Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Lecha Kaczyńskiego pożegnają najważniejsi politycy świata

Lecha Kaczyńskiego pożegnają najważniejsi politycy świata

Wyświetlaj:
brzdek / 91.196.215.* / 2010-04-18 09:19
Z watykanu nikt się nie zjawi. I tak kończy człowiek, który rzekł do papieża, że "każdy Polak to katolik rzymskomaryjny".

Jak wchodzisz komuś w tył, to nie dziw się, że tam cię właśnie ma.
Rewolucji czas / 83.19.198.* / 2010-04-15 00:37
Zróbcie świętego z Kaczyńskiego a najlepiej z obu jeszcze za życia tego drugiego.Poprostu kpina PiS wykorzystuje każda możliwa okazje żeby pokazać ludziom o innych poglądach niż ich ze można się z ich zdaniem nie liczyć. Bo ich zdanie jest objawieniem woli "Bozej". Mam takie wrarzenie ze własnie obecna sytuacja jest kolejna prowakacja i ma na celu bardzo głęboki podział polskiego społeczeństwa. Powinnismy się postawić bo nawet za cenę rozpetania zamieszek bo jeżeli zadzacy tym krajem nas nie słyszą to może zauważa nas jak zaczniemy się zachowywać jak stoczniowcy.
demokracja / 77.236.0.* / 2010-04-17 20:28
Prymityw. Milcz, bo wypowiedzi Cię demaskują.
zbyszek1953 / 83.22.19.* / 2010-04-15 10:45
Kolego, myślę że, to czego Tobie trzeba to chwili namysłu zanim coś napiszesz. Warto też zacząć posługiwać się własnym mózgiem w ocenie otaczającej nas rzeczywistości. No i koniecznie popracuj nad gramatyką.
man13 / 2010-04-14 22:37 / Tysiącznik na forum
A pozostali członkowie delegacji do Katynia będą tłem dla tworzenia nowej historii RP. O niektórych może nawet uda się przemilczeć lub zapomnieć tak samo jak o Sikorskim i obozach koncentracyjnych w Szkocji dla niewygodnych Polaków prowadzonych przez rząd RP na uchodźstwie.
Polacy dają się wodzić za nos jak upośledzone dzieci.
waz(usa) / 79.102.212.* / 2010-05-05 17:01
Tak Sikirski powinien lezec w Londynie. Jemu trylko wydawalo sie, ze walczy o Polske, naprawde bil sie za Anglie.
normalny / 83.21.173.* / 2010-04-14 21:10
Wiele wskazuje na to, że goście chca się upewnić że wieko trumny zostanie solidnie zatrzaśniete nad tym awanturnikiem niezdolnym do działań pozytywnych, który swymi fobiami wstrzymał proces integracji Unii Europejskiej, a swą antyrosyjskością wpędzał w paraliż dialog europejsko-rosyjski. Po przykładnym zmówienia paciorka wszyscy odetchną z ulgą i podadzą sobie ręce by wspólnie patrzyć w przyszłość, a nie na cmentarze przodków.
waz(usa) / 79.102.212.* / 2010-05-05 16:58
normalny == obawiam sie, ze tatus Rydzyk postara sie zmobilizowac wsparcie dla sklonowania prezydenta w pol-do czwartej RP. Nie ma to wiekszego znaczenia poniewaz Rzplita de facto rzadza koscielni purpuraci.
spoczywajcieWpokoju / 178.36.178.* / 2010-04-14 19:13
Szok. Czerwone pająki nie przeżyją, że polskiemu prezydentowi hołd złoży cały cywilizowany świat. Cały świat docenił jego patriotyzm. Czerwonych tylko WSI24 i GW może do czegoś przekonać. Niestety na oczach kamer zostanie obnażona miałkość pijaru, inteligencja i patriotyzm pełowskiego elektoratu. To boli.
kmkmkm / 195.117.255.* / 2010-04-15 09:03
Zgadzam się w 100%!!!
2010-04-14 19:13:51 | 178.36.178.* | spoczywajcieWpokoju
Re: Lecha Kaczyńskiego pożegnają najważniejsi politycy świata [1]
Szok. Czerwone pająki nie przeżyją, że polskiemu prezydentowi hołd złoży cały cywilizowany świat.
Cały świat docenił jego patriotyzm. Czerwonych tylko WSI24 i GW może do czegoś przekonać. Niestety
na oczach kamer zostanie obnażona miałkość pijaru, inteligencja i patriotyzm pełowskiego elektoratu.
To boli.
memento / 188.33.120.* / 2010-04-14 20:18
To ładnie , że do całego świata "spoczywajcieWpokoju" zaliczył tez Rosje i Ukrainę.
Sądząc po wpisie, pełnym "miłości bliźniego" , jeszcze niedawno Rosja nie należała do "cywilizowanego świata".

Jest nadzieja, że te tragiczne śmierci, spowodują pewną zmianę w społecznościach. Jest nadzieja , że może jest to początek drogi, która prowadzi do lepszego wzajemnego poznania, do normalnej współpracy, do wyjaśnienia drażliwości.
Moim zdaniem jest to nie tylko w Waszym interesie , tzn Polaków i Rosjan ale rwnież w interesie Europy.
cafarus / 91.94.152.* / 2010-04-14 18:26
Teraz dobry scenarzysta musi wymyślić zasługi naszego prezydenta bo nikt nie wie jakie są... Normalnie komedia nie pogrzeb. królowie leżą bo królowie, Kościuszko bo walczył za naszą i waszą, święci bo święci, Piłsudzki bo cuda nad Wisłą zrobił, poeci bo poeci, a Lech w jakiej kategorii? lotniczej? partyjnej? i to z żoną.... nawet Piłsucka nie dostała takiego zaszczytu. wyjątkiem są królowe ale to dlatego że królowe...
memento / 188.33.120.* / 2010-04-14 20:28
Widocznie cafarus nie zapoznał się z tym czego dokonał nieżyjacy Prezydent Polski. Jest tego sporo, zwłaszcza dla interesu Polskiego.
To , ze w swoim kraju Prezydent Kaczyński miał złą prasę ( stara prawda dotycząca mediów, że media są tak obiektywne jak obiektywne są interesy ich właścicieli) która nieobiektywnie informowała o działaniąch Prezydenta, nie znaczy , ze Prezydent RP, nie miał uznania w Europie.
Wręcz przeciwnie, był ceniony , dziwne (dla wielu) ?
Moim zdaniem , przeciwnicy zmarłego prezydenta, powinni się zastanowić, czy nie warto, w wielu sprawach kontynuować linii prezydenta Kaczyńskiego. Wprawdzie irytować to może , niektórych polityków (przywódców) na zachodzie, ale jest skuteczniejsze.
krundo / 91.94.152.* / 2010-04-14 22:20
Nie wiem czy ktos popatrzył na polską giełdę. od paru dni bije rekordy. Dlaczego? Analitycy w bankach są zgodni. polegli hamulcowi naszej gospodarki, Kaczyński, Skrzypek.
zbyszek1953 / 83.22.19.* / 2010-04-15 10:48
Świat bracie, naprawdę nie jest tak prosty jak myślisz. Zastanów sie nad tym chwilę.
polos / 83.6.197.* / 2010-04-14 20:53
Proszę podaj jakie zasługi uczynił prezydent Kaczynski dla polskiego narodu?
memento / 188.33.120.* / 2010-04-14 21:43
Czy ja mam zastąpić (nie)obiektywne informacje jakimi jestescie karmieni?

Skoro polos nie wie co Kaczyński zrobił dla Polski, to trudno.
Jak to mówią w Polsce, "dla chcącego nic trudnego".
Może niekoniecznie w polskojęzycznych mediach, ale szczególnie teraz, można znaleźć co nieco.

Na czatach, portalu zajmującego się (mniej lub szerzej) gospodarką, spodziewałem się znaleźć , "rozmówców" przyzwyczajonych, do "obiektywizmu".
Wynika to ze specyfiki, podejmowania decyzji, czyli należy mieć jak najwięcej informacji, z różnych źródeł , często sprzecznych. Normalnością powinno być traktowanie wszelkich informacji (zwłaszcza z mediów nastawionych na "kształtowanie opinii") z dystansem.
Inaczej skutki podejmowanych decyzji (gospodarczych) mogą być opłakane.
Ale ku mojemu zaskoczeniu, na money.pl harcują polityczni klakierzy, oraz pożyteczni idioci (czasami zwykli, niekoniecznie pożyteczni).
Mam nadzieję, że tacy aktywiści , wykazują się jedynie w tej części portalu, tyczącej ogólnych zajawek tego co się pieni w polityce.
man13 / 2010-04-14 22:42 / Tysiącznik na forum
Podaj wreszcie jakieś/wymyślone zasługi tego prezydenta.
szaren / 213.108.114.* / 2010-04-15 00:03
man13 nie zrozumiał komentarza memento?

Moim zdaniem , memento podał gdzie mozna znaleźc informacje, jednocześnie dał do zrozumienia, że polskie piekiełko Go nie interesuje.
Memento jest w Polsce od paru dni , nie liczyłbym na to , że zainteresuje Go pieniaczenie.
Wiem , wiem, man13 (jako stary wyjadacz) , doskonale o tym wie.
Po prostu , pytanie man13 tak naprawde było nie do memento, ale do potencjalnych idiotów , którzy czytają te wszystkie wypowiedzi.
teżCzerwony / 178.36.178.* / 2010-04-14 19:09
Nie potrzebny żaden scenarzysta. Kaczyński nie Tusk, że pijar mu potrzebny. Polacy wiedzą kim był Kaczyński i jakie miał zasługi. To powinno nam wystarczyć. To ich sprawy i wara nam od tego.
cafarus / 91.94.152.* / 2010-04-14 19:25
pochówek na Wawelu popiera jedynie 20% polaków a 80% jest przeciw. A kto tu ćwolu mówi o Tusku. Dla takich pierwotniaków jak ty jak ty tylko jest wybór Tusk lub Kaczor. Chyba jedyną zasługą była rola Placka. Nie zgasdzam sie na pochówek tam żadnego politykiera zwłaszcza marnego jak ten
Cochones / 91.213.162.* / 2010-04-14 16:01
Szkoda tylko, że Ci wszystcy WIELCY nie mieli okazji pożegnać naprawdę zasłużonych, którzy spoczywają teraz na Wawelu. Osobiście uważam, że należny hołd Głowie Państwa został oddany i wciąż jest, natomiast chowanie wraz z małżonką na Wawelu...?To troszkę na wyrost i bardziej odczytuję to jako zadośćuczynienie za poniżanie L.Kaczyńskiego za życia. Uważam, że jego miejsce jest w Warszawie, jakby nie patrzyć mieście rodzinnym i stolicy państwa, którym rządził !!! DOdatkowo jest to kolejny powód, który daj możliwość kłótni politycznych i dzieli społeczeńswo.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-04-14 13:37
To miłe; na szczęście Oni nie żyją w świecie TVN i GWnianej jak połowa naszych obywateli...
lir1 / 77.253.3.* / 2010-04-14 12:47
Proponuję wysyłać podziękowania do Ambasad krajów, które wprowadziły żałobę z Polską - szczególnie Brazylii, Litwy, Rosji, Czech, Słowacji. To wspaniały gest solidarności w smutku i płaczu Polaków. Uszanujmy to i podziękujmy. Wysyłajmy też podziękowania do Realu Madryt i FC Barcelony za piękny gest minuty ciszy i czarne opaski w meczu w Madrycie. Podziekujmy też Łukaszowi Podolskiemu, który mimo oburzenia działaczy swojego klubu solidaryzował się ze swoją prawdziwą Ojczyzną. Pamiętajmy o tych wszystkich ciepłych gestach, które uczynili wobec Polski i Polaków nasze sąsiednie kraje, przyjaciele i sojusznicy Polski.
Pogrążony w smutku:-( / 85.222.64.* / 2010-04-14 10:35
Teraz to już efekt kuli śnieżnej będzie. Głowa każdego państwa chciałaby tam być by móc np. pokazać się w towarzystwie Obamy. Mam nadzieję, że ktoś z Brazylii też wpadnie. W końcu ogłosili dzień żałoby a brazylijski Embrayer ma spore szanse na wygraną w przetargu na nowe samoloty dla VIPów. Mają na prawdę świetny sprzęt. Niezły paraliż będzie w lotach rejsowych na Balicach. Ciekawe, czy w ogóle taka ilość samolotów zmieści się na płytach postojowych... Mam nadzieję, że tak..
Klerikal_Hell / 91.205.90.* / 2010-04-14 12:31
Zasadniczo to Miedwiediew pierwszy potwierdzil swoje przybycie.

Najnowsze wpisy