywioscie w wawie i okolicach ponoc smiga jak trza, wiec to kwestia czasu, az bedzie mozna korzystac z tego w calym kraju

Najnowsze wpisy