Forum Polityka, aktualnościKraj

Leki z apteki w... Biedronce

Leki z apteki w... Biedronce

Money.pl / 2006-08-21 10:22
Komentarze do wiadomości: Leki z apteki w... Biedronce.
Wyświetlaj:
Kero / 2006-08-21 11:47 / -
Ten pomysł nie uda się Portugalczykowi ponieważ nastawiony jest na wyzysk a aptekarzom trzeba zapłacić godziwie. Tam pracować się nie da w takich warunkach jak na dyskoncie więc ich mrzonki warte są Biedronki.
Co jest warta Biedronka ażdy widzi a prawie każdy pracownik nienawidzi.
aptekarka / 79.163.106.* / 2009-11-08 18:24
Biedronka aptekarzom płaci bardzo godziwie.
andrzejp / 83.13.21.* / 2006-08-21 11:47
strategicznie patrząc to dobry pomysł. Wiekszość klientów biedronki to ludzie w jesieni życia. Nie zugerują się jakością produktów, ale ich ceną. Myślę, że w aptekach biedronki będzie podobnie. Więcej generyków i te sprawy.
Bardzo mi się pomysł podoba. Więcej takich
sceptyk / 2006-08-21 11:03 / Tysiącznik na forum
Bez paniki!
Kto kupi przeterminowae lekarstwa z Biedronki?
Nawet desperat rencista ma instynkt samozachowawczy.
uuu / 217.74.68.* / 2006-08-21 10:22
Jak to jest, ze jak ide do apteki, to nie moge sobie wybrac co chce tylko musze brac dokladnie to co jest na recepcie chociaz jest wiele zamiennikow... aptekarka szuka dlugo, cos tam przynosci i rzucan cene... mozliwosci znalezienia tanszego odpowiednika nie ma... a kolejka z tylu cichu powarkuje zeby szybciej... porownania cen w roznych aptekach tez nie mozna zrobic, bo cennikow sie nie udostepnia... mam nadzieje ze biedrona caly ten bajzel rozwali w drobny pyl...
xxxxxxxx / 79.184.123.* / 2007-12-04 21:52
a moze właśnie taka apteka w biedronce to by była konkurencja cenowa ?????u nich ida takie ilości towary ze dzieki temu moga od producentów wynegocjowac dobre ceny....a jesli chodzi o to ze beda przeterminowane ..w to watpie ...akurat odwiedzam czesto biedronke przed zamknieciem (tak mi pasuje ) i widze jak dziewczyny codziennie przeglądaja terminy na opakowaniach i zdejmuja z półek...a ze czasem cos pozostanie....no niestety to tylko ludzie a nie maszyny i przy tych setkach ...jak nie tysiacach towarów...moze sie zdazyc ze cos przeoczą...ale przeciez my jako klienci tez potrafimy czytac.......moze bronie biedronki ..bo poprostu ta u mnie jest ok....ale tez jest mi zal tam pracujacych ..bo nie dosc ze niezle zasuwają ...to jeszcze ludzie sie ich czepiają
edamski / 79.188.88.* / 2008-01-31 10:17
a ja od 5 marca zatrudniam sie w aptece w biedronce. pracodawcy zrobili na mnie lepsze wrazenie niz inna duza siec. zreszta w aptekach biedronka ma tylko udzialy, a firma kieruja protugalscy farmaceuci
polpigu / 89.77.221.* / 2011-01-09 21:05
Pracuje od roku i bardzo się cieszę, że kończe już współprace z tą firmą - wyzysk i ciągłe wypychanie badziewia dla pacjentów :/

Najnowsze wpisy