Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lekarze ostrzegają: Rządowe ustawy są zagrożeniem

Lekarze ostrzegają: Rządowe ustawy są zagrożeniem

Wyświetlaj:
natijaczka / 109.243.75.* / 2010-10-27 14:09
a niech prywatyzują, a niech ludzie umieraja pod szpitalamiz powodu braku pieniedzy na leczenie w prywatnych szpitalach. Niech finansują in- vitro z pieniędzy podatników, a co tam że teraz przecietny Kowalski nie moze doprosic sie skierowania na podstawowe badanie bo nie ma pieniedzy NFZ, a jak jeszcze in-vitro beda finansować to to nawet nie chce mysleć...To są przykłady na samozagłde państwa...a ja sie temu przyglądam i płace składki na wypłaty poslów, premiera i prezydenta, którzy ustanawiaja prawo przeciwko mnie, zwykłemu obywatelowi.
dgen / 2010-10-14 18:21 / Tysiącznik na forum
najpierw się zaopatrzy w nowy sprzęt ze zbiórki owsiaka, potem oddłuzy za nasze pieniądze, na końcu sprzeda się koleżkom za parę złotych i "będzie robiony biznes na służbie zdrowia" (b.sawicka, ze stenogramów CBA)
pierre11112 / 85.221.196.* / 2010-10-14 16:37
Popieram mam dosyć płacenia za dłubi szpitali z naszych podatków. Nie dosyć że płacę jak za zboże i nic z tego nie mam. Sprywatyzować szpitale 80% lekarzy na bruk, darmozjadów i złodziei.
EURO STUDENT / 2010-10-14 16:08

Prezes NRL zaapelował do posłów, którzy będą głosowali nad pakietem ustaw zdrowotnych w Sejmie, aby nie dali się poganiać.

3 lata balowali z powodu zwycięstra i kręcili wałki a teraz robią wszystkie ustawy na kolanie bo ida wybory =( skandal !
SumieniePiSokomuchów / 94.125.27.* / 2010-10-14 17:21
2 lata temu zaproponowali reformy, które mały wacek zawetował.

Bierz geriavit, skoro masz problemy z pamięcią.

Najnowsze wpisy