Forum Forum finansoweKonta

lokata a konto oszczędościowe - co lepsze?

lokata a konto oszczędościowe - co lepsze?

ofellia / 2011-04-07 10:35
witam serdecznie,
chciałabym zacząć oszczędzać moje pieniążki z niewielkiego wynagrodzenia, co lepiej otworzyć w moim przypadku, konto oszczędnościowe czy może jakąś lokatę? chcę zaznaczyć że moje dochody nie pozwalają na regularne wpłaty, będą one zależeć po prostu jak w danym miesiącu zacisnę pasa, jaką opcję w takim wypadku wybrać najlepiej? bo do skarbonki nie chcę odkładać :P
Wyświetlaj:
konto-oszczednosciowe / 79.191.206.* / 2011-04-08 13:10
Lepsze konto oszczędnościowe, bo można co miesiąc dokładać pieniążki, a potem zawsze można je wysłać na lokatę, jak się uzbiera większa sumka...a na pewno się uzbiera, bo oszczędzanie wciąga ;)

--------------------------
konta oszczędnościowe porównanie
www.konto-oszczednosciowe.dlamnie.com
ter / 2011-04-08 11:43
faktycznie w Twoim wypadku lepiej skupić się na koncie oszczędnościowym, pozdrawiam :)
Tomek Opalowicz / 87.206.200.* / 2011-04-07 11:17
Obecnie banki oferują dość marne oprocentowanie lokat bankowych dlatego lepiej otworzyć konto oszczędnościowy. Dużym plusem takiego konta będzie też dostępność pieniędzy w każdej chwili. Obecnie najlepszą ofertę ma Polbank - Rachunek Mocno Oszczędzający - oprocentowanie 4,75%

http://www.finansosfera.pl/konto-oszczednosciowe/176-polbank-efg-rachunek-mocno-oszczedzajacy/

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: