Forum Forum inwestycyjneFundusze

lokata, obligacje a moze...?

lokata, obligacje a moze...?

oo / 84.10.48.* / 2006-04-16 17:36
Mam do dyspozycji 3000zl Nie wiele ale zawsze coś chcilbym miec z nich mozliwie najlepsza korzysc Co najlepiej zrobic lokata, obligacje czy cos innego? Nie znam sie na tym za bardzo Prosze o dobre rady Pozdrawiam
Wyświetlaj:
racuch35 / 2006-06-14 10:35
hejka ja rowniez mialem taka kwote i zawarlem sobie program ze skandia, masz przede wszystkim bezpieczenstwo i duze zyski12do16% a moze i wiecej w zaleznosci od gieldy jesli cie interesuje zapraszam na maila.narka
Agora / 2006-04-19 13:49
a nie pomyślales o funduszach zrównoważonych . Jezeli masz konto w mbanku lub multibanku mozesz mozesz nabyc jednostki i zbyc za darmo.
Konsultant Money.pl / 2006-04-18 21:02 / Specjalista Money.pl
Proponuję zapoznać się formą inwestowania jaką są fundusze inwestycyjne. Na stronie: http://www.money.pl/fundusze/poradniki/ zamieściliśmy poradniki, których lektura pozwoli zapoznać się z tą formą inwestowania.
Robert / 217.116.101.* / 2006-04-16 19:11
Witam, jestem konsultantem Beskidzkiego Domu Maklerskiego , chętnie doradzę w tym temacie . mail: wnukr@bdm.com.pl reszte namiarów po kontakcie;-))
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy