Forum Forum inwestycyjneFundusze

Legg Mason akcji 40000 Arka Akcji 40000

Legg Mason akcji 40000 Arka Akcji 40000

nieznajacy sie:) / 83.6.118.* / 2006-12-06 13:50
Witam serdecznie,
okolo miesiaca temu wlozylem w/w sumy w w/w fundusze.niestety nie znam sie zbyt dobrze w tym temacie.doczytalem sie ze grozi korekcja i duzo moze poleciec w dol.co mam zrobic chce uniknac duzych spadkow.:)

pozdrawiam
Wyświetlaj:
jertom / 83.5.116.* / 2006-12-11 17:56
100% w akcjach to znaczy że chcesz zarobić i akceptujesz ryzyko z tym związane
to czy będzie czy nie korekta to wie tylko wróżka choć przesłanki ku temu są rekordy na wigu niezły zysk za ostatnie 10 dni to może spowodować chęć odebrania zysków pół biedy gdy to zrobią tylko tubylcy to będzie łagodne ale jak dołączy się zachód to będzie bolało
zawsze można kapitał zabezpieczyć w części inwestując w fundusze pieniężne lub oddać w zarządzanie
wojcher / 2006-12-06 22:09 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zależy na jak długo przewidujesz inwestycję. Jeżeli na długo to nic nie rób, jeśli na krótko... to na razie też nic nie rób. I nie przejmuj się korektą. Piszczą o niej ludki którzy zapomnieli co to giełda i w maju/czerwcu stracili trochę kasy. NA razie nic nie wskazuje na głęboką korektę,a więc przeciwnie. Giełda amerykańska kuleje, zachodnioeuropejska też słabo, a więc w najlbliższym czasie tylko obserwuj jak ci rośnie.
bbts / 2006-12-06 22:47 / portfel
Mam rozumiec ze dokupujac w tej chwili jednostki, warto jednak dalej pchac pieniazki w fundusze akcyjne? Od sierpnia mam Arke, ING i Leg Mason, zabawa przednia, pieknie rosnie. ALe teraz jest problem, znowu uzbieralo sie troszke kasiory i znowu parenascie tysiaczkow chce wlozyc w fundusz. Tylko dylemat - akcyjne ? Nie chce posrednich opcji - zrownowazonych i stabilnego wzrostu. Chce tylko akcyjne. I z tego co piszesz Wojcher nadal warto kupowac na gorce, bo bedzie wyzej :) Tak to rozumiem :) Jesli dostane potwierdzenie to za chwilke chetnie dokupie kolejne jednostki. Oczywiscie moja inwestycja jest przewidziana programowo na conajmniej 7 lat, wiec w razie niepowodzenia bede mial kiedy nadrobic.
analityk / 2006-12-07 09:45 / portfel / Bywalec forum
czytam same mądre porady, daj tu daj tam , moja rada tylko akcyjne, jak chcesz zarobić pakuj w akcyjne. wystarczy porównać wykresy , notowania i tu mamy jasno pokazane że jak lecą to lecą wszystkie nie ważne czy jest to akcyjny czy stabilny , a zyski - wyniki mówią same za siebie . możesz jedynie znaleźć opcje która pozwoli konwertować bez prowizji i podatku belki, ale to już twoja decyzja, kupować zawsze warto , pytanie kiedy jest górka a kiedy dół może ta górka to jeszcze dół tego nigdy nie możesz być pewny
pozdrawiam
LBas / 2006-12-06 20:35 / Bywalec forum
Jak sie boisz to sie wycofaj do ochrony ,ale jak chcesz podjąć ryzyko i zarobić ponad przeciętną to trzymaj te akcyjne lub część daj na stabilny
radekidz / 2006-12-07 08:43 / Mazur z Mazur
"...ot mądrego warto posłuchać.." (Pawlak/Kargul)
40% Akcyjne
60%Stabilne
(Arka , Legg ,Uni)
LBas / 2006-12-07 21:18 / Bywalec forum
Osobiście dodałbym do tego 30% MiŚ spółki np; PZU ,za stabilne jak mamy jechać ostrzej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy