Forum Forum inwestycyjneForex

Lepsze nastroje wsparły złotego

Lepsze nastroje wsparły złotego

Money.pl / 2011-02-01 20:24
Komentarze do wiadomości: Lepsze nastroje wsparły złotego.
Wyświetlaj:
gosc z USA / 24.90.254.* / 2011-02-02 02:06
A gdzies ty DURNIU pobieral nauki ekonomi.Puknij sie w glupi leb.Zloty w gore a gospodarka????????????????????
fghj / 70.54.141.* / 2011-02-01 21:14
EBC I RPP szczekaja o inflacji i stad spekula uderzyla na walute.Z drugiej Manki -Barclays jest nie do uciszenia i ostrzega.Kurna,szkoda gospodarki i ludkow ktorzy placa coraz wiecej za surowce i energie (w tym paliwo).Sadze ze zlotowa poleci spokojnie na dol i to bez wzgledu na chwilowe podrygi.
zxc12 / 79.191.156.* / 2011-02-01 20:24
Wiedzą czy deszcz będzie czy nie.
Gdy zapytali pierwszego stwierdził że na 100% deszcz będzie padał , gdy zapytali drugiego ten stwierdził że na 100% deszcz nie będzie padał
Na podobnym poziomie są te artykuły
Adbisky / 188.123.195.* / 2011-02-01 20:36
Czasem się zastanawiam nad pytaniem: "Czy ja jestem fachowcem" i jak sobie na takie pytanie odpowiem to się dołuje tym że nim nie jestem.

Ale jak czytam takie artykuły, pisane przez ... fachowców to znowu zaczynam się zastanawiać nad pytaniem: "Czy ja jestem fachowcem".

W pt fachowcy pisali że jest koniec umocnienia złotego a teraz jakby o tym zapomnieli piszą że złoty ma i będzie miał się jak najlepiej.

Jeżeli nie trzeba brać odpowiedzialności za swoje wyniki pracy i uważanym się jest nadal za fachowca to ja już znam odpowiedź na mojej pytanie; a zatem: ja też jestem fachowcem w swojej dziedzinie
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy