Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lech Kaczyński: Balcerowicz nie ma szans na drugą kadencję

Lech Kaczyński: Balcerowicz nie ma szans na drugą kadencję

Wyświetlaj:
Redakcja forum / 2005-11-18 13:22 / Administracja forum
Słowo stanie się ciałem?
Leszek / .* / 2005-10-19 20:31
Aja dlatego właśnie zagłosuję na Kaczynskiego bo tylko to gwarantuje rozwój.Nie można bez przerwy dusić gospodarki i zmniejszać koszty bo niedługo na nic nie bedzie pieniędzy.
WAZ / .* / 2005-10-20 16:51
Glupis ty klarnet - glosuje na oszoloma Kaczynskiego!
jj / .* / 2005-10-19 17:47
Bardzo dobrze.Teraz wiemy ze to kolejny co chce sie dobrac do rezerw pienieznych. W niedziele Tusk na bank! :)
krzyhoo1 / .* / 2005-10-19 11:00
Dobrze, że przynajmniej jest szczery, to tym większym przekonaniem zagłosuję na Tuska. Problemem pozostaje zapewnienie większości sejmowej dla takiej propozycji preydenta - ale do 2007 jeszcze dużo się może zmienić.
Lukkiee / .* / 2005-10-19 10:23
Za kilka miesięcy przenoszę się do Warszawy i mogę powiedzieć jedno - Lech Kaczyński nie ma szans na drugą kadencję w Warszawie. (Optymistycznie zakładam, że pierwsza kadencja w Belwederze jest poza zasięgiem).
paskudny_kurdupel / .* / 2005-10-19 09:15
Jeśli jeszcze miałbym jakieś wątpliwości na kogo głosować (lub raczej na kogo NIE głosować) to po wczorajszych zapowiedziach nie mam wątpliwości. Tusk jeśli nawet nie zarekomenduje Balcerowicza na drugą kadencję to przynajmniej nie będzie manipulował przy polityce pieniężnej NBPFajna sprawa - "niezalezny" bank centralnie sterowany
bankowiec / .* / 2005-10-19 09:14
Pan Kaczyński skompromitował się podwójnie.Po pierwsze za pakt za Samoobroną, a po drugie za brak elementarnej wiedzy n/t ekonomiczne.Niekoniecznie prezesem NBP musi być p.Balcerowicz, któremu dorobiono gębę. Natomiast stawianie dwu sprzecznych celów prezesowi NBP jest zdecydowanie krokiem w tył.
kasowiec / .* / 2005-10-19 09:21
A o jakich to dwóch sprzecznych celach mówisz bankowcze, które to niby Prezesowi NBP postawił L.K.? Ja widzę tylko jeden.
betka / .* / 2005-10-19 09:47
Nie może byc jednego sprzecznego celu no bo niby z czym ma byc sprzeczny.
leszek / .* / 2005-10-19 08:58
Tusk wygraj te wybory i utrzyj nosa temu PiS-owi i Kaczyńskim.Bo mi już się robi niedobrze jak za czasów SLD.
awik / .* / 2005-10-18 23:18
ukłon w stronę Leppera, a splunięcie w twarz wielu innym swoim wyborcom. Na punkcie manipulowania pieniędzmi każdy jest czuły
absolwent / .* / 2005-10-18 22:38
"PiS podkreśla, że opowiada się za utrzymaniem niezależności banku centralnego. Chce jednak znacznego obniżenia stóp procentowych." HE HE te zdania są sprzeczne względem siebie. Albo bank decyduje czy stopy są odpowiednie, albo nie - i nie jest niezależny. Mam pytanie do mediów, czy deklaracja Kaczyńskiego poprzedziła deklaracje Leppera o poparciu dla Kaczorka, czy była jego konsekwencją. Z drugiej strony brawa dla Leppera, osiągnął co chciał "Balcerowicz musi odejść" a nie będzie za to ponosił konsekwencji. Czyżby następowało kierowanie polityką z drugiego rzędu?
wilkra / .* / 2005-10-18 22:18
Balcerowicz to podpora naszej złotówki
puchcio / .* / 2005-10-18 22:03
A ja sobie zarymuje na formum jeśli można: "im więcej bredni Pana Kaczyńskiego tym mniejsze poparcie będzie dla niego". Choć zdrugiej strony elektorat głoszący hasło "Balcerowicz musi odejść" pewnie Pana Kaczyńskiego poprze.
Ejk / .* / 2005-10-18 21:29
A kto zamiast? Może Renata B. ? I z Andrzejem L. sztama na całe życie. Tylko by nie mydlić oczu niech wreszcie przyzna, że PIS to katolicka lewica i z partią prawicową nie ma nic wspólnego.
ALEX / .* / 2005-10-18 21:22
NIECH ODCHODZI Z TRZASKĘ.bO TEN CZŁOWIEK TYLKO PRZYNOSI Z PANIA HANIĄ SZKODY .NIECH JADA DO AMERYKI TAM UZDRWIAĆ TEN KRAJ.
JB / .* / 2005-10-18 21:44
Wszyscy: Alexy, babajagi i ws-y, zanim cokolwiek napiszecie, powinniście mieć jako takie pojecie o tym. Musicie pamiętać, że gdyby Balcerowicz w odpowiednim momencie nie pojawił się jako człowiek odpowiadający za finanse Państwa Polskiego, to dzisiaj Wy wszyscy oczekiwalibyście na pomoc od Białorusi!!! Ja nie będę Was obrażał, jak Wy to robicie na wszystkich forach internetowych. Szkoda mi jest Was że nie potraficie mysleć, tylko podejmujecie temat walki zgodnie z wytycznymi o. Rydzyka. On natomiast powinien oddać kasę dla stoczni, którą społeczeństwo zebrało dla ratowania jej.
Grossvater / .* / 2005-10-19 00:23
Podpisuję się w pełni. Niestety jesteśmy w mniejszości. Chociaż w firmie mamy ponad 80% eksportu i odpowiadałoby nam "poszybowanie" złotówki - co pewnie z Kaczyńskimi i tak się stanie, to siła gospodarki leży w silnym pieniądzu. A kto nie wie ten kiep, ale do tych łbów to nie trafia. Pozdrawiam
Jacek / .* / 2005-10-19 17:49
Moim zdaniem silna złotówka nie rujnuje eksporterów, sam pracuje w firmie która produkuje głównie na eksport. Co można zaobserwować to fakt że dzięki silnej złotówce rośnie nasza wydajność pracy bo musimy kupować wydajniejsze maszyny, usprawniać systemy produkcyjne i redukować koszty. Jeszcze daleko nam w Polsce do przychodów z sprzedaży na jednego zatrudnionego takich jak na zachodzie ale ich ścigamy. Nikt by tego nie robił bez przymusu kursowego i mielibyśmy poziom Białorusi.
Krzysztof / .* / 2005-10-18 23:34
Problem w tym, że Alexy, babyjagi i ws-y nie mają zamiaru mieć jakiego takiego pojęcia na zadany temat natomiast lubią pisać i w tm sęk.Do JB też mam jednak pretensje, że do do tematów ekonomicznych czy politycznych wprowadza elementy nie związane z tą tematyką.Po cóż u do djabła te dywagacje na temat Rydzyka?Nie podoba mi się to.
JB / .* / 2005-10-19 08:36
Szanowny Krzysztofie, bo wszędzie jest pełno tej opcji, która ostatnio krzyczy: Balcerowicz musi odejść! Nie zauważyłeś tego? Zaczyna być to nudne.
babajaga / .* / 2005-10-18 20:55
odejść to mało , powinien z Hanią opuścić kraj , może w Londynie by ich chcieli za niewielką dopłatą.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy