Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Lotnisku na Okęciu grozi paraliż

Lotnisku na Okęciu grozi paraliż

Money.pl / 2009-07-03 18:25
Komentarze do wiadomości: Lotnisku na Okęciu grozi paraliż.
Wyświetlaj:
Pawel1981 / 87.198.232.* / 2009-07-03 18:25
Nie no takie sytuacje to tylko w Polsce!!!Ruch loniczy wzrastal od kilku lat a firma z nim zwiazana nie dala rady....Zygac sie chce jak czytam takie rzeczy.A tak przy okazji wiecie Panstwo ze wieszosc ludzi mieszkajacych na zachodzie Polski korzysta z lonisk niemiecki...Bo loty sa tansze GRUBO TANSZE.Szkopom sie oplaca a naszym "biznesmenom" firmy upadaja.
chc / 85.221.185.* / 2009-07-03 18:52
Ten tzw. "hub" w stolycy, na który skazani są prawie wszyscy podróżujący LOTem, to ewenement na skalę śwaitową - takiego olewactwa, niegospodarności, braku "pomyślunku" i niezorganizowania na żadnym innym lotnisku europejskim nie widziałem. Ile razy jestem zmuszony do korzystania z LOTu na samą myśl o przesiadce w Wawie nachodzą mnie odruchy egzogastryczne.
Wcale mnie nie dziwi że przy wzroście przewozów pasażerskich takie "firmy" od siedmiu boleści jak LOT, PPL i cała banda pasożytniczych narośli dookoła ociera się o bankructwo. W sumie nie ma się czemu dziwić bo to firmy państwowe czyli niczyje - tam nie chodzi o realizacje planów rozwoju (o ile takowe wogóle istnieją) czy walka o klienta. Tam ważne jest tylko kurczowe trzymanie się stołka najdłużej jak się da - bo kasa całkiem niezła a odpowiedzialności żadnej. Bo i po co się martwić skoro po nastęnych wyborach czy przy zmianie rządku kto inny wdrapie się na stołek...

Najnowsze wpisy