Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Lokat prywatyzacyjne w PKO BP - wyczerpane

Lokat prywatyzacyjne w PKO BP - wyczerpane

peyo / .* / 2004-10-11 14:50
Komentarze do wiadomości: Lokat prywatyzacyjne w PKO BP - wyczerpane.
Wyświetlaj:
normal / .* / 2004-10-12 21:01
Ludzie weźcie się za jakąś robotę, bo Wam złośliwość uszami wychodzi. Co drugi komentarz to mam wrażenie, że autor albo ma jakieś kompleksy, albo flustracje, albo jest niedowartościowany itd. Paranoja.
pracownicy PKO BP lubelskie / .* / 2004-10-12 20:56
Dziękujemy wszystkim klientom, którzy od piątku stali przed naszym Oddziałem. Jesteśmy tylko szarymi pracownikami i sprzedaż tej lokaty to tylko nasza praca, nie mieliśmy w niej żadnego interesu, spełnialiśmy swój obowiązek, który na nas nałożono. Staraliśmy się jak najlepiej, dla Was. Ale Wasza postawa, Wasze zachowanie, kultura była dla nas czymś bezcennym w tym bardzo trudnym i pracownitym dniu. Dziękujemy Wam i życzymy wysokich zysków.
Gregory / .* / 2004-10-12 15:17
Pozdrawiam wszystkich marzycieli, którzy zapisali się na akcje PKO BP i liczą na duże zyski w okresie krótkotrminowym. Myslę, że na tych akcjach da się dobrze zarobić! Najlepiej kupując je na rynku wtórnym po istotnej przecenie. I nie mam też wątpliwości, że najlepszy biznes na PKO BP zrobił skarb państwa. Pozdrawiam krótką strone rynku...
MAtrix / .* / 2004-10-12 12:38
OStrów Wielkopolski - powyżej 30 numeru w kolejce nie udało się kupić lokat. Skandal. Każde okienko obsłużyło tylko 15 osób i skończyło się. Awaria systemu? Tego systemu po prostu nie ma.
Yoyo / .* / 2004-10-12 19:53
Bo to było lizanie cukierka przez szybę. A może zarobili ci ,którzy nie kupili? Pozdrawiam zawiedzionych.
nicik / .* / 2004-10-12 10:45
Chciałem tylko doprecyzować, że pisząc 30% miałem na myśli zwort w okresie do 6 miesięcy. Wcale nie oczekuję takiego przebicia w pierwszym tygodniu! A jeszcze myślę, że taka prywatyzacja obywatelska to zbyt duże przedsięwzięcie, aby zwrot z inwestycji był niski. Minister skarbu musi tak ustalic cenę, żeby emeryci zarobili a potem OFE, bo z tych zarobów podatek belki zasili jeszcze budżet, więc cena musi być tak ustalona, aby każdemu w tym łańcuszku coś zostało. Jest zbyt duża presja aby było inaczej. Oczywiście, że zyski będą, ale oczekiwanie na pierwszych sesjach jest wątpliwe. Pozdrówka dla staczy - zasady były jasne od poczatku i teraz na sposób prywatyzacji narzekają Ci, którym 4 liter nie chciało się ruszyć, albo z ich inicjatywą coś było nie tak! A może wstydzili się stać w kolejkce, wśród emerytów ?
kozak / .* / 2004-10-12 10:13
zobaczymy jakie miny bedą mieli Ci emeryci których pokazywali w TVP jaki nie bedzie 30% tylko np. 1-2% hhehehheheh
Akcjonariusz PKO / .* / 2004-10-12 08:23
..............heheheh, a Ja byłem 67-ty w kolejce i kupiłem Lokaty na Max-a!!!!!!!! heheeheheheh!!!!!......A , te bzdurne gadanie / niektórych płaczków na tym forum/, że nie będzie przebityki 30% - to ich plotki bo się im. dup... nie kciało ruszyć w kolejke / wygodnisie/, a teraz płaczą i narzekają na wszystko...........i spekulują..i żal im że INNI POŚWIĘCILI SWÓJ CZAS na kolejeczkę !!Bo zapomnieli , że u Nas jest już wolna Ameryka-nka.!!Żeby zarabiac - trzeba Panowie solidnie pracować.!!!/ stare przysłowie pszczół tak mówi./
Absolwent SGH / .* / 2004-10-12 07:17
Zobaczymy jak zakwotuje min. skarbu-P.Socha.Wg mnie to będzie 20-30% a nwet więcej.Ja atakuję PKO BP w biurze maklerskim.WARTO!
ee / .* / 2004-10-11 21:52
Mnie zastanawia tylko jedno: skoro wszyscy na około narzekają, że nie mają pieniędzy, to skąd tylu ludzi miało po 20 tysięcy na lokaty? Nikt nie zakładał za 500, każdy za 20 tys., a wielu miało jeszcze pełnomocnictwo i też zakładali po 20 tys. Poza tym przed bankiem widziałam w większości biednych emerytów, którym niedobry rząd nie chce rewaloryzować świadczeń na poziomie, na jakim emeryci by chcieli!!!!!!!!!
WK / .* / 2004-10-12 22:34
Jestem rzemieślnikiem i podobno mam wysokie dochody, ale niestety niestać mnie było kupienie akcji PKO BP. Natomiast bardzo wielu "biednych" emerytów było stać i to na wielokrotność.
Eradriel / .* / 2004-10-11 23:03
total LOL ! uwazasz czlowieku ze oszczednosci rzedu 5 tys euro z calego zycia to jest niewiadomo co ? a dlaczego maja nie narzekac ? przeciez emerytury sa drastycznie niskie w wiekszosci przypadkow i wiekszosc emerytow jednak nie zalozyla tej lokaty, gdyz jest ich kilka milionow, a lokat 65 tys, pomysl zanim cos napiszesz. pozdrawiam wszystkich kolejkowiczow !
@@@@@ / .* / 2004-10-11 23:53
co ty za populistyczne bzdury wypisujesz! to jak ktoś ma 5 tys. EUR oszczędności z całego życia to inwestuje je w jedno przedsięwzięcie - w tym przypadku PKO BP? chyba jesteś chory? A emerytury są drastycznie wysokie w porównaniu do wielkości składek ktore większość z tych "biednych" emerytów płaciła. Oni nie płacili 48% ZUS-u tak jak teraz. A spora część nc nie płaciła - rolnicy, milicjanci, policjanci, sędziowie, wojsko itp.... Lista jest długa. Więc nie broń ich jak nie wiesz o co chodzi.
nicik / .* / 2004-10-11 15:09
Ja stanąłem w kolejce w piątek 8 października o godz. 17.00 w niewielkiej mieścienie na wschodzie RP. Komitet kolejkowy utworzył się o 15.00, więc byłem 5 "staczem". W każdym dniu pełniłem 3 godzinny dyżur i dzisiaj kupiłem 3 x maxa. Wcale to nie było takie trudne... Mam nadzieję, że zarobek będzie przyzwoity - mnie usatysfakcjonuje 30%.
peyo / .* / 2004-10-11 14:50
skandal kto nie ma mocnych łokci nie kupił a ja chciałbym jak w każdym cywilizowanym kraju podejść do banku i bez kolejek załozyc lokate lub co lepsze założyc przez internet ale...u nas jak zwykle
Titania / .* / 2004-10-12 14:27
Ja nnie mam mocnych łokci i wzrostu mój to ledwo 156cm a akcje kupiłam nie potrzeba było siły tylko wytrwałości.
waldi1953 / .* / 2004-10-11 16:49
Przecierz będziesz miał takie prawo od 22.10.To o co biega.
Dan / .* / 2004-10-11 19:06
Pytanie: jezeli lokaty wprzedane to jaka pula zostala na zapisy w biurach maklerskich do 22 pazdziernika?
deniro32 / .* / 2004-10-11 19:25
zostało jeszcze ok 750 mln zł bo razem z lokatą stanowiły 75 mln akcji czyli 1,5 mld zł a dodatkowe 380 mln do lokaty co dało razem 1,1 mld wzięto z puli dodatkowej
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy