Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: Polsce potrzebna dekomunizacja

Lepper: Polsce potrzebna dekomunizacja

Money.pl / 2007-01-09 17:49
Komentarze do wiadomości: Lepper: Polsce potrzebna dekomunizacja.
Wyświetlaj:
patriota / 83.26.244.* / 2007-04-03 22:49
Lepper po to kaczki robia deubekizacje i dekom by doprowadzic do zadu mniejszosciowego bez ciebie
PAwek P / 88.199.125.* / 2007-01-10 07:01
Niedawno rozmawalem ze studentka stos. miedzynarodowych z Seattle. W czasie rozmowy jak jej powiedzialem ze w Polsce ludzi dzieli sie na komunistow i reszte nie mogla uwerzyc, powiedziala mi ze to bylo 20 lat temu. PS. NA temeat naszego rzadu nie zdarzylem nic powiedziec a juz uslyszlaem ze w Polsce mamy bardzo głupich ludzi w rzadzie tak nas mieszaja w IRak... bez komentarza
Liberał / 2007-01-09 21:49 / Bywalec forum
Proszę mi powiedzieć. Dlaczego my cały czas żyjemy przeszłością? Dlaczego cały czas mówimy o czymś co miało miejsce naście lat temu? Przyszłość jest obecnie ważniejsza od przeszłości, decydujemy o swoim losie, o losie naszych dzieci wnuków, itd. Czy jest to aż takie ważne czy bp Wielgus był donosicielem czy nie? To przecież nic nie zmieni.
Wydaje mi się, iż ta "dekomunizacja", o której "nasz rząd" mówi jest tylko tłem. Oni tak na prawdę o niczym innym nie potrafią rozmawiać więc ciągle to samo - wszędzie układ, agenci SB, etc. TO JUż JEST NUDNE!!! PROSZę ZMIENIć PłYTę!!!
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-10 09:49
"Czy jest to aż takie ważne czy bp Wielgus był donosicielem czy nie?"

Nie byłoby istotne, gdyby:
1. nie pchał się na afisz
2. nie kłamał w sposób niesłychanie bezczelny

Żeby zakończyć z przeszłością, należy ją ujawnić i zamknąć sprawę i spokojnie zająć się przyszłością. Tak, jak zrobiono to w dawnym NRD. Niemcy mają olej w głowie, my mamy Michnikowszczyźniane piekiełko.
Wapniak / 83.28.138.* / 2007-01-10 16:38
..."Niemcy mają olej w głowie, my mamy Michnikowszczyźniane piekiełko''... oraz lustracyjną fobię.
O ile znam życie, jeszcze nikomu nie udało się wymazać przeszłości. Grzebiąc się w niej, z fanatyczną żądzą odwetu, można tylko zatonąć...
Widocznie w kraju miłosierdzia bożego tak musi być!? Mniej wiary, więcej rozumu.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-11 09:43
Gdyby Wielgus po pierwszej, (jak się później dowiedzieliśmy - prawdziwej, ale o tym Wielgus wiedział od samego początku) publikacji w Gazecie Polskiej przyznał się, przeprosił i z ludzkiej przyzwoitości zrezygnował ze stanowiska metropolity -
TO NIE SPOTKAŁOBY GO POTĘPIENIE LECZ AKCEPTACJA (większa jest radość w niebie z jednego nawróconego grzesznika niż z 99 sprawiedliwych).

Zatem o jakim odwecie ty BREDZISZ, SBeku?
kamasutra / 83.27.41.* / 2007-01-09 18:29
Ty, a na kogutka, potrafisz?
kad / 83.22.226.* / 2007-01-09 18:29
Wielce to wszystko ciekawe. Przecież według opinii J. Kaczyńskiego ,Samoobrona została założona właśnie przez esbeków. Podobno nawet w tej sprawie miały być jakieś raporty. Czyżby A. Lepper zamachnął się na swoich "ojców"? A może Kaczyński był nieścisły w tym względzie? Ja w każdym bądź razie mam wrażenie ,że po raz kolejny nasze "elyty" robią naród w jajko zamiast zabrać się za rozwiązywanie konkretnych problemów.
lecher / 81.190.150.* / 2007-01-09 17:49
ale Leper był kierownikiem PGR, więc nie mógł być szeregowym członkiem partii.Pamiętam że 1958 po ukończeniu technikum rolniczego mogłem zostać kierownikiem gospodarstwa PGR, ale jako bezpartyjny, odpadłem i została nim gnida, analfabeta gospodarczy ale partyjny. I co na to tow. leper ?Zapomniało się ?
qwertyuiop / 62.21.52.* / 2007-01-09 18:01
Nie przesadzasz z tym (umiejetnoscia pamietania, kojarzenia i wyciagania wnioskow) czego wymagasz od pana wicempremiera z IV RP ?

Najnowsze wpisy