Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lepiej wyprowadzić na chodniki policjantów niż sfrustrowany tłum na ulice

Lepiej wyprowadzić na chodniki policjantów niż sfrustrowany tłum na ulice

Wyświetlaj:
Lady of Pain / 81.190.218.* / 2005-11-04 21:42
Tusk nawalając [chodiz mi o kampanie] niestety utorowal droge Kaczynskiemu. A wlasciwie kaczynskim. Pozostawmy jego wzrost bez komentarza ;] mysle jednak z eautor feleitonu doskonale oddal nastroj teog co sie dzieje. do tego w lekki i przyjemny sposob. wiec czekajmy na mieszkania pelne sloikow miodu. tak... bo coz innego nam zostalo?
Julia / 83.168.96.* / 2005-11-04 17:07
Dotychczas w Policji krolowala korupcja i nepotyzm. Kadrami rzadzil gen SB Semik. Starachowice sa w calym kraju. Gwarantem dalszego trwania ukladu post - komunistycznego jest Platforma.
Platformiarze od dwoch lat szykowali sie do przejecia wladzy. Uwazali ze to im sie po prostu nalezy a w tym blednym mniemaniu utwierdzaly ich media. Wyslawaniu madrosci i pieknosci Platformy nie bylo konca.No coz wyborcy jednak poprawnie ocenili platforme. Gdyby nie jawna i stronnicza reklama polityczna platformy w mediach wyborczy wynik platformy bylby tragiczny. Przypomnjcie sobie narodziny struktur terenowych KLD - Aferalow a potem Platformy. Zawsze gdzies w cieniu byl czlowiek z SB. Ja z bliska przyjrzalam sie lokalnej Platformie i moge zaswiadczyc ze jest to cos co w zachodniej politologi nazywa sie partia egenturalna. Przypomnijcie sobie jak chetnie komusza TV naglosnila kanapowe partie KLD - Aferalow a potem PO. Przypominam ze z namaszczenia Pierwszego prezesem TV byl Robert Kwiatkowski - syn płk Kwiatkowskiego który z polecenia Jaruzelskiego zorganizowal pierwsze sondazownie przy TV - OBOP i CBOS. Obecna afera z manipulacja opini publicznej przez sprostytuowane sondazownie to odlegly efekt pracy płk Kwiatkowskiego z SB. Polskie UB (potem SB) zorganizował Gen NKWD Iwan Sierow. Stalin i Sierow byli zafascynowani tajnymi badaniami opini publicznej w III Rzeszy prowadzonymi przez SD - Sicherheistdienst i dostrzegli ogromne mozliwości manipulacji opinia publiczna. Jak widac Hitler i Stalin byli na tym polu wizjonerami. Moj kolega wystapil w platformy mowiac ze to jest partia w ktorej sa sami przekreciarze. Wszystkich zwolennikow PO ktorzy jak tuby powtarzaja detą propagande serdecznie prosze o jedno - zobaczcie kto jest w lokalnej platformie. Gwarantuje 100% skutecznosc terapi wstrzasowej !. Przejdzie wam sympatia do PO jak reka odjał. Serdecznie pozdrawiam wszystkich
andiz / 212.33.81.* / 2005-11-15 12:05
przeczytaj Pan sobie dzisiejsze wydanie Rzeczpospolitej gdzie jasno powiedziano, iż nie będzie zwalniania esbeków ze służby - chyba, że podpadli po 1990 roku
fran / 83.31.223.* / 2005-11-04 19:34
Julciu, dobrze wiemy, ż ejesteś sztabowcem PISu do zadań siania wrogiej PO i debilnej propagandy powyborczej. Daj se siana! Nie damy się nabrać. Znamy cię już z kilku portali.
anty / 83.16.151.* / 2005-11-07 11:47
spoko-oni tak wszyscy maja-raz bylem na spotkaniu i pisuarow-oni etapowa zieja ninawiscia do "czerwonej zarazy" z "czerwonych zaglebii" - kiedys tak nazywali prawdziwych komuchow, i tych tez nie znosze z socjalistami UE i PIS wlacznie hehe, teraz jednak czerwona zaraze widza juz u wszystkich swoich przeciwnikow.
jakos tylko socjalistyczno-zlodziejska Samoobrona sie wybielila w tych przekrwionych oczach. No i pan Krzyze pewnie okazal sie agentem podziemia w SB buhahaha
silver / 62.121.117.* / 2005-11-04 17:46
A Tobie jeszcze nie przeszła sympatia do PiS po awansowaniu Kryże na ministra? Wedle Twojej terminologii to sędzia na sznurkach SB.
kolejny / 83.31.223.* / 2005-11-04 11:52
Praca organiczna najbardziej Polakom wychodzi. Olewam partie i ich wodzów. Żyję w naszej kochanej ojczyźnie ponad 50 lat i nikt mnie nie przekona, że będzie lepiej. Polecam każdemu pracę dla siebie, rodziny i na własny rachunek. Nie opuściłem żadnych demokratycznych wyborów, ale już mam dość. Właściwie po co mi to państwo? Gówno mi daje, a ja mam je kochać! I narażać się na zarzut, że nie jestem dobrym Polakiem, bo nie słucham godzinek w Radio Maryja. I nie jestem patriotą, bo jako przedsiębiorca nie mogę słuchać jak Kaczyński mówi, że "biznesmeni to bandyci w białych skarpetkach"! To ja odprowadzam podatki, które pojdą na pięcioletnie panowanie Wodza, katolika, który chce kary śmierci, likwidującemu bezrobocie - wrogowi przedsiębiorców, Janosikowi, który zabierze pracowitym i da nierobom. Dość tego. Nie oddam nawet grosza.
obserwator / 212.244.73.* / 2005-11-04 14:31
Bardzo dobry komentarz. Mam w dupie państwo, które do tej pory mi nic nie dało, a potrafi tylko łapami złotoustych polityków rozdawać bezceremonialnie niezarobione przez siebie pieniądze. Jeszcze do niedawna miałem skrupuły i płaciłem podatki, żyjąc w zgodzie z wprowadzonymi regułami. Czasy neoPZPR-u, które właśnie nastały wzbudzają wyłącznie niesmak. PiStokracja jest tak pazerna, że przechodzę na drugą stronę i tyle będziecie widzieć Panowie politycy moej pieniądze...
Kacper / 83.18.243.* / 2005-11-04 21:14
Liberałowie jak widzę pokazują swe właściwe oblicze. Nie miałem zresztą wątpliwości czym pachnie liberalizm w polskim wydaniu. Pieniądze przysłoniły im cały świat i nic poza nimi nie widzą. Obrzydliwość.
Tacy jak Pan czy pański poprzednik dziwnym trafem bardziej pasują do wschodniej niż zachodniej Europy.
Skąd wy ludzie spadliście i co robiliście za komuny bo wydaje mi się, że siedzieliście na jakiś stołeczkach jak myszy pod miotłą. Teraz pełne gęby o wolności. Żałosne.
zib / 81.219.244.* / 2005-11-05 18:24
Hej Kacper!!!
Masz absolutną rację, kasa szczęścia nie daje, też się nią brzydzę. Jednak aby Ci trochę ulżyć proponuję abyś przesłał na moje konto parę "tysiaków", lubię od czsu do czasu zrobić dla kogoś jakiś dobry uczynek. Jak Ci się spodoba pomysł daj znać, prześlę numer mojego konta.
Pozdro.
Jeremi / 213.76.124.* / 2005-11-05 22:09
Sam je zarób pajacu. Większość 'liberałów' wypowiadająca się na tym portalu to studenciki, które żyją za pieniadze fundowane im przez rodzicieli tudzież jakieś sfrustrowane niedorajdy budżetowe, które licza na cud, że ci którzy dorobią się na liberalnej gospodarce podzielą się z nimi zyskami. Miłych snów dzieciaki.
A do autora mam taką uwagę: Coś szybko Pan rozlicza rząd, który jeszcze nawet nie został przyjęty przez sejm.
Jest Pan jakimś jasnowidzem? To może poda Pan sześć numerków jakie padną w najbliższym losowaniu Lotto by ulżyć doli tych biednych frustratów, którzy tak łapczywie łykają te pańskie feliotonowe wypociny..
obserwator / 83.24.101.* / 2005-11-06 17:29
No i masz pecha, bo nie trafiłeś. Zamiast skomentować zasady polityki PiSowskiego "rozdawnictwa" zamiast vs liberalne stymulatory przedsiębiorczości, snujesz domysły i obrzucasz inwektywami. Retoryka, którą się szanowny przedmówco posługujesz, trąci tubą propagandową!
Wyłączam się z forum żeby uniknąć takich "komentarzy"...
Jeremi / 212.244.66.* / 2005-11-07 07:46
Nie ma co komentować "zasad polityki PiSowskiego "rozdawnictwa"" bo jest to narazie w sferze przypuszczeń, a nie faktów. Dopiero tydzień temu podano skład rządu, a głosowanie nad wotum zaufania będzie dopiero w ten czwartek. Więc co mozna powiedzieć o konkretnych działaniach rządu kiedy jeszcze nie wiadomo czy będzie w ogóle działał.

"zamiast vs liberalne stymulatory przedsiębiorczości"
Zapomniałeś dodać, że wirtualne stymulatory. Mogła PO wstąpić do koalicji i próbować choćby realizować owe "stymulatory". Widać nie takie były cele PO, ile raczej chronienie swoich przekręciarzy, którym teraz PiS może dobrać sie do tyłka. PO gratuluje "obywatelskiej postawy" i "poczucia odpowiedzialności za Polskę".

I kto tu trąci propagandowa tubą, panie kolego?
obserwator / 212.244.73.* / 2005-11-08 09:07
No, Jeremi, jednak potrafisz wypowiadać się w sposób kulturalny. Swoje studia, a propos ukończone z wyróżnieniem, skończyłem 16 lat temu, i od początku swojej kariery zawodowej pracuję w sektorze prywatnym. Zatem zgodnie z podawanymi analizami powyborczymi nietrudno się domyśleć, że do elektoratu PiS nie należę.
"Radosną" twórczość powołanego, ale jeszcze bez legitymizacji do sprawowania władzy, rządu już zaczynam odczuwać na swojej skórze - Euro idzie w górę, a zatem mój kredyt również, nie wspomnę o destabilizacji struktur administracji państwowej zapowiadanymi czystkami partyjnymi. Jeśli słuchasz mediów to z pewnością się dowiedziałeś, że z tytułu osłabienia kusru PLN wartość zadłużenia wewnętrznego i zewnętrznego Polaków wzrosła juz o 6 mld.!!!
Co do niewchodzenia PO do struktur rządowych to nie chcę się wypowiadać, uznając tę decyzję za podjętą racjonalnie.
fair / 213.25.107.* / 2005-11-04 10:39
Oj prawda to najprawdziwsza i trzeba do tego dodac że my polacy nie potrafimy się opamiętać i wybierać do władz naprawdę ludzi wykształconych i pochodzenia polskiego. Jeszcze mało widac zrozumieliśmy z naszej przeszłej historii, która lubi sie powtarzać...przechodzimy z jednych zaborów do drugich a kiedy nareszcie nastąpi prawdziwa wolna Polska ?
Andbyend / 83.31.223.* / 2005-11-04 12:07
A ty pewnie jesteś prawdziwym Polakiem, czysto słowiańskiego pochodzenia, zagorzałym katolikiem wiernym tradycji i pełnym miłości do polskiej ziemi. Tylko dlaczego piszesz głąbie "my polacy" przez małe "p"? Gardzę takimi jak ty zaślepionymi "prawdziwymi patriotami".
fakju / 213.25.107.* / 2005-11-07 06:59
Andbyend ty głąbie jak sam się tak nazywasz, jak chcesz kogoś uczyć pisowni to najpierw sprawdź swoją ile byków zrobiłeś...
Sulcia / 83.28.184.* / 2005-11-04 12:32
Nie wolno gardzić ludźmi ,to nie humanitarne i nieludzkie chyba ,że Jesteś umiejącym pisać robaczkiem.

Najnowsze wpisy