Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lepper: Nie ma kobiet, które Łyżwiński zgwałcił

Lepper: Nie ma kobiet, które Łyżwiński zgwałcił

skomentuj
Wyświetlaj:
MN2 / 80.51.231.* / 2007-06-21 19:47
Nie ma kobiet, które chciałyby zgwałcić Łyżwińskiego.
Kobiet, które zgwałcił Łyzwiński już nie ma.
To nie kobiety zgwałcił Łyżwiński.

Siła PR jest wielka.
kpiarz / 83.7.165.* / 2007-06-21 18:59
Dajcie człowiekowi spokój, on ich na pewno nie zgwałcił tylko one same dały mu się wykorzystać i tyle:)
obserwator / 2007-06-21 17:04 / Tysiącznik na forum
Za długo sprawa jest wyjaśniana, ma racje Pan Lepper, nie wiadomo dlaczego, a szum medialny był jak tsunami. Polsna na głowe obywatela ma najwięcej sedziow, prokuratorow, adwokatów a sprawy ciągna się dlugo, chyba po tp zeby wszyscy wszystko zapomnieli a jedenymi dowodami byłoby odczytywanie zeznań przed prokuratorem. Dlatego widzimy duza rozbiezność między treścią wyglaszanego wyroku w majestacie prawa na baczność a późniejszym uzasadniem wyroku na piśmie. Wówczas skazany mimo ze jest niewinny otrzymuje w sądzie wyrok a nie sprawiedliwość. Adwokaci bronia , ale nikt ich nie słucha. Wyroki oglaszane ustnie nie sa rejestrowane medialnie, dlatego nie można sprawdzić że sad popelnił ewidentne blędy w orzekaniu. Wszystkie wyroki w ktorych ukarany sie nie przyznał winny być okresowo badane pod względem prawnym, czy wydany wyrok byl tylko wyrokiem a nie sprawiedliwościa, że ukarano niewinnego. Takie rzeczy maja miejsce i to jest bezsporne. W przypadku Pana Łyżwińskiego za dlugo sprawy sie ociągają, bo amnezja świadków nie da sprawiedliwych orzeczeń, takie procedowanie to zaprzeczenie sprawiedliwości. Tak sie dzieje, wystarczy ustawić się w kolejce w dniu powszechego dostępu do sądow, cała mizeria sprawiedliwości jest wowczas jak na dłoni, zachecam wszystkich chcących dowiedzieć sie prawdy z autopsji o przyjście i posluchanie co ludzie maja do powiedzenia. Żaluje bardzo ze kobiety delikatne istoty ze swojego grona moga dać chłopakom kobiety modliszki, dlatego nie dziwię sie ze w kręgu moich znajomych jest tylu kawalerow, wola być na garnuszku mamusi niz iść w nieznane, rozwod, podział majątku, stargane nerwy.
Konopna lina / 83.21.38.* / 2007-06-21 17:46
Kupowanie wyroków w polskich sądach to normalka. Tylko czasem zapada uczciwy wyrok.
Największa paranoją było uznanie Jurczyka TW Święty za nieagenta mimo dziesiątków odrecznych dokumentów w oryginale.
Wsciekły Korwin Mikke nazwał sedziów sądu najniższego sku....ynami za co sąd złozł zawiadomienie na Korwina do prokuratury. Ale prokuratura nie dopatrzyła sie przestępstwa.
Ja też uwazam że takich sku...ynów jakie siedza po polskich "sądach" to ze swiecą szukać.
Potrzebny jest Trybunała Ludowy i pluton egzekucyjny albo szubienica. To jest metoda uzdrowienia sadów.
Lud warszawski już raz przeprowadził lustracje "konopna liną" w 1794 roku. Potrzebna jest jeszcze jedna.
teoretyk-praktyk / 2007-06-21 16:42 / portfel / Toddler giełdowy
Najpierw trzeba udowodnić gwałt. Kobiety prowadzące rozwiązły tryb życia mogą łatwo oczernić osobę, która taki tryb również prowadzi. Ale to sprawa wyborców a nie prokuratury. W usa np. odrzucane są wszystkie wnioski o gwałt składane przez prostytutki, jedynie uwzględniane są sytuacje pobicia, dręczenia lub morderstw (o ile wiem). Zachowanie jest moralnie naganne, ale nie prawnie. Nie opłaca się również tuszować sprawy, bo jak PiS i SO ją straci to sprawa i tak wyjdzie na jaw. Tak było ze sprawą konkwiskaty kościoła w pewnej miejscowości za czasów SLD, która to sprawa została odrzucona za rządów Buzka, choć akurat w tej sprawie zgadzam się z prokuratorem, skoro drzew nie można było wyciąć i jednocześnie ograniczyć dostępu do grobu osobom najbliższym (nie wolno), a przenieść grobu też nie było gdzie (zresztą było ich wiele w obrębie grupy drzew). Zatem tu może być podobnie. Ktoś chce zawerbować Łyżwińskiego albo go złamać razem z partią, co miałoby w zamiarze utrącić jej popularność i przekreślić szanse na ponowne wejście do Zgromadzenia Narodowego. Z tego morał jest taki, że najlepiej dobrze się prowadzić, a jurne chłopaki niech najpierw poprzerzucają gnój w stajni a jak nabiorą dobrych manier i podniosą swoje morale to dopiero można ich i je wystawić do Sejmu lub Senatu. A seks jest najlepszy z własną babą lub chłopem. Bezpieczny i moralny oraz bardzo wskazany, na Samoobronie spocznie zadanie poprawy wzrostu demograficznego w Polsce, SO zaludni swoim wyborcami Polskę do 80 mln i przez 50 kadencji, tak jak chciał Szef, będzie sprawować władzę. I o tym Samoobrona musi pamiętać. Wyborców trzeba sobie zrobić i wychować.
zaniepokojonaa / 83.21.38.* / 2007-06-21 15:59
Wróciłam wczoraj z Frankurtu. Ponad 1100 km wspaniałych niemieckich autostrad. Poczatkowo jechałam 110-120km ale w miare upływu czasu i zmeczenia coraz szybciej. Nawet do 170 km/h. łuki świetnie wyprofilowane. Marzenie.
Moim zdaniem maja najlepsze drogi w swiecie. Cały czas o nie dbają i remontuja. Poniewaz dużo mówi się w polsce o autostradach uważniej przyjżałam sie jak budują tam drogi które latami im świetnie służą.
Ze zdumieniem odkryłam że droga jest 'głeboka" na jakies 2 metry !!! To nie to co u nas - ze poleją troche asfaltu i nazywaja to drogą. Tam dreny, setki ton kamienia i warstwy betonu mają 2 metry !. Nic dziwnego ze nawet potężne strumienie pedzących cieżarówek nie sa w stanie zniszczyć tych autostrad.
Autostrady niemieckie to jedyne miejsce bez ograniczeń prędkości. Sportowym BMW wyminął mnie jakis wariat który jechał ponad 300 km/h. To znaczy on nisko leciał. Az mi lekko przechyliło mojego Lexusa.
Do budowy tych dróg jest zaangażowanych mnóstwo ciężkich maszyn, tabuny ciężarówek, dziesiatki dzwigów.
Wiecej tego wszystkiego widziłam tylko w Chinach. Tam ludzi i sprzetu było jak mrówek. Mysle że na jednym odcinku autostrady mieli tego wiecej niż ma cała Polska.

Budowa dróg jest troche podobna do budowy domów czy fabryk.
Czy uwazacie że budowa autostrad jest taką samą 'kaczka dziennikarską" jak budowa 3 mln mieszkań ?

Czy coś z tego wyjdzie czy tylko się wygłupimy ?
kpiarz / 83.7.165.* / 2007-06-21 18:57
Zeby chociaż z tych 3 mln 300 powstało:)
obserwator / 2007-06-21 17:16 / Tysiącznik na forum
za informacje o technice budowy drog u sasiadow dziekuję, zapamietam, szkoda że u nas kazdy chce duże pieniądze wszystkich ludzi a w zamian daje mizerię pracy i trwałości. Podobnie dzieje sie ze szpitalami, sa dobre, ale większość sobie nie radzi dlatego strajkuja. Zatem można postawić tezę że i lekarze i pielęgniarki źle pracują, nie portafia wyzwolić się z PRL. Moim marzeniem sa dobre drogi i bezpieczne szpitale, ale tak nie jest. Wypowiedzi strajkujących lekarzy, związkowcow, wyraźnie wskazują że to strajk polityczny, najgorszy ze strajkow, pacjenci dowiaduja się prawdy o lekarzach i pielęgniarkach, to nie jest dobre zdanie. Ale każdy tak się wyśpi jak sobie pościeli. Zastanawia mnie to ze samorzady opanowane przez wiekszość PO, SLD i PSL milczą a wysylaja krzykliwe kobiety do Warszawy, to zbrodnia przeciwko spokojowi społecznemu.
Konopna lina / 83.21.38.* / 2007-06-21 18:15
Zadnych 3 mln mieszkań ani tysiąców km autostrad nie bedzie. Przestańcie się ludzić . Jest blisko półmetek kaczych rządów. I nie ma nic. W ostatnim roku urzędnicy nie słuchają zadnego rżadu a tego przestana słuchac już wczesniej.

Bedzie gra teczkami.
Po wpadce z alkoholem i limitami emisji CO2 beda kolejne miliardowe wpadki
Zduszony zostanie wzrost PKB zrobiony przez premiera Belke
Minister niszczarka ps Zero jeszcze kogos niewinego aresztuje aby sie pokazac w TV

A poza tym to przeciez wina Układu. Wszyscy zobaczą jakiego układu. Układu PiS-LPR-samaBrona
marek 19-53 / 83.24.40.* / 2007-06-21 18:45
szanowny demagogu. Skoro wzrost, który mamy, jest dziełem Belki (opóżniony efekt działań długoterminowych) to również powinniśmy mieć właśnie boom na budowach mieszkań i autostrad. Problemy służby zdrowia, swobody gospodarczej powinny dawno zniknąć.
kpiarz / 83.7.165.* / 2007-06-21 18:54
Marku boom na budowahc mamy i to jest właśnie problem - jak może zauważyłeś zabrakłojuż materiałow budowlanych przecież, po prostu przyznaj uczciwie, że PiSuardesi przecholowali w obietnicach przedwyborczych - niestety:) Demagogię to ty uprawiasz powtarzając te bzdety za PiSuariatem- ochłoń troszeczkę i przejrzyj w końcu na oczy. Pozdrawiam
piinokio / 83.27.202.* / 2007-06-21 15:29
Czy to znaczy że zgwałcił a potem zamordował ?!
Ostatni gasi swiatlo / 83.21.38.* / 2007-06-21 15:28
W Polsce sa tylko trzej Wielcy Męzowei Stanu.
Bracia mniejsi oraz Stanisław Łyżwiński.
Kto tego nie widzi ma mózg zainfekowany przez UKŁAD który i tak jest wszystkiemu winien

Za pomówienia i cierpienia Łyżwiński powinien dostac ze cztery rózne stołki od PiS-u płatne po 30 tysiecy miesiecznie każdy.
Dodatkowo stołki powinny być zmieniane a odprawy minimum jakis milion.
eXTRA NAGRODY POWINNA MU PŁACIĆ ZA "KONSULATCJE" MINISTER (HIHIHIH) kalata.
Człowiek z dżungli / 195.205.11.* / 2007-06-21 14:43
A może lepiej: "Nie ma kobiet, których Łyżwiński by nie zgwałcił" ?
Miauczyński Adaś / 83.14.5.* / 2007-06-21 23:57
Mówiono mówiło się, że nie można było wskazać wymienić facetki panienki, której by Stasiek nie przeleciał.
skomentuj

Najnowsze wpisy