Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Ławrow: Prowokacja z "orszakiem prezydentów"

Ławrow: Prowokacja z "orszakiem prezydentów"

Money.pl / 2008-11-24 10:43
Wyświetlaj:
maxymili / 2008-11-24 10:43 / Tysiącznik na forum
Panie Ławrow, nie lubię Lecha, ale strzelaliście do mojego prezydenta a to już obraża Polskę a nie osobę prezydenta. Rozumiem, że gdziekolwiek na świecie możemy strzelać sobie jawnie do Putina i nie będziecie mieli nic przeciw bo to taka prowokacja tylko będzie?
behemot:) / 194.50.110.* / 2008-11-24 11:39
a jezeli szaakaszwili to zorganizowal, a lech dal sie wciagnac? to jest wojna!! kurde, naciaganie tego co sie stalo pod wlasne poglady to glupota
maxymili / 2008-11-24 12:59 / Tysiącznik na forum
Tara rara. Baju baju. Wcześniej uwierzę, że to początek inwazji kosmitów ;)
Dobrze wiedział i Sakaszwili i Lech co robią jadąc tam, bo Ruscy strzelają do każdego pojazdu bez zdania racji w tym regionie, takie zastraszanie. Mimo to pojechali bo są mądrzy inaczej. Mi jest przykro, że mamy prezydenta nie tego, ale mimo to jest naszym prezydentem i musimy za niego walczyć w razie takiej potrzeby.
isael / 81.190.10.* / 2008-11-24 17:46
tu nie trzeba wierzyć, to było widać, bardzo ładnie Prezydenci zagrali swoją rolę,

nie wiem tylko czy Prezydent Polski był swiadomym uczestnikiem wydarzeń, czy "tylko" nieswiadomym uczestnikiem gry Prezydenta Gruzji?
1939 / 80.54.208.* / 2008-11-24 11:03
proponuje panu przed nastempnej wypowiedzi udać sie na bazar i proszę o kupno nowego mózgu bo ten nie działa . mam nadzieje że wtedy zacznie pan analizować swoje wceśniejsze wypowiedzi bo te są żenujące przykro mi ze nie jesteś geniuszem no ale wypowiadać się możesz podziwiam twoją analize
maxymili / 2008-11-24 13:02 / Tysiącznik na forum
Ale mondry jesteś. Gdzie taki mózg kupiłeś?
1939 / 80.54.208.* / 2008-11-24 13:42
nie podejme tematu moji przodkowie umierali za ten kraj a dzisiaj mi się wciska że jak oddamy wszystko innym to jest gitas nie ma banków ,nie będzie polskiej waluty, angielski stał się obowiązkowy,żreć mamy modyfikowaną genetycznie miche zatrute środowisko a ja mam się przejmować jakąś kaczką i co może mam za niego umierać zapomnij chcesz umierać umieraj twoja sprawa za kogo chcesz umierać

Najnowsze wpisy