Forum Klub managera - komentarze do artykułów

Leszek Czarnecki - ekstremalny milioner

Leszek Czarnecki - ekstremalny milioner

Money.pl / 2006-02-24 12:23
Komentarze do wiadomości: Leszek Czarnecki - ekstremalny milioner.
Wyświetlaj:
alex james / 185.17.149.* / 2018-03-30 01:59
We offer certified and verifiable bank instruments via Swift Transmission from a genuine provider capable of taking up time bound transactions.

BANK INSTRUMENT PARTICULARS

Instruments :Fully Cash Backed, Fresh Cut Bank Guarantee(Standard ICC format)
Age :One (1) years and One (1) day
Rate :Leasing: 3+2, Purchase: 32+2
Currency :USD/Euro
Bank :Top A Rated banks
Amount :As Advised by Beneficiary
Intermediary Fees : Two Percent (2%) of Face Value payable by Beneficiary
Tranches : As per agreed tranches schedule
Delivery : Swift MT799/MT760
Payment : Swift MT103 (Wire Transfer)

Contact Name: Alex James
Email:charmfinanceplc@gmail.com
Skype ID:charmfinanceplc11
johndonard / 5.254.65.* / 2015-12-27 05:52
Okazja DZIŚ Nie przegap
Dołącz do wielkiej Illuminati dziś i stać się bogaty, sławny i bogaty w biznesie, muzyki, świata politycznego, społecznego i gospodarczego, a także uzyskać sumę 3 mln dolarów z wolnym dom swoich decydują się żyć w świecie. A także otrzymywać 1 milion dolarów w miesięcznych dochodów, a także daje pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej do wyboru ...
Jeśli zainteresowanie wypełnić następujące informacje na ten e-mail poniżej
johndonardloanfirm@gmail.com
Pełne imię i nazwisko………………………………
Kraj…………………………………
Państwo pochodzenia ............................
Data urodzenia………………………….
Seks……………………………………….
Adres……………………………….
zawód.....................................
Telefon…………………………………..
Adres email………………………
Ja bym dołączyć skanowanie kart, paszport lub prawo jazdy
zawierający Twoje pełne dane Powiadom nas trochę o siebie i
Dołączyć skanowania świadectwo ukończenia szkoły .. Nie brudne
ofiary z ludzi i nie zła ... to kult
Iluminaci grupa wybitny. Nasz e-mail:
johndonardloanfirm@gmail.com
Sqiba / 78.88.114.* / 2014-07-27 21:08
Swoimi osiągnięciami i doświadczeniem mógłby podzielić się z kilkoma osobami, ale dzięki temu jest tam gdzie jest.
gość 2 / 89.70.44.* / 2013-04-19 11:35
od tamtego czasu niewiele się zmieniło. pan Czarnecki dalej świetnie zarządza holdingiem, podejmuje nowe, trafne decyzje i jest jednym z najbogatszych Polaków. super!
speedwaya fan / 2012-11-09 15:41
TAJEMNICZY SPONSORZE - UJAWNIJ SIĘ!
Dzień dobry. Napiszę od razu, że jestem kibicem żużla z Wrocławia i piszę do Pana ten list z prośbą o wsparcie sponsorskie z Pana strony dla mojej ukochanej drużyny - Sparty Wrocław. Jeśli Pan już góry wie, że nie będzie sponsorował wrocławskiego żużla, zdaje sobie sprawę, że nic nie wskuram, ale jeśli jest Pan ciekawym świata i ludzi człowiekiem, przeczyta Pan do końca ten list i dowie się jakie są marzenia tysięcy wrocławian. Oczywiście w liście będzie to ujęte poprzez pryzmat mojego widzenia, aczkolwiek jestem przekonany, że wielu z wrocławskich kibiców myśli podobnie. Na początek wpis z forum internetowego:

"Marzenia o żużlu we Wrocławiu...

- Po pierwsze obejmuje spadek liczony w miliardach Euro, a część inwestuję we wrocławski żużel. Oto mój plan:
- Obejmuję stery w Sparcie i wykupuję dla niej Stadion Olimpijski.
- Stadion Olimpijski remontuję na cycuś. Super nowoczesny, ale z zachowaniem charakteru obiektu. Żeby nie straszył jak miejski.
- w środku tegoż stadionu zostaje zbudowany od podstaw nowy tor o geometrii sprzyjającej walce w kontakcie, a do stworzenia projektu zostają wynajeci naukowcy Politechniki Wrocławskiej. Poprzez finansowane przeze mnie badania dochodzą do tego jaka geometria i nawierzchnia sprzyja temu by żużlowcy podczas wyścigu jechali jak najbliżej siebie.
- w środku toru zostają zbudowane: minitor do miniżużla i tor do speedrowera.
- zakładam szkólkę żużlową, minitorową i sekcję speedrowera. Łącze je z I drużyną Sparty z Ekstraligi w jeden silnie i prężnie działający klub WTS SPARTA WROCŁAW. Zatrudniam trenerów kupuję sprzęt i ogłaszam na mieście nabór do tychże szkółek i sekcji.
- w między czasie montuję pierwszą drużynę Sparty, tak aby do szkółek zgłaszali się młodzi wrocławianie zachęceni sukcesami I drużyny Sparty, które są nagłosnione we Wrocławskich mediach.
Żużel we Wrocławiu się kręci i nie koliduje z innymi sportami. Nie zabiera im dotacji jak to ma obecnie miejsce w przypadku miejskiego Śląska, który nie płaci za stadion, ma darmową reklamę i dojazdy kibiców na mecze.Już spadłem na ziemię. Dziękuję."

To są myśli człowieka, kochającego żużel, a poprzez to klub sportowy WTS Sparta Wrocław, który obecnie boryka sie z problemami finansowymi. Problemy związane są zarówno z funkcjonowaniem drużyny ligowej, jak i przede wszystkim z przestarzałą infrastrukturą (stadion), lub jej brakiem (w przypadku minitoru do szkolenia młodzieży). Moja prośba opiera się o jedną podstawową kwestię. Uratowanie wrocławskiego klubu z tradycjami, wrośniętego w miasto Wrocław od czasów powojennych. Wrośniętego poprzez historię, a także miłość wiernych mu kibiców. I właśnie ze względu na miłość tych kibiców, którzy poprzez swoją postawę podtrzymują tożsamość Wrocławia, warto pochylić sie nad tym problemem. Jak wiadomo powszechnie, w chwili obecnej we Wrocławiu piłka nożna pod każdym względem okołosportowym ma przewagę nad wszystkimi pozostałymi sportami naszego miasta. Nie chcę się w to wgłebiać, ale wiadomo, że obecne władze Wrocławia poprzez swoje wspieranie klubu miejskiego Śląsk Wrocław bardzo zaniedbują inne sporty. Zostawiam zatem tę kwestię, wiedziony nadzieją, iż sprawi Pan, że nie trzeba się bedzię do niej odnosić, właśnie dzięki Pana wsparciu finansowemu.
W latach 50 żużel był najpopularniejszym sportem we Wrocławiu, w dowód czego załączam link z artykułami z tamtych lat: http://www.sparta.wroclaw.pl/archiwum-prasowe.html
W latach 60 i 70 był równie popularny, a Imprezy Rangi Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Świata gościły na nowoczesnym jak na tamte lata Stadionie Olimpijskim. Wrocław był stolicą polskiego żużla, a na stadion ściągało po kilkadziesiąt tysięcy widzów. Lata 80 przyniosły niestety zapaść i to nie tylko ze względu na kryzys Państwa Polskiego, ale także niechęć włodarzy naszego miasta do sportu żużlowego. Lata 90 przyniosły falę odrodzenia wrocławskiego żużla, dzięki wejściu do klubu Sparta Pana Andrzeja Rusko i stworzeniu przez niego klubu WTS Sparta. Wcześniej klub nosił nazwę WKM Sparta. Speedway przechodził renesans i był najpopularniejszym sportem w mieście. Sparta zdobyła 3-krotnie Drużynowe Mistrzostwo Polski, a Stadion Olimpijski gościł ponownie najlepszych żużlowców świata w nowo stworzonej formule wyłaniania Indywidualnego Mistrza Świata - Grand Prix (cykl turniejów od 1995 roku).
Sukcesy sportowe i organizacyjne nie poszły jednak w parze z inwestycjami w infrastrukturę i szkolenie młodzieży. Z biegiem lat działo się coraz gorzej w tych kwestiach. Stadion zniszczał do chwili obecnej do tego stopnia, iż redaktorzy Gazety Wrocławskiej w oficjalnych tekstach zaczeli nazywać Stadion Skansenem. Niewiarygodne, nieprawdaż? Odnowienie stadionu, który jest zabytkiem to wielka niewiadoma. Wątpliwe, że niechętne żużlowi władze miasta zechcą go wyremontować? A jeśli by juz to zrobiły, to tylko i wyłącznie w kontekście odnowienia zabytku, z pominięciem potrzeb głównego użytkownika stadionu, czyli klubu żużlow
Max Konovalov / 109.251.123.* / 2012-10-29 11:17
Dr Leszek Czarnecki prezydent nadzorczej rady GTN, zwracam się do was z ultimatumem. Ja Maks Коновалов, яаляюсь klientem Idea bank Ukraine.
Działalność banku, który wchodzi do holdingu GTN мошеническая, i daję dokumenty do sądu, żeby uznać Idea bank Ukraine za bankruta. I wyegzekwować z banku kompensację za moralną i finansową szkodę, wyrządzoną mi .

Zaczynam również czarny PR kompanię przeciw temu bankowi. On będzie upadły, wskutek złej reputacji, i informacyjnej kompanii przeciw działalności tego banku w Ukrainie. Żeby i duchowi śmierdzącego nie pozostało od jego tu w Ukrainie!

Nikt nie pójdzie do tego banku z depozytami, i nikt nie będzie brał kredyty nigdy!
Doprowadźcie do porządku pilnie owak będą duże finansowe straty
Max Konovalov / 109.251.123.* / 2012-10-29 11:17
Dr Leszek Czarnecki prezydent nadzorczej rady GTN, zwracam się do was z ultimatumem. Ja Maks Коновалов, яаляюсь klientem Idea bank Ukraine.
Działalność banku, który wchodzi do holdingu GTN мошеническая, i daję dokumenty do sądu, żeby uznać Idea bank Ukraine za bankruta. I wyegzekwować z banku kompensację za moralną i finansową szkodę, wyrządzoną mi .

Zaczynam również czarny PR kompanię przeciw temu bankowi. On będzie upadły, wskutek złej reputacji, i informacyjnej kompanii przeciw działalności tego banku w Ukrainie. Żeby i duchowi śmierdzącego nie pozostało od jego tu w Ukrainie!

Nikt nie pójdzie do tego banku z depozytami, i nikt nie będzie brał kredyty nigdy!
Doprowadźcie do porządku pilnie owak będą duże finansowe straty
Max Konovalov / 109.251.123.* / 2012-10-29 11:16
Dr Leszek Czarnecki prezydent nadzorczej rady GTN, zwracam się do was z ultimatumem. Ja Maks Коновалов, яаляюсь klientem Idea bank Ukraine.
Działalność banku, który wchodzi do holdingu GTN мошеническая, i daję dokumenty do sądu, żeby uznać Idea bank Ukraine za bankruta. I wyegzekwować z banku kompensację za moralną i finansową szkodę, wyrządzoną mi .

Zaczynam również czarny PR kompanię przeciw temu bankowi. On będzie upadły, wskutek złej reputacji, i informacyjnej kompanii przeciw działalności tego banku w Ukrainie. Żeby i duchowi śmierdzącego nie pozostało od jego tu w Ukrainie!

Nikt nie pójdzie do tego banku z depozytami, i nikt nie będzie brał kredyty nigdy!
Doprowadźcie do porządku pilnie owak będą duże finansowe straty
2 z Mokotowa / 46.205.91.* / 2013-08-11 10:04
Max, potwierdzam Twoje słowa, w Polsce robi to samo. Jest to niewyobrażalna skala oszukańczych praktyk. Chcę w tej sprawie podjąć wspólne działania.Proszę pisać - marzenna2@op.pl
polsk a / 83.142.180.* / 2012-06-30 22:16
Poprostu, bez komentarza ..........
babina / 213.216.99.* / 2012-03-26 12:42
w Polsce strach i wstyd być bogatym, bo od razu znajdą się tacy, co wynajdą błędy młodości, albo zaczną żebrać, bo skoro się dorobiłeś to masz obowiązek się swym dorobkiem podzielić, z tymi co sączą piwko i nic nie robią. Dziwny kraj -tylko dla biedoty. A może tak ruszyć głową i rękoma a nie tylko zazdrościć.
Matador / 79.186.133.* / 2012-11-13 21:41
Sporo racji u nas tylko potrafimy zazdrościć zamiast dożyć do spełnienia marzeń. Powinniśmy brać przykład z tego jak z niczego można dojść do dużych pieniędzy.
amba / 188.121.11.* / 2013-08-18 21:21
Ha ha z niczego
mira blenkle / 46.204.76.* / 2012-01-26 22:22
Podziwiam za mądrość i determinację .Uwielbiam ludzi sukcesu .Uważam , że bank dla ludzi bogatych powinien powstać skoro jest takie zapotrzebowanie.Polacy nie zazdrośćcie "ludziom sukcesu ", bo zwyczajnie Pan Czarnecki do takich należy .Każdy może brać swój los we własne ręce jednakże nie wszystkim to się udaje ale to nie znaczy, że trzeba doszukiwać się drugiego dna .Szanujmy ludzi, którym się udaje , bo na całym świecie jest tak . Cieszę się z tego, że Polacy też potrafią i chwała im za to .Nie zazdrośćmy im tylko dlatego ,że im się udało .Bądżmy dumni
z Polaków , którym w życiu zwyczajnie coś wyszło .Gratuluję i życzę samych sukcesów.
kliet / 81.219.112.* / 2011-06-10 13:26
probujesie do getinbanku dodzwonic - chyba rekord odsłuchanej muzyki.... ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
ale na formularz zainteresowanego klienta juz po 3 minutach odzwonili..tylko jak juz sie klientem -kicha
zdzisiek kominiarz / 83.31.147.* / 2010-01-23 09:37
Ładny charakter pisma
http://www.rp.pl/galeria/69745,2,156705.html
Anna, Stefan,Arletta,Jan,Krzysztof Wrocław / 193.239.58.* / 2010-01-18 13:53
PRZEMO nie taki on w życiu prywatnym w porządku zostawił , żonę i dwoje dzieci i poleciał na tą Pieńkowską -brzydkie kaczątko jego żona jest sto x ładniejsza od niej i jest matką jego dzieci-dwóch córek.
sali521 / 79.163.243.* / 2009-12-19 20:10
najlepsze życzenia P Leszku CZ.
J
AUTOR ZYGMUNT / 83.20.49.* / 2009-12-21 17:20
LEGALNY POMYSŁ BOGACENIA BIEDNYCH I BOGATYCH: KAŻDY BOGATSZY MOŻE POMÓC BIEDNIEJSZYM STAJĄC SIĘ JESZCZE BARDZIEJ BOGATSZYM DZIĘKI TEMU ŻE W DANYM MIESIĄCU WPŁACI WIĘCEJ NIŻ KTOŚ INNY
W DANYM MIESIĄCU NA KONTO DOBROCZYNNE
NR 12-1020-3408-0000-4502-0093-7037, BO BANK AUTOMATYCZNIE TEMU KTO NAJWIĘCEJ WPŁACIŁ WYPŁACA 10% ZE STANU KONTA A POZOSTAŁE 90% JEST WYPŁACANE BIEDNYM ; WYPŁATY SĄ WEDŁUG KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ-WPŁAT.WSZYSTKIE KONTA TAK POWINNY UCZCIWIE DZIAŁAĆ BY Z WIĘKSZĄ MOCĄ FINANSOWĄ ZLIKWIDOWAĆ NĘDZĘ I TYLKO TAK NALEŻY BOGACIĆ SIĘ UBOGACAJĄC INNYCH BEZ ZAZDROŚCI ŻE KTOŚ JEST BARDZIEJ BOGATY.KORZYSTAJCIE Z TEJ SUPER OFERTY LEGALNEGO WZBOGACANIA SIĘ.
Robert z Olkusza / 77.253.175.* / 2010-11-19 12:20
Leszek jest prawdziwym Polakiem .Finansuje studia młodym zdolnym , pod warunkiem że po ukończeniu studjów przez 5 lat będą pracować w naszym kraju.To nie tylko bizesmen ale także patriota
Wybaczam mu grzechy młodości i dziwie się miłej mojemu sercu Gazecie Rzeczypospolitej że o nich pisze
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy