Forum Forum finansoweBanki

Łatwiej o kredyty walutowe

Łatwiej o kredyty walutowe

Money.pl / 2006-07-27 20:41
Komentarze do wiadomości: Łatwiej o kredyty walutowe.
Wyświetlaj:
maaciek / 80.53.71.* / 2006-08-08 09:12
gdzie łatwiej? jakie to banki?
Kero / 2006-07-27 20:41 / -
Właśnie poszukuję kredytu na budowę domu i powiem, że tu napisać można wszystko.
To bzdura z tym "poluzowaniem".
Kawaler o uregulowanym stosunku do służby wojskowej bez żadnych zobowiązań finansowych wobec kogokolwiek przy dochodzie 2300zł brutto otrzymał propozycję na poziomie 60 tys. (sześćdziesiąt). Za tyle to można sobie wybudować ale szałas w jako takim komforcie.
Sprawdzamy nie jeden bank i to norma jest wszędzie. Ja mam czas, zobaczymy jak zmiękną prędzej czy późnmiej.
Troche to niezrozumiałe dla mnie iż w dzisiejszej dobie funkcjonuje jeszcze sterowanie polityczne bądź co bądź prywatnymi bankami.
Na zakończenie, niekompetencja panienek i kenów bankowych jest porażąjąca.
$$$ / 83.14.188.* / 2006-08-03 10:27
Moeny.pl (albo PAP) maja iformacje wyssane z palca.A niby to w jakim banku jest tak łatwo z kredytem???chyba u znajomej pani Zosi z okienka dla VIPow, prawda?
anika / 83.23.155.* / 2006-08-01 12:37
Ja staram się o kredyt walutowy na remont i modernizację w wysokości 50 tys. Po zebraniu teczki z dokumentacją czekałam trzy tygodnie tylko po to aby jakiś niekompetentny analityk stwierdził, że działka zabudowana domem i zabudowaniami gospodarczymi od pięćdziesięciu lat wcale nie jest działką budowlaną choć w klasyfikacji gruntów jest czarno na białym oznaczona jako kategoria B. Odwołałam się i mam czekać kolejny tydzień, czas operacyjny nieprawdopodobny!!!!!!! To ma być łatwiej?

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: