Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lesiak: Nie zbierałem materiałów na Kaczyńskiego

Lesiak: Nie zbierałem materiałów na Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
noducks / 213.158.197.* / 2006-06-07 08:37
W całej tej sprawie wszystkie reakcje Kaczyńskiego są powodowane strachem. Te rozbiegane oczka przed kamerą gdy dopytywano sie, co z teczką. On po prostu podpisał ten papier. A dlatego w polityce tkwi wszędzie w cieniu - wypchał brata na prezydenta, Marcinkiewicza na premiera, Gosiewskiego na szefa klubu parlamentarnego.
To nie jest normalne.
Andrzej / 2006-06-07 09:48 / Bywalec forum
Widzisz to, co chcesz zobaczyć. Obiektywnie, to co napisałeś to demagogia i insynuacje. Czy fakt, że Tusk jest zwykle "wystraszony" i ma rozbiegane oczy w czasie wywiadów upoważnia do stwierdzenia, że jest kłamcą, tchórzem i złodziejem ? Co do Kaczyńskiego sąd już raz prawomocnie orzekł, że lojalka była sfałszowana, więc sprawa jest zamknięta. Dura lex sed lex.
Psycholog / 213.158.197.* / 2006-06-07 11:13
Nie widzisz, Andrzeju, tego, czego nie chcesz zobaczyć. Jestem w stanie założyć się o duże pięniądze, że jeden z tych dokumentów jest prawdziwy. Podpisał, nawet jeśli nie faktycznie czynnie nie współpracował. Gdyby chodziło tylko o rozbiegane oczka - można byłoby to uznać na jego korzyść. Ale:
1. Przez pół roku Kaczyński liczy, że sprawa przycichnie.
2. Dziennikarce TVN odpowiada tajemniczo, że sama się przekona po opublikowaniu teczki (jakaś wielka tajemnica - czyli nie lojalka, bo sprawę lojalki wszyscy znają)
---------------------
W TYM MIEJSCU PLAN JESZCZE NIE BYŁ GOTOWY
(ale narasta lawinowo niezdrowe zaciekawienie)
---------------------
3. Zanim jeszcze opublikowano teczkę - poza uprawnieniami Minister Sprawiedliwości został zaprzęgnięty w działania osłaniające - Ziobro oraz Marcinkiewicz natychmiast wydali werdykt - lojalki sfałszowane
4. Kaczyński opowiada o jakiejś wielkiej nienawiści SB a teczka jest chudziutka, nawet SBek nie widzi zagrożenia z jego strony
5. Ziobro mówi, że kto podejrzewa Kaczyńskiego o podpisanie lojalki jest PRZESTĘPCĄ
------------------------
A teraz żelazna logika:
Tak nie zachowuje się człowiek, który wie, że nic nie podpisał.
Tak nie zachowuje się człowiek, który wie, że ma za sobą pozytywną decyzję sądu w sprawie lojalki... chyba, że zdaje sobie sprawę, ŻE...
bt / 83.21.146.* / 2007-02-15 13:10
uwazam ze masz racje Psychologu. Kaczynscy jako zwykli tchórze i zyciowi nieudacznicy zawsze sie asekurowali. Prawdopodobnie wiec tez "na wszelki wypadek" podpisali deklaracje lojalnosci. A ze nie byli grozni dla owczesnej wladzy ?? Ktoz boi sie ratlerka ??
Godzilla / 80.55.141.* / 2006-06-07 10:40
Jasne i oczywiste. Wracanie do sprawy lojalki Prezesa to demagogia zaś wieczne wracanie do spraw pożyczki moskiewskiej ,wykształcenia Kwaśniewskiego i wielu innych spraw o których w przeszłości wypowiadały się już sądy różnych instancji to praworządność. Tak właśnie wygląda relatywizowanie pojęć czy jak kto woli moralność Kalego.
Godzilla / 80.55.141.* / 2006-06-07 09:44
Ale żeby powiedzieć prawdę to trzeba mieć cywilną odwagę. W innym przypadku pozostają rozbiegane oczka i pieprzenie o jakiejś aferze z szafą.

Najnowsze wpisy