Forum Forum pracyDokumenty

list motywacyjny

list motywacyjny

skomentuj
alawendaa / 2011-03-23 11:50
chcę napisać list motywacyjny do firmy która nigdzie nie ogłaszała oferty pracy, żeby ładnie wyglądało od czego powinno zacząć się taki list pisać, jak powinien wyglądać wstęp i jeśli nie znamy adresata można po prostu napisać Szanowni Państwo, czy może wypadałoby się dowiedzieć do kogo taki list jest kierowany?
Wyświetlaj:
Wiktor08 / 89.78.40.* / 2011-08-03 11:27
List motywacyjny wysyłany do konkretnej firmy „w ciemno” powinien wyjaśniać, czemu jesteśmy zainteresowani określonym przedsiębiorstwem, jaką mamy na jego temat wiedzę, w jakim dziale chcielibyśmy pracować i do jakiego rodzaju pracy jesteśmy najlepiej przygotowani.

Oczywiście tak samo, jak w przypadku typowego listu motywacyjnego pisanego w odpowiedzi na ogłoszenie, należy podkreślać swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe lub organizacyjne oraz wykształcenie i posiadane predyspozycje w zakresie, w jakim najbardziej odpowiada charakterowi pracy, którą w danej firmie jesteśmy zainteresowani. Za: www.list-motywacyjny.com.pl
szklarek / 2011-03-24 10:37
Oczywiście, że adresata musimy znać, list ma być skierowany do konkretnego pracodawcy i przekonać go, że jest jedynym nas interesującym:

http://msp.money.pl/wzory-dokumentow/listy;motywacyjne,1394,wzory_dokumentow.html
skomentuj

Najnowsze wpisy