Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Literatura dla początkującego

Literatura dla początkującego

rk_24 / 2009-07-03 14:31
Jaką moglibyście poradzić literaturę dla początkującego, która opisuje od strony bardziej praktycznej prowadzenie małej działalności gospodarczej. Chodzi mi o taki elementy z którymi na co dzień obcuje większość przedsiębiorców, czyli płacenie podatków, księgowość, marketing, dystrybucja itd. Po prostu coś o czym każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć :)

Zastanawiam się nad taką książką ABC small businessu 2009, może ona będzie dobrym wyborem?
Wyświetlaj:
aktywa.biz / 2009-09-05 23:39 / Bywalec forum
Czemuż to "Marketing" Kotlera się nie znalazł jeszcze w polecanych pozycjach?

Pozdrawiam, michaltoczyski.pl
dan10513 / 2009-07-05 20:05
Witam. Ja polecam na początek całą serie książek (Roberta T.Kiyosaki), proponuję zacząć od "Szkoły Biznesu", następnie zrobić sobie trylogię("Bogaty ojciec, biedny ojciec", "Kwadrant obiegu Pieniędzy","Inwestycyjny poradnik bogatego ojca"). Te książki otwierają oczy i dają dodatkowo nową wspaniałą wiedzę finansową. =D PZDR. Życzę miłej lektury.
moja / 2009-08-24 15:00
Mogę poradzić Ci książkę, która jest związana z sukcesem w biznesie, ale traktuje go od strony innej, niż zaznaczyłeś w wiadomości. To książka "Siedem nawyków skutecznego działania" S. Covey'a. Przybliża ona postać umiejętnego przedsiębiorcy, opisuje najkorzystniejsze nawyki działania, pomaga je wykształcić u siebie, daje cenne wskazówki, jak zdobywać sukces dzięki własnej sobie. ja ją dostałam na szkoleniu Franklina Covey'a z zakresu podniesienia skuteczności działania. Z znacznym stopniu to rozwinięcie i przybliżenie wiadomości skondensowanych w książce. nie wiem jedna, czy odnalazłabym w niej tyle istotnych informacji bez przebytego kursu.

Najnowsze wpisy