Forum Forum finansoweInne

lokata w amber gold

lokata w amber gold

pierr / 2011-10-12 10:52
Zastanawiam się nad lokatą w Amber Gold, głośne reklamy informują o oprocentowaniu w wysokości 12 procent, że jest to lokata bez podatku Belki, czy ona faktycznie ma taką lukratywną ofertę? może znacie jakieś kruczki? Możecie się podzielić ze mną opinią na jej temat?
Wyświetlaj:
Klishh / 46.112.217.* / 2012-07-17 19:53
Zwykła piramida finansowa, nie pierwsza, nie ostatnia. Jak lokata to tylko w banku. PKO BP teraz np. reklamuje sporo tę nową parzystą/nieparzystą. Pamiętaj cudów nie ma, jeśli na czymś jest super-hiper-mega zarobek, to jest to z automatu podejrzane.
gogol / 79.163.22.* / 2012-07-15 13:22
Tomek pisze:
Lipiec 12, 2012 o 11:56 pm

No niestety potwierdzam sytuację opisaną przez „edge” 4 lipca, że AG nie robi przelewów na czas, tłumacząc się „problemami z przelewami, które nie są po ich stronie tylko po stronie banku przez który te przelewy są dokonywane”. To pierwszy minus jaki mają u mnie, oczywiście zadzwonili i przeprosili za to, co nie zmienia faktu, że obracają w tym momencie pieniędzmi jakich nie powinni mieć. Pytanie tylko jak długo to będzie trwało? Odpowiedź: w przypadku „edge” było to 4 dni w moim zobaczymy. Jak widać reklamę negatywną sami sobie robią.
Odpowiedz

Anna pisze:
Lipiec 13, 2012 o 2:55 pm

Mój wcześniejszy post- Lipiec 10, 2012 o 2:47 pm

Witam . Jak jak obiecywałam na bieżąco będę informować odnośnie pożyczki „Na Co Chcesz ” w Amber Gold. Dziś mąż zadzwonił do Amber i po raz pierwszy od dwóch tygodni uzyskał pełną ,wyczerpującą odpowiedź. Przeproszono za niedogodności związane z rzeczywistym faktem zmiany kont która to miała trwać dwa dni robocze jednakże trwała aż do wczorajszego dnia,od wczoraj popołudnia zaczęto wypłacać pieniądze jednakże zważywszy na to iż priorytetem dla firmy są lokaty- te wypłacane są jako pierwsze w kolejności , Pani nie powiedziała tak jak inni konsultanci wcześniej: ” na pewno będą jutro „tylko uprzedziła iż będzie to w pierwszych dniach następnego tygodnia , w zależności od księgowania oraz przelewu, ale pieniądze mają być. Rozmowa była rzeczowa , nieprzekombinowana jak w poprzednich wypadkach więc teraz tylko musimy zaczekać ,mam nadzieję iż koło środy będę miała dobre informacje ….
Odpowiedz

Kyziek pisze:
Lipiec 13, 2012 o 12:26 pm

Ja równiez z przykrością potwierdzam opóźnienie w przelewie kwoty z zakończonej lokaty. Należne mi środki powinni przelać 11-tego, ale jakas miła Pani zadzwoniła i poinformowała, że z powodu problemów związanych ze zmianą rachunków bankowych wystąpi 1-dniowe opóźnienie. Niestety, 12-tego pieniążki również nie zostały przelane, choć pan z obsługi infolinii zapewniał mnie w tym dniu, że je wysłali. Dzisiej – 13-tego, w dalszym ciągu nie mam zwrotu pieniędzy. Zaczynam się trochę obawiać… Myślę, że takie robienie ludzi w konia jest wystarczającym powodem do nie korzystania z usług Amber Gold. Ja w każdym razie na pewno ponownie z nich nie skorzystam, szkoda nerwów…, a w problemy z kontami po prostu nie wierzę. Mam nadzieję, że w końcu odzyskam, to co wpłaciłem i że nie będę pierwszą ofiarą naciągaczy z Abmer Gold.
Odpowiedz
Maciek pisze:
Lipiec 13, 2012 o 3:14 pm

Tomku mozesz napisac czy otrzymales juz swoj przelew ?
Odpowiedz
mały pisze:
Lipiec 13, 2012 o 4:20 pm

Kolejny minus dla Amber gold!!!Od 4 dni czekam na przelew, ponieważ skończyła mi się lokata, niestety nie mam jeszcze pieniędzy, zapewniają mnie z dnia na dzień że jutro dojdą….
Odpowiedz
Maciek pisze:
Lipiec 13, 2012 o 5:06 pm

Sluchajcie wlasnie zernkalem na swoj certyfikat/ umowe. Data wyplaty pieniedzy jest o dwa dni pozniejsza niz data zakonczenia lokaty. Do tego dochodzi jeszcze min jeden dzien na wykonanie przelewu wiec pieniadze powinny znajdowac sie na koncie min 3 dni po zakonczeniu lokaty. Czy te cztery dni o ktorych piszecie to dni od zakonczenia lokaty czy dni od ustalonej w umowie daty wyplaty?
Odpowiedz
Krzysiek pisze:
Lipiec 13, 2012 o 6:24 pm

Witam! U mnie wypłata lokaty miała być 10.07 (wtorek). W środę 11.07 sami zadzwonili do mnie, że w związku ze zmianą rachunku bankowego nastąpi opóźnienie w wypłacie i przelew do mnie będzie dopiero w czwartek 12.07. Dziś sam zadzwoniłem na infolinię, ponieważ w dalszym ciągu kasa nie doszła i poinformowano mnie, że wypłaty wszystkich lokat przypadające na dni 9-11 lipca zostały zlecone wczoraj tj. czwartek o godz.18. Tak więc kasa dziś albo w poniedziałek ma dotrzeć… zobaczymy
Odpowiedz
Arle pisze:
Lipiec 13, 2012 o 6:37 pm

Mnie też nie wypłacili kasy z lokaty, kasa powinna być na koncie 11 lipca. Ale czy przelewy są wstrzymane czy niektórzy dostają pieniądze tylko z opóźnieniem?
Odpowiedz
mały pisze:
Lipiec 13, 2012 o 7:58 pm

Krzysiek, mam dokładnie taką samą sytuację co ty, powinienem dostać pieniądze 10.07. ale dostałem dzisiaj o 17:00, jeszcze z kolejnymi zalegają, czekam do poniedziałku, zapewniają że wyszły, ale gdzie po drodze się zatrzymały??, za dni zwłoki czasowej MOŻNA DOSTAĆ ODSETKI, NALEŻY WYPISAĆ DRUK W ODDZIALE AMBER GOLD. Mają jakiś problem z systemem, dokładnie sami nie wiedzą jaki..

Maciek – rozmawiamy o dacie WYPŁATY(czyli dacie wpłynięcia pieniędzy na konto posiadacza lokaty)
Odpowiedz

Krzysiek pisze:
Lipiec 13, 2012 o 9:16 pm

Dzięki za info. Właśnie natrafiłem w internecie również na wpisy pierwszych osób, które dziś popołudniu otrzymały wypłatę która wg umowy miała przypaść na dzień 10.07.
Jako ciekawostkę podam, że dzień wcześniej 9.07 lokata mojej m
goscgosc / 178.73.63.* / 2012-06-30 16:42
Przeczytaj sobotnio-niedzielna prase a bedziesz wiedziec wszystko.To jest piramida finansowa i nikt nie ,co naprawde robia dwie prywatne osoby ,ktore ja reprezentuja.
To nie do wiary,ze ciezko zarobione pieniadze oddaje sie ludziom,o ktorych NIC sie nie wie.
lepiej_uważać / 87.207.161.* / 2012-03-05 23:02
Czytaj punkt 5!!!

http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia_publiczne/index.html
BB_01 / 95.49.95.* / 2011-10-12 22:21
Albo piramida, albo bawią się na kontraktach terminowych. Poza tym ludzie sprawdzajcie listy KNF - macie info o ostrzeżeniu dla tej spółki.
max1224kom / 195.117.209.* / 2012-06-30 16:01
http://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/lokaty-tysiace-polakow-wplatanych-w-piramide-finansowa,1816798
wertor67 / 2011-10-12 12:14
nie wierzyłbym hasłom reklamowym, one zawsze uwypuklają tylko to co chcemy usłyszeć czy zobaczyć
jeg / 85.165.255.* / 2011-10-12 21:02
Zakładając lokatę w AG. dostajesz dokument- dyzpozycję na której jest wypisane ile dokładnie dostaniesz pieniędzy po zakonczeniu okresu lokaty..
goscgosc / 178.73.63.* / 2012-06-30 16:43

której jest wypisane ile dokładnie dostaniesz pieniędzy po zakonczeniu okresu lokaty..

o w morde,czyli dostajesz papier,z ktorym bedziesz sobie mogl wiesz co.
A jak niby zamierzasz to wyegzekwowac,co ???
Skad sie biora tacy bezmyslni ludzie,na litosc

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: