Forum Spółki giełdowe Quantum Software SA

Lepiej późno niż wcale - POROZUMIENIE AKCJONARIUSZY Quantum Software

Lepiej późno niż wcale - POROZUMIENIE AKCJONARIUSZY Quantum Software

skomentuj
inwestor2017 / 89.77.135.* / 2017-01-18 11:44
Witam,
Zainspirowany skutecznymi poczynaniami porozumienia akcjonariuszy Polcolorit chciałbym zorganizować podobną inicjatywę na Quantum Software. Spółka pływa w gotówce, dobrze zarabia, a oferowana cena jest stanowczo za niska. Chcą nas wystraszyć żebyśmy oddali akcje za bezcen.

Celem porozumienia ma być zablokowanie przymusowego wykupu i dematerializacji akcji, a w przypadku dojścia któregoś z powyższych do skutku, walka o odszkodowanie. Jest już dużo precedensów na GPW, więc walka ma sens.

Jeżeli nie sprzedałeś/nie masz zamiaru sprzedać akcji w wezwaniu bo uważasz, że oferowana cena jest zbyt niska pisz na na maila: wezwanie.mniejszosciowi@gmail.com

Na tym etapie nie potrzeba żadnych dokumentów, nazwisk itp. Wystarczy pseudonim i liczba akcji. Jeżeli możesz to napisz też czy jesteś gotowy pojawić się na WZA w lutym lub udzielić pełnomocnictwa na WZA by blokować przymusowy wykup i dematerializację. Tylko wspólne działanie doprowadzi nas do celu!
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy