Forum Polityka, aktualnościPolityka

LiD stawia warunek debaty Kwaśniewski-Tusk

LiD stawia warunek debaty Kwaśniewski-Tusk

Money.pl / 2007-10-02 17:15
Komentarze do wiadomości: LiD stawia warunek debaty Kwaśniewski-Tusk.
Wyświetlaj:
ja_ / 78.131.148.* / 2007-10-03 02:45
Ograliście Wiesława i fajnie, ale niech Wam Towarzysze, nie odbija. Kwas jest kwaśny jak był. Potyczka z Gomółką, nic nie zmieniła. Obiecajcie lepiej, że nie będzie PiSLD. Możecie obiecać i podpisać, że nic nie kombinujecie ?
K.G. / 128.241.104.* / 2007-10-02 17:15
Ale chlopaki robia sobie przyslowiowe "jaja" z Tuska. Najpierw PiS zada obietnicy odciecia sie od LiDu, teraz LiD stawia warunek Tuskowi. Tusek: nie widzisz chlopie, ze za blazna robisz? Na wlasne zyczenie oczywiscie.
Elendir / 2007-10-03 08:26 / Łowca czarownic
A jak byś zachował się na miejscu Tuska chcąc wygrać wybory? (Ten drugi warunek dodałem byś nie zaczął pisać o rezygnacji - na co PiS bardzo liczy)
Hasta la vista Tusek / 130.94.123.* / 2007-10-03 21:00
Tusk z gory skazany jest na conajwyzej 2-gie miejce. Historia sama to pokazuje; nigdy nigdzie nie byl pierwszy. Zawsze najwyzsza jego pozycja byla pozycja druga. A teraz juz sam dobija sie do roznych drzwi aby zachowac trzecia pozycje. Tylko, ze ci z drugiej strony drzwi doslownie robia sobie z TUSKA JAJA. Czy tak postepuje czlowiek majacy sie za lidera partii? Na sile chce pokazac, ze niby sie liczy?
Elendir / 2007-10-04 07:10 / Łowca czarownic
Kto u Was takie dyrdymały wymyśla?

A teraz juz sam dobija sie do roznych drzwi aby zachowac trzecia pozycje.

Głosicie w zaparte opinie wbrew oczywistym faktom. To nie politycy konkurencyjnych ugrupowań, a w szczególności PiS, decydują o tym jaka jest siła partii, a jej wyborcy. Czy też może przegapiłem pewne zmiany w naszej demokracji i teraz jednak to Kaczyński o tym decyduje?

Czy tak postepuje czlowiek majacy sie za lidera partii?

No właśnie. Pytałem o tym jak w tej sytuacji lider partii miałby postąpić. Cieszę się że powtórzyłeś pytanie. Podobno powtórzenie pytania własnymi słowami świadczy o jego zrozumieniu. Ale czy znajdziesz na nie odpowiedź (która oparłaby się Twojej miażdżącej krytyce w pozostałej części wypowiedzi)?

Najnowsze wpisy