Forum Forum inwestycyjneFundusze

lokata kameleon czy fundusz obligacji?

lokata kameleon czy fundusz obligacji?

rollo_tbg / 212.76.37.* / 2007-10-22 21:21
myślicie, że lokata kameleon będzie lepsza od funduszu obligacji?

trochę z panika uciekałem z funduszy akcyjnych ostatnio i teraz trochę się chcę uspokoić.
szukałem czegoś pewniejszego i znalazłem w wealth solutions to http://www.wealth.pl/oferta/aktualne_subskrypcje/art12,kameleon.html
Wyświetlaj:
Leh / 2007-10-24 21:29 / Bywalec forum
Lokata wygląda dobrze. Tylko że podobno nie ma zarobku bez ryzyka. Więc się zastanawiam gdzie tam jest haczyk.
miki3d / 91.142.207.* / 2007-10-24 22:19
Spotkałem się ostatnio z ofetą polisy strukturyzowanej Alianz Bonus All Weather. Tam faktycznie jest możliwość zarobienia ponadprzeciętnie, natomiast ryzyko jest duże. Jeśli opcja nie wypełni się zgodnie z założeniem otrzymuje się 90% (minus 2,5% prowizji). Przy takim czymś zyski mogą być ciekawe. Jeśli jednak program przewiduje 100% gwarancję kapitału, to nie ma co liczyć na kokosy.
hannibal / 2007-10-23 14:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Czemu nie chcesz zarabiać ? Kup sobie Investor FIZ
miki3d / 91.142.207.* / 2007-10-23 14:28
Bo może nie jest to zgodne z jego strategią inwestycyjną?
Idyll / 2007-10-22 21:34 / Bywalec forum
Wszystko zależy od tego w jakie pognozy analityków rynkowych wierzysz! Jeśli np. wierzysz, że w najbliższych około 3 latach dolar pójdzie do góry, to uważam, że bardzo dobrą inwestycją byłaby inwestycja w funudsze obligacji amerykańskich. Bo nie dość, że zarobisz na wzroście wyceny jednostki to jeszcze zarobisz na różnicach kursów walut.
Przykładem takiego funudszu jest choćby UniDolar Obligacji.
miki3d / 83.16.54.* / 2007-10-23 11:58
Wymagasz na prawdę silnej wiary Idyll!

Rollo_tbg średnio wierzę w produkty strukturyzowane. Może się okazać, żę na obligacyjnym lub pieniężnych zarobisz więcej.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy