Forum Forum finansoweKredyty

lokaty bankowe z miesiecznym oprocentowaniem 3% ??

lokaty bankowe z miesiecznym oprocentowaniem 3% ??

mlody_i... / 213.25.133.* / 2006-12-02 14:07
wybaczcie niewiedze ale chcialem sie dowiedziec (nie wychodzac z domu) o lokaty bankowe ?? slyszalem o miesiecznych lokatach z dosyc wysokim oprocentowaniem...
a interesujue mnie dokladnie :
-czy sa takie banki w polsce ? i milo by byo wiedziec jakie...
-czy mozna przedluzac takie lokaty co miesiac na nastepny... jak to ma miejsce z lokatami o dluzszych terminach....

i pytanie dodatkowe ktore mnie interesuje juz mniej....
-jakie sa warunki takich lokat? minimalne kwoty
Wyświetlaj:
Łukaszo / 87.206.160.* / 2006-12-16 11:10
Polbank ma w swojej ofercie konto oszczędzające na 4,5% rocznie. Z tego co wiem nie określasz tam czasu na jaki wpłacasz pieniądze, a kaskę dostajesz za rzeczywistą liczbę dni znajdowania się pieniędzy na koncie.
Majeczka / 83.17.23.* / 2006-12-15 16:25
W BPH jest wygodna lokata internetowa z oprocentowaniem rocznym 3%, kapitalizacja następuje co 10 dni, minimalny wkład to 1000zł. Co ciekawe, zakładając na mniej niż 3000zł, unikasz płacenia podatku ;)
mick / 2006-12-03 23:49 / Uznany Gracz Giełdowy
oprocentowanie ZAWSZE jest podawane w skali roku. wiec przy 3% masz 0,25%miesiecznie. gdyby bylo 3% miesiecznie to nikt by nie ryzykowal kasa na gieldzie czy w funduszach inwestycyjnych. co do przedluzania lokaty - tak, mozna przedluzac, i nawet sie to bedzie kalkulowalo - bo zadziala procent skladany (czestsza kapitalizacja) - no ale to i tak bedzie sladowy dodatkowy zysk.
majusza / 153.19.205.* / 2006-12-07 18:03
To zalezy od kwoty jaka chcesz umiescic na lokatach. Proponuje BOS bank ( Bank Ochrony Srodowiska) gdzie sa lokaty negocjowane z miesiecznym opracentowniem w wysokosci okolo 3,8%. Teraz tez maja nowy produkt tzw. lokate avista, rowniez atrakcyjne oproxcentowanie uzaleznione od wkladu, mozna pieniadze wyplacac i wplacac bez utraty odsetek przy miesiecznej kapitalizacji odsetek. Sama jutro skorzystam z tej lokaty:)

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: