Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper nie przyszedł na swój proces

Lepper nie przyszedł na swój proces

Money.pl / 2007-06-04 11:02
Komentarze do wiadomości: Lepper nie przyszedł na swój proces.
Wyświetlaj:
jjjan / 82.139.20.* / 2007-06-07 12:56
I tak właśnie w sposób lawinowy narasta arogancja władzy - ja nie muszę poddać się żadnemu osądowi gdy jestem w tej klice rządzących bo i tak nikt mnie z tego nie rozliczy! Jeżeli natomiast chcieli by to zrobić wyborcy to i tak mogą mnie ......, ponieważ jak co to zrobi się na przykład grupowanie lub inny szwindel, a po wyborach KOALICJĘ której uczestnicy nawet mając na sztandarach prawo i sprawiedliwość, przymkną oko mając na względzie słodkie profity wynikające zawsze z rządzenia. To jest właśnie arogancji i hipokryzja - nieodłączne atrybuty władzy w tak dziwnym kraiczku jak nasz (bo Państwem to już trudno nazwać).
M61 / 83.31.141.* / 2007-06-04 22:50
Po innych wyjeżdżają grupy szturmowe Policji, CBA, CBŚ czy co tam jeszcze jest... Widać są w IV RP "równi" i "równiejsi" wobec obowiązującego prawa i Konstytucji...
Aborygen / 83.21.218.* / 2007-06-04 15:00
Lepper twierdzi, że on nie jest winien, ponieważ była to decyzja związku, a nie jego osobista. On czynił to czego oczekiwał od niego związek i tu, ten prostak, dowodzi swojej głupoty i braku oczytania. W tamtym tygodniu skazano zomowców, którzy strzelali u Wujka - odpowiadali osobiście mimo, że ich tam zaprowadzono. To pewnie byli dranie, ale nie wszyscy zabili kogoś, bo ich - chyba czternastu zabiło 9 ludzi, a więc odopowiedzialność zbiorowa. Pieciu skazano tylko dlatego, że tam byli. Na dodatek CHŁOP Lepper działał wyłącznie w imieniu własnym, ponieważ import zboża obniżał cenę zborza tego cepka. Jeżeli zomowcy mogli tłumaczyć się, że dostali rozkaz od najwyższych władz, to Lepper, w tamtym czasie, był najwyższą władzą tego pseudozwiązku, a tak uczciwie to była drabina do kariery najgłupszego premiera w całej historii Polski.
zapi / 2007-06-04 11:02 / Bywalec forum
pewnie. A jak dziennikarz mu cos zarzuci to głupio odpowiada: to prosze mnie osądzić, nie mam nic do ukrycia itp.
Mam dość tego faceta
frustrated / 156.17.236.* / 2007-06-04 12:59
A czy przypadkiem nie powinno się tego buraka w normalnym trybie doprowadzić przed sąd siłą?
Ehh, musiano by go w kajdankach wyprowadzić z obrad chyba? A to by był dopiero wstyd...CYRK !!!

Najnowsze wpisy