Forum TechnologieZdrowie i medycyna

Lekarze nie mogą zdiagnozować wszystkich alergii nabytych

Lekarze nie mogą zdiagnozować wszystkich alergii nabytych

skomentuj
Wyświetlaj:
głupnąca cywilizacja / 178.36.244.* / 2014-08-17 13:41
Oczywiście,że kowale co całe życie w dymie przesiedzieli synonimem zdechlactwa są.:)) Alergicy są głównie ofiarami aseptycznych warunków w pierwszych dniach życia poza ustrojem matki, kiedy systemy uczą się rozpoznawać zagrożenia. Tak jak cesarscy,którzy nie otrzymali kompletu bakterii przechodząc przez organy rodne i zmarzluchy,których,żeby takimi nie byli, trzymano w chłodzie na izbach noworodków, bo w ciągu 7 dni pokrywy skórne dostosowują się do klimatu,w którym mamy żyć.
Waniek / 2014-08-17 14:44 / Bywalec forum
Co powiedzieć babciom, która nigdy nie miała alergii, a w wieku prawie 80 lat jej nabyła? Problemem nie jest jedynie to gdzie żyjemy ale również to co jemy. Kiedyś wiele produktów jedliśmy nieprzetworzone i takie były najlepsze bo organizm poprzez dostarczanie różnych witamin dostarczał również wiele bakterii na które się uodporniliśmy. Teraz po obróbce np. mleka pasteryzowanego w 150 st. C z bakterii niewiele zostaje. Stąd najlepszym jest kefir naturalny bo tam bakterie muszą pozostać gdyż mleko nie skwaśnieje (najczęściej idzie tam najlepsze mleko bo nie ma tam żadnej obróbki i ulepszaczy).
głupnąca cywilizacja / 178.36.244.* / 2014-08-17 17:12
najsmaczniejszy jest Bisfenol A:)) a mleko dostaje to, co dostaje, już kiszonce przed krową,co każdy licencjonowany farmer od krów musi czynić, nie wiedząc co czyni.
skomentuj

Najnowsze wpisy