Forum Forum finansoweInne

Lokaty wracają do łask

Lokaty wracają do łask

Money.pl / 2008-02-08 21:57
Komentarze do wiadomości: Lokaty wracają do łask.
Wyświetlaj:
www_kuba_waszkowiak_com_pl / 2008-02-14 14:36 / Bywalec forum
Jeśli chcesz przekazać 1% swojego podatku organizacji pożytku publicznego, a nie wiesz komu
- dowiesz się na
www.kuba.waszkowiak.com.pl
zakładka "Jak wypełnić zeznanie podatkowe?".
goer / 83.6.57.* / 2008-02-13 12:41
Ja zdecydowanie zamiast lokaty wolę swoje konto oszczędnosciowe w toyota bank, mam tam oprocentowanie powyżej 5%, a nie zamrażam pieniędzy jak na lokacie.
jatta / 83.31.211.* / 2008-02-08 21:57
Trudno się dziwić, przy takich spadkach w funduszach.Przy ostatniej wizycie w expanderze też polecano mi zmianę na lokatę. Mają być nawet zyski sięgające tych z fundów, a przy tym całkowita ochrona kapitału.
brix / 83.2.66.* / 2008-02-09 00:13
,,,a Banki co robia zeby pomnozyc pieniadze na lokatach?? kredyty albo wio na GPW I ZYSKI 20-30-40%!! A CHOLOCIE WYSTARCZY 5% i ciesza jakby im ktos w kieszen naplul:) pozdrawiam lokatomatolkow!!
vivildi / 83.243.107.* / 2008-02-13 22:44
Uhhhhhaaahhhha. Jeżeli kolego brix osiągasz 40% osiągi, pal licho nawet w okresie miesięcznym, więcej, niech będzie kwartalnym, albo nawet rocznym, to byś był rozrywany przez banki albo firmy doradcze. Co raz słychać, że jakiś koleś trafił na początku kariery giełdowej jakieś bingo. Ale giełda to nie jest wytwórnia zysku. Giełda jest bardzo skomplikowana i zależna od bardzo wielu czynników, których zdaje się nie dostrzegasz, albo nie ogarniasz. Pierwsza połowa roku wg ekspertów ma być bardzo niepewna, dlatego ludzie uciekają z giełdy, żeby przeczekać trudny okres. Przeczekać to znaczy tak ulokować, żeby nie tracić. I to właśnie dają lokaty, albo konta oszczędnościowe. Ktoś tu pisał o Toyota Bank, gdzie ma ponad 5%, czy więcej. I wcale się nie dziwię, że wybrał taki procent. Wskaż mi teraz doradcę, który zagwarantuje mi zyski na taki procent. Ha?
asaat pori / 87.118.118.* / 2008-02-16 23:56
Taaa, osiąga zyski na poziomie 30-40 %. Internet to medium, gdzie można w zasadzie napisać wszystko. I tak, dopóki nie obraża osób trzecich, nikt się tym nie zainteresuje, tym bardziej, że facet bajki opowiada. Ale ip zostawił, więc mafia pewnie jest już w drodze po ciebie. Ale nie martw się jak coś to powiedz, że nauczyłeś się oszczędzać na swinkabezszans.pl To może dadzą ci spokój...

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: