Forum Polityka, aktualnościGospodarka

LOT restrukturyzuje Centralwings

LOT restrukturyzuje Centralwings

Money.pl / 2008-04-17 18:44
Komentarze do wiadomości: LOT restrukturyzuje Centralwings.
Wyświetlaj:
Gonzo28 / 83.5.204.* / 2008-05-23 22:33
kurcze, a mi się z nimi dobrze lata. mają dobre ceny
P.O.D. / 83.5.253.* / 2008-05-31 17:40
wiesz co, mimo całej tej nagonki na centralwings ja muszę przyznać że też lubię te linie. spóźnienia czy awarie przytrafiają się wszystkim.
DOZ / 2008-04-17 18:44 / Ciemno widzę
Mój plan restruktiuryzacji CW:
1) zwrot pieniędzy tysiącom oszukanych i okradzionych klientów
2) przeprosiny i może jakieś zadośćuczynienie?
3) oficjalna obietnica, że firma nie bedzie wiecej stosowała złodziejskich praktyk
4) to powinno wystarczyć, w razie czego można coś pokombinować z nierentownymi połączeniami
Bez poważania
DOZ
PawelPoznan / 83.20.2.* / 2008-04-19 10:21
Ja i kilku moich znajomych kupilo juz bilety na sierpien z Poznania do Rzymu i powiem tak , mam gleboko gdzies kiedy odzyskam te 650zl za bilet moj i zony ale najgorsze jest to ze nic nie mowia o odwolaniu lotu a raczej po ostatnich poczynaniach widac ze sie nie odbedzie.Tak czy owak juz sobie wyszukalismy przewoznika w tej cenie tyle ze z Berlina ale podejscie do klijentow w CW jest skandaliczne. Sporo ludzi dowie sie w najlepszym ukladzie na kilka dni przed lotem ze lot odwolano a to juz jest "chamstwo" Tak czy owak radze szukac innych polaczen bo nich nie ma co liczyc...
marmar54 / 84.40.187.* / 2008-05-06 18:30
Po krutce w styczniu 2008 zaplacilem za bilety do angli w 2 strony dla 2 osob lot mial sie odbyc (16 kwietnia powrot 27) czyli bilety zamowilem kilka miesiecy wczesniej z dniem 1 kwietnia zostalem powiadomiony o tym ze moj rejs zostal odwolany zaproponwano mi inny znaczy zamiast z wroclawia to z krakowa (niewielka roznica w km skandal ) z przyczyn wiadono odleglosciowych odmowilem zostalem poinformowany ze peiniadze zostana przelane na moje konta malo tego pani poinformowala mnie ze potrwa to do konca kwietnia (skandal miesiac czekac na swojke pieniadze ) ale nie w tym problem moja karta kredytowa miale waznosc do konca kwietnia pani zapewniala m,nie ze nie ma to znaczenia nie mam powodow do niepojoju pomyslałem trudno poczekam i czekalem az do 4 maja po czym wykonalem telefon do center wings i zostalem poinformowany iz w zwiazku z tym iz moja karta stracila waznosc byla przeprowadzana została proba kontaktu ze mna (oczywiscie nic mi o tym nie widomo az dziwne przeciesz to moj telefon kom zawsze mam go przy sobie ) w sumie nie było by problemu pani poprosila mnie o nr konta i przeprosila za zwloke i powiedziala ze pieniadze zostana przelane na konto do dnia nastepnego pomyslałem ok!! niech i tak bedzie .. upłynoł praktycznie dzien w ktorym banki ksieguje pieniadze nie zobaczylem zadnej wpłaty wiec wykonałem kolejny telefon w dniu 06 maja 08 (wiadono dodzwonienie sie i oczekiwanie na konsultanta graniczy z cudem ) ale udalo mie sie Tym razem udalo mi sie Zapisac imie i nazwiska pani z ktora rozmawiam pani EWA DYJACH w sumie moze i niczemu nie winna kobieta problem wyglada nastepujaca pani poinformowala mnie o tykm iżskoro podalem nowy nr konta (choc nie byl nowy musze czekac na przelew kolejne 31 dni ) a tak dziwnie sie składa ze te pieniadze 900żł sa mi na ta chwile bardzo potrzebne ... chciał bym jakiejs porady co mam zrobic abym je szybko odzyskał bo jak na razie mam wrazenia ze juz chyba nigdy ich nie dostane jesli ktos bedzie miał jakis konkretny pomysł lub pomoże prawna przysłyga był bym niezwylke wdziedczny
marmar54 / 84.40.187.* / 2008-05-06 18:33
wydaje mi sie iż jeżeli firma centerwing jest niewypłacalna powinna oglłsic upadlosc sprzedac samoloty i wypłacis "pieniadze ludzis ktorych loty zostały odwołana"
Obser / 89.171.107.* / 2008-05-07 16:52
Centralwings nie ma swoich samolotów (wszystkie są LOT-u), więc nie może ich sprzedać.
hubertg1980 / 83.14.189.* / 2008-05-28 13:21
wiec niema co narzekac na jakies awarie czy spoznienia bo to jest normalne u wszystkich przewozników. A cieszyc sie mozna z ich cen dzieki czemu mozna sobie pozwolic na lot samolotem:D
sebol01 / 85.222.36.* / 2008-05-29 21:49
no owszem ceny maja niezle a wpadki zdarzaja sie wszystkim ale jakos chyba sie uczepili tej lini niektorzy no ale trudno, ja korzystam z ich usług ze wzgledu na to ze kroci nie zarabiam :)

Najnowsze wpisy