Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Lepsze dane z Europy, niepokojące z USA

Lepsze dane z Europy, niepokojące z USA

Money.pl / 2008-08-14 19:33
Komentarze do wiadomości: Lepsze dane z Europy, niepokojące z USA.
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2008-08-14 21:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
Proszę Pana!? Jak tak można. Przecież Niemcy rozwijały się i to cały czas. Zmniejszenie dynamiki PKB nie oznacza braku rozwoju.Wtedy PKB musiałby równać się ZERU! To pomylenie pochodnej pewnej wartości z samą wartością(matematyka-szkoła średnia)
AnDyBea / 2008-08-14 19:33
Witam co to za analitycy, którzy piszą bzdury bo dzisiaj ropa staniała 2,26% - a nie wzrosła jak Pisze Pan analityk. Te teksty są chyba pisane parę dni wcześniej ale na pewno nie na bieżąco.
Zeus52 / 2008-08-14 21:17 / 10-sięciotysiącznik na forum
Zgadza się,zwłaszcza patrząc na godzinę przy artykule.O 17.55 była na głębokim minusie i to od wielu godzin.Także wzrost PKB w Niemczech mógłby być podany bardziej przystępny. Po prostu wzrost jest(1,3%r/r),jedynie spadła jego dynamika w porównaniu z 1 kwartałem...czy tak nie jest bardziej zrozumiale?(ale to tylko szczegół)
pchelek / 2008-08-14 23:18 / Tysiącznik na forum
jacy analitycy tacy zarzadzajacy polskimi fundami - i to zero i to zero [przychodow]
Zeus52 / 2008-08-15 09:24 / 10-sięciotysiącznik na forum
To tylko pośpiech. Po prostu spieszył się,żeby rozpocząć długi weekend! Te Jego dane na temat ropy były z godzin porannych,a pozostałe tak poplątał,że nie wiadomo,o co chodziło. Czy 1,3%,czy 3,1%. Poza tym zachował się jak pseudodziennikarz z tabloidu szukający sensacji(której nie ma),a nie analityk. Nierozważnie obchodząc się z danymi "wyprodukował" recesję w Niemczech i strefie euro. Także na temat rurociągu(wiem,bo sam czytałem) napisał niesprawdzoną plotkę podaną tylko przez stronę Gruzińską."Reuter" jednak napisał,że zaprzecza temu zarówno strona Rosyjska,jak i koncern "BP",czyli najbardziej zainteresowany."BP"wyłączył rurociąg z eksploatacji tylko profilaktycznie. Pzdr
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy