Forum Forum dla firmKadry

Lekarze wracają do kraju. Tu też mogą dobrze zarobić

Lekarze wracają do kraju. Tu też mogą dobrze zarobić

Wyświetlaj:
mnmn4 / 217.96.100.* / 2009-02-26 18:52
pewnie, ze moga niezle zarobic:
- ich prywatne praktyki korzystaja z panstwowego sprzetu
- poprzez prywatne wizyty pacjenci wpychani sa na zabiegi do panstwowych szpitali (w szpitalu oczywiscie brak miejsc)
- z lapowek wychodzi dodatkowa pensja
- odpowiedzialnosci za swoje bledy nie ponosza

A za granica trzeba niezle zap...(racowa)...c, w dyscyplinie i z szacunkiem dla pacjenta.
Te leniwe i cwane wroca, bo poki co mozna pieknie plywac w tej mentnej wodzie. Fachowcy nawet sie nie zawahaja.
laakkk / 91.188.109.* / 2009-02-26 19:59
te, znawca... przerwę w kopaniu rowów masz?
jak mam mieć do ciebie szacunek? nie mam... tak jak ty do mnie...
mnmn4 / 217.96.100.* / 2009-02-26 20:58
widze, ze pan "doktur" przebudzil sie... (pewnie jakis klient zawraca d*** i spac nie pozwala na dyzurze). Dajesz wlasnie przyklad chamstwa i aroganctwa jaki kroluje w s.z.
Jako ciekawostke, proponuje wpisac w googla "lekarz konował", po kilku milisekundach, pojawia sie tysiace linkow z terabajtami faktow w temacie, o ktorym wspominam.
przyklad http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,79448,5055621.html
+ wypowiedzi na forum do tekstu.
laakkk / 91.188.109.* / 2009-02-26 21:37
tak tak... wiesz lepiej, bo czerpiesz wiedzę z komentarzy na onecie... to rzeczywiście wielki respekt dla ciebie i tobie podobnych... lepsza taka edukacja niż żadna w sumie.
pluj sobie ile chcesz ... kiedyś i tak przyjdziesz z czymś i będziesz potrzebował pomocy, a ja ci pomogę mimo tego, że mnie zwyzywasz i może uderzysz.. taka praca i mimo takich wyp..dków jak ty będę czerpał satysfakcję z pracy... dla twojego kopania rowów też mam szacunek. żadna praca nie chańbi. życzę zdrowia.
Tomek_1968 / 78.8.142.* / 2009-03-18 13:09
Misiu, jestem lekarzem i wiem co się u nas dzieje i Ty też to nie mydlij ludziom oczu.
Gdzie honor żeby tak narzekać na swoją pracę, a ze spaniem to prawda, bo jak się bierze dodatkowe dyżury weekendowe, to nikt 48 czy 72 godzin nie wytrzyma, więc przestańmy p******** i weźmy się do pracy. A jak źle to za granicą są wakaty.
Nie wiem ile Ty zarabiasz, chyba żeś znnahor. Moja żona pielęgiaaka 1950 na ręke i nie strajkuje, ja z dyżurami koło 11 na rękę i nie narzekam. No i wiedz, że to wiedza zaczerpnięta z życia.

PS
Jak u Was jest źle, to zamiast dyrektora lekarza, zatrudnijcie menadżera, a doradcą może być lekarz, jest wtedy dużo lepiej.

PS2

Powiedz mi jeszcze, że Twoje auto to dwunastoletni Fiat 126p
Rabdosarcoma / 79.186.125.* / 2009-04-27 23:14
11 na reke z DYZURAMI-a owszem,znam takich pajacow,co dyzuruja 25 razy w miesiacu,"szeeefie,ja z przyjemnoscia wezme ten dyzur w wigilie",etc.To wlasnie przez takich ludzi w zawodzie jest tak,a nie inaczej-przez ludzi,ktorzy za 48godzin tygodniowo dostaja 500pln,i cale 2750pln za kolejne 120 godzin tego tygodnia.Wybacz,ale nawet k...wa ma wiecej honoru...

Najnowsze wpisy