Forum Polityka, aktualnościKraj

Lech Kaczyński zyskuje w sondażach

Lech Kaczyński zyskuje w sondażach

Money.pl / 2008-12-30 09:50
Komentarze do wiadomości: Lech Kaczyński zyskuje w sondażach.
Wyświetlaj:
A Kaczorek ma motorek / 79.184.56.* / 2008-12-31 15:14
Nie ma jeszcze oficjalnych wystąpień polityków tych którzy będą się ubiegać o Urząd Prezydenta ale media mają już sondaż kandydatów kto ma jakie szanse .!!!
Drugi przykład w zeszłym tygodniu Money.pl poinformował nas że najbardziej popularnymi politykami w Polsce są : Tusk [62%]
R. Sikorski [61%] i L. Wałęsa 60%] poparcia czyli razem mają 183%
Z takich badań wynika że nasz kraj liczy sobie 83% więcej obywateli niż ma!
I powiedzcie gdzie w te winki da się jeszcze wcisnąć L. Kaczyńskiego?
xx / 83.7.69.* / 2008-12-30 20:39
Przepraszam Polaków, że jestem niskiego wzrostu,
że jestem profesorem,
że nie chodzę pijany po grobach,
że mam inteligenckie pochodzenie,
że potrafię jak niewielu przywódców mówić z pamięci
przepraszam, że mnie wybrano na prezydenta
przepraszam w ogóle, że żyję
Taki jestem, mam swoje lata i nie chcę się zmieniać
Lech Kaczyński
petula / 2008-12-30 16:35
wniosek z tych komentarzy płynie jednoznaczny i myślę wszystkich pogodzi .DODA NA PREZYDENTA!!!!!!!!
navi / 2008-12-30 10:31 / Bywalec forum
Jego ujemny elektorat przewyższa ten dodatni. Większość gotowa głosować na psa Irasiada byle nie na Kaczyńskiego, dlatego realnych szans na reelekcje nie ma. Osobiście uważam, że Tusk też nie wygra. Co prawda nadchodzący kryzys nie jest z jego winy, ale kogoś obciążyć trzeba. Obiecując cuda, sam się podłożył. Na razie po dobrym roku 2008 społeczeństwo jeszcze nie odczuwa skutków recesji ale gdy wielu bieda zajrzy w oczy, może wygrać np. Cimoszewicz.
JanKS / 2008-12-30 11:55 / Bywalec forum
Zgadzam się. Faktycznie - na szczęście - niewielkie są szanse na re-elekcję obecnego Prezydenta. Szanse Pana Tuska navi też trafnie ocenia - choć może zostać Prezydentem - zależy, z kim się spotka w drugiej turze. Choć znam wielu lepszych kandydatów, to są też gorsi.
Pozdrawiam
ZYCZLIWY / 80.53.15.* / 2008-12-30 09:59
Jesli ktos glosuje za Lechem Kaczynskim to znaczy ze jest NIEUDACZNIKIEM i utorzsamia sie ze swym idolem.
artur xxxxxx / 213.158.199.* / 2008-12-30 16:55
"utorzsamia" :). Debil. :)
dr faust / 79.188.238.* / 2008-12-30 10:41
ja głosuje za profesorem Lechem Kaczyńskim
znam 5 języków, 56 patentów wdrożonych przemysłowo i mam szczęśliwa wielodzietną rodzinę.

Jestem dla takich pajacy jak ty nieudacznikiem ale na szczęście niewielu w Polsce ogląda tvn i czyta pomyje wyborcze.
marek 19.53 / 83.24.0.* / 2008-12-30 12:37
Jak wyżej. Niestety większość ma głowę wypchaną gazetami a wtedy trudno o własny rozum. Świat postrzegają przez bycie trendy, obciach i podobne bzdury.

Dobrze mi być "nieudacznikiem" - z czwórką dzieci, żoną (nie "przyjacielem"), własną firmą i otwartym domem.
Pozdrawiam
grazyna2 / 2008-12-30 13:22
Nie mamy już własnego rozumu?? Omamiają nas media, sondaże, rankingi. Spójrzmy realnie i sami na podstawie faktów wyróbmy sobie opinie na temat polityka. Słuchajmy tego co mówi i co robi. Media przekształcają, koloryzują, wywlekają, oczerniają, zniekształcają, nie są obiektywne,
buhahaha / 83.21.86.* / 2008-12-30 11:20
PRL-owskie języki i PRL-owskie patenty? Nie dziwota, że popierasz PRL-owkiego profesora. Sprawdzałeś kiedyś czy jesteś się dogadać w którymś z języków które "znasz"
????? / 213.158.199.* / 2008-12-30 11:50
nie przesadzaj. Masz jakąś gwałtowną potrzebę rozmawiać po francusku, sprzedając używaną odzież?
historyk alternatywny / 83.21.86.* / 2008-12-30 09:50
Proponuję rozważyć następującą sekwencję zdarzeń:
MSZ ogłasza, że ma zamiar zamknąć ambasadę na Antarktydzie. Prezydent nie myśląc wiele wsiada do rządowego samolotu i udaje się na Antarktydę z niecierpiącą zwłoki misją dyplomatyczną. Klasyczny numer z oblodzeniem lotek nie pozwala mu wrócić, co ratuje nasz kraj. Sam Kaczyński jest ciepło przyjęty przez społeczność pingwinów, ze względu na urodę i pokrewieństwo. Po krótkiej aklimatyzacji zakłada partię Pingwiny i Sprawiedliwość, a wkrótce IPN i CBA rozpoczynają pracę ujawniając pingwinich informatorów orek. Niebawem w powszechnych wyborach Kaczor-Kaczyński zostaje wybrany honorowym prezydentem pingwinów, co zaspokaja jego ambicje rządzenia i pozbawia jednocześnie stresów z powodu niewdzięczności elektoratu.
smr / 83.238.120.* / 2008-12-30 09:58
W końcu nieudolność jego i wszystkich pomagierów wzbudziła współczucie w narodzie, chyba jednak ciut za sentymentalni jesteśmy - moim zdaniem prezydent powinien chociaż umieć coś powiedzieć wyraźnie, a nie memrotać pod nosem - to nie wykład na uczelni!
dr Faust / 79.188.238.* / 2008-12-30 10:47
twój mówi i pisze wyraźnie oto próbka;
>"co pozostanie z polskości , gdy odejmiemy od niej ten cały wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń ? Polskość to nienormalność - takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu.......Piękniejsza od POlski jest ucieczka od Polski tej na ziemi, konkretnej przegranej, brudnej i biednej. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest mitem"
Donald Tusk.<

no i ten sukces fundacji Dar Gdańska !
masterek / 89.74.223.* / 2008-12-30 13:14
dla mnie wizja kolejnych lat z naszym obecnym prezydentem jest bardzo czarna co ten prezydent zrobił dobrego dla kraju?
otóż odpowiedź:
gdy rządził jego brat ustaw nie wetował a gdy rządi przeciwnik polityczny wet było 13
kontaktów z Niemcami i Rosją które mogłyby się przydac naszej gospodarce nie ma
jest wyśmiewany na salonach w Europie czemu?
ze względu na ksenofobie rusofobie
kolejnymi wpadkami prezydenta można przytoczyc to o małpie w czerwonym czy problemach z gratulacjami prezydentowi USA
dla mnie najbardziej żenujące jako dla mężczyzny jest zachowanie prezydenta po tym jak to jego żonę zbesztano w pewnym katolickim radiu...... reakcji brak....
a może komuś przypomina się jak załatwiano sprawy z naszym prezydentem dzwoni się do jego brata ten prezydent nie jest Polski ale Pisu proszę tych którzy tak twierdzili że to wszystko przez te gazety suche fakty
dlatego myślę że oby nie spadła kolejna klęska na nasz naród...

Najnowsze wpisy