Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lepper: To prowokacja wymierzona w rząd i koalicję

Lepper: To prowokacja wymierzona w rząd i koalicję

Wyświetlaj:
Marta2 / 81.190.131.* / 2006-12-05 21:41
Muszę pogratulować odwagi Annie K. , która mimo wszystko wyciągnęła na światlo dzienne brudy "samoobrońców". Rzuciła na szalę swoją reputację oraz dobro swoich dzieci , które mogą mieć z tego tytułu problemy w środowisku kolegów i ich rodziców . Stała się tym samym osobą publiczną. Osobiście uważam , że spotkała ją krzywda I denerwuje mnie , że prostactwo na stołkach uważa siebie za niemal amantów przecudnej urody. .Zresztą oni wyglądają na takich wykorzystywaczy. Sam Lepper , zawsze grzmiący , podczas rozmowy z Moniką Olejnik potulny jak baranek , gdy mówiono o posadach za seks. Za chwilę , po zmianie tematu ,znów nie dał dojść do głosu Monice O. Mówił podniesionym głosem i to samo , co zwykle. Mam nadzieję , że winni wylecą na zbitą m.... z posłowania i rządu. Oby jak najszybciej . Mam dość oglądania ich na ekranie.
Richie / 62.29.133.* / 2006-12-04 18:12
Ludziska! Chyba nie wierzycie, że komuś się coś stanie. Bedzie stawac dalej, ale w lepszym ukryciu. Nie mylić ukrycia z pokryciem. Toż te członki są potrzebne jedynym prawym i sprawiedliwym. Dlatego będzie troche pokrzykiwania na przetrzymanie, potem sie wszystko rozmydli, a na koniec powie, że winna jest postkomuna i Platforma.
Zawstydzony jego cha / 83.21.244.* / 2006-12-04 17:42
Wiecie, a ja się dziwię tej dziewczynie i jednocześnie chcę wyrazić swój pogląd, że daję wiarę gazecie, jest to zbyt poważne, aby sobie tylko chlapnąć. Ale wracam do tego, że dziwię się tej kobiecie, choć chwilami staram się ją zrozumieć, ale zeby z takim knurem?. Sorry, to obraza knura, który ma przecież ryj bardziej sympatyczny niż ten cały Lepper. Genlemenem też ci on nie jest i wygarnięcie przed kamerami jej nazwiska i trójki dzieci, jak ten świniopas mówi, każde z innym, oznacza, że dobrze ją zna, więc jest coś na rzeczy. Moim zdaniem jest on gorszy od knura, ponieważ nikt nie słyszał, aby knur obrażał swoje partnerki od kopulacji. To bydlądko wykorzystujące swą niezasłużoną pozycję społeczną do takich spraw, a fe rozpłodowcu.
sceptyk / 2006-12-04 13:39 / Tysiącznik na forum
Jędruś,
twój czas minął, i to bezpowrotnie.
Uderzono cię poniżej pasa dlatego, żebyś już nigdy nie mógł wrócić do polityki.
Za złodziejstwa, oszustwa, bandytyzmi chamstwo nie spotkało cię nic złego. Nie poniosłeś żadnej odpowiedzialności za pobicie człowieka egzekwującego prawo.
Bo byłeś potrzebny Salonowi.
Teraz już nie jesteś.
A Salon uznał również, że juz nie będziesz. Dlatego musisz odejść jako seksulany molestator a kto wie czy nie gorzej. W Polskim ciemnogrodzie, który jest twoim elektoratem, to są grzechnie niewybaczalne, choćby na codzień Wyborcza gardłowała za tolerancją, a Owsiak jeszcze glośniej wzywał "róbta co chceta".
A że część błota spadnie na Kaczyńskich?
Tym lepiej.
Wg Salonu oczywiście.
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-12-04 13:20
Kaczyńscy wzięli na siebie odpowiedzialność za koalicjantów, bo zaprosili ich do rządu. Nazywajmy rzeczy po imieniu, LPR to partia skrajnych poglądów i nietoleracji, Samoobrona to partia pieniacza, bywalca solarium, PiS to pseudo prawicowa partia siejąca paranoję i nienawiść do wszystkich. Kraj na fali wejścia do EU, przyzwolitego (choć miejszego niż inni nowi członkowie EU) wzrostu gospodarczego, nie radzi sobie wogóle z reformami finansów, prywatyzacją, reformą ZUS itd.

Jednym zdaniem Polska traci szansę na rozwój hamowana poprzez nieudolych paranoików i pajacyków z rządu.
piopio / 195.212.74.* / 2006-12-04 12:03
"odnowa moralna" - naziści i molestujący seksualnie, a wszystko pod opieką PiSu i Kaczyńskich, oto IV RP

Ciekawe co jeszcze Kaczyńscy oferowali Lepperowi za powrót do koalicji? Dlaczego potem zaprzysięgali go wstydliwie w nocy?
I tak to PiS ukryje, umorzy (ma przecież Ziobrę), byle tylko pozostać przy władzy.
AndyBis / 83.31.254.* / 2006-12-04 15:08
Lepper przetrwa przy żłobie do 2009 r. Nie wierzę w jego koniec. Po ujawnieniu rozmów Begerowej z PISem większość z uczestników tego forum pewnie cieszyło się z rychłego końca koalicji. Wyniki wyborów samorządowych takiemu scenariuszowi zaprzeczyły. Wprawdzie SO i LPR sromotnie przegrały, ale odpowiedzialni za swoich koalicjantów PISowcy zachowali swoje wpływy. Mogiła!
pchelek / 2006-12-05 14:30 / Tysiącznik na forum
lepper juz jest niepotrzebny

Najnowsze wpisy