Forum Forum finansoweKonta

Lokata Timingowa - open finance - warto??

Lokata Timingowa - open finance - warto??

20rafalo / 2010-12-10 20:49
Witam
niedawno założyłem kont" na lokatę.
Co to jest Lokata Timingowa? Jest jakieś ryzyko? Co się z tym wiąże?

"Lokata Timingowa Połączenie tradycyjnej lokaty bankowej oraz funduszu inwestycyjnego w jednym produkcie.Okres lokaty: 3 miesiące. Oprocentowanie lokaty: 8%. "
Wyświetlaj:
Przemysław K. / 46.113.4.* / 2011-12-18 22:37
Matko i Córko! czy Wy naprawdę wierzycie w zyski z funduszy inwestycyjnych w krótkim terminie? oni rżną klienta bez wazeliny! Np. produkt Pareto - 20 tys które wpłacacie idzie na prowizję doradców! Wszystko fajnie wygląda na papierze. Od dwóch lat jestem Specjalistą Planowania Finansowego - znam wszystkie produkty, doprawdy nie wiem czemu ludziom sprzedaje się taki syf na których się wzbogacają. Open dzięki tym produktom tak szybko wszedł na giełdę za wasze pieniądze. Najgorsze jest że Open może pomóc klientowi swoimi produktami bo ma takie produkty tylko jaka jest szansa na trafienie uczciwego doradcy któremu nie zależy na prowizji tylko na pomocy klientowi? On was widzi pierwszy i ostatni raz zapewne więc zdecydowanie lepiej korzystać z usług osoby z którą będziecie pracować przez dłuższy czas.


Pozdrawiam
of / 82.145.208.* / 2010-12-14 20:58
Jeśli nie masz pojęcia na temat inwestowania,
to w O.F. jest tylko jedna lokata dla Ciebie
- lokata optymalna.
H Szatkowski / 2010-12-13 18:57
Przecież wszystko napisali na stronie WWW.
Minimalna wpłata to 5000 zł. Na połowę tej kwoty zakładana jest lokata 3 miesięczna o kapitalizacji dziennej, oprocentowaniu stałym 8% ( w skali roku ) odnawialna - w Getin Noble Bank. Za drugą połowę środków nabywasz jednostki uczestnictwa dowolnego subfunduszu w ramach Funduszy Noble Funds FIO. W zależności który wybierzesz- jest pobierana opłata manipulacyjna- przy skarbowym 0%, przy akcyjnym 4%.
Jak w każdym funduszu otwartym- nie masz gwarancji zwrotu inwestycji, możesz stracić. Zysk z funduszu jest "obelkowany". Pewność dotyczy jedynie danych historycznych. Zobacz jak sobie radziły te subfundusze w porównaniu z innymi na rynku:

http://www.money.pl/fundusze/porownanie/
20rafalo / 2010-12-14 22:52
Dzięki za odp.
Gość z openonline zaproponował mi opcję z funduszem global return- jako że jestem ostrożny (ponoć najbezpieczniejszy fundusz, a zarazem trochę mniej zyskujący ostatnio miał ~20% w skali roku, a to dobrze. Inne nawet 38%
Co sądzicie o takim funduszu?
z góry dzięki
20rafalo / 2010-12-14 22:54
Jak lepiej założyć taką lokatę timingową- poprzez doradce czy samemu przez internet. Doradca proponował, aby to on ją założył - niby, że on to zrobi bezbłędnie. Nie wiem czemu on chciał, tylko tak ma coś z tego?...
Obawiam się, że jeśli on to zrobi, efekt może być odwrotny, coś mi namiesza i będzie lipa..
pzdr
Pacia87 / 31.182.150.* / 2013-08-10 23:39
Doradca właśnie pomoże przy takich sprawach. On się zna przecież lepiej na tym niż my :P Wystarczy po prostu zaufać ;) Ja zaufałam, kiedy zakładałam lokatę, poszłam do doradcy z Open finance i uważam, że to była trafna decyzja.
Także, lepiej się konsultować!
p******* / 89.76.55.* / 2013-08-14 20:42
Jak Ci się wiedzie z tą lokatą? Długo już ją masz?
Pacia87 / 31.182.199.* / 2013-09-01 00:09
Wiedzie mi się bardzo dobrze. Nie mam powodu do marudzenia. A mam już ją od 3 lat.
p******* / 94.254.210.* / 2013-09-10 10:56
Hmm, będę musiał się tym tematym zainteresować :)
20rafalo / 2010-12-15 17:39
Witam
Jaką opcję lepiej wybrać : Odnawialna czy nie?

Najnowsze wpisy