Forum Polityka, aktualnościPolityka

LPR sprzeciwia się projektowi Traktatu Reformującego

LPR sprzeciwia się projektowi Traktatu Reformującego

Wyświetlaj:
tryper / 83.13.186.* / 2007-06-28 18:47
LPR mi nie leży, ale jest to jedyna partia parlamentarna, która próbuje sygnalizować niebezpieczeństwo związane z tworzeniem super-biurokratycznego molocha w którym "demokracja" będzie pustym frazesem bez żadnej treści. Dziwi mnie ślepota ludzi, którzy w budowie orwellowskiego imperium nie widzą niczego niestosownego. Przecież to pełzający zamordyzm, z czego jego fundatorzy doskonale zdają sobie sprawę i z czym wyjątkowo starannie się kryją. Jeżeli jednak zostanie przekroczona "masa krytyczna" takiej pseudointegracji, to przewidywalny rozpad nastąpi na drodze jugosłowiańskiej względnie post-sowieckiej. I nie należy tego lekceważyć tylko z tego względu, że ideę tą głosi partia "oszołomów". To jest realne zagrozenie, z którym w żaden sposób nie będziemy w stanie sobie poradzić. Bo jaki był wpływ niezadowolonej ludności republiki Kałmucji na imperialną Moskwę ? Żaden. Wysłało się brygadę czołgów względnie dywizję czekistów i "po problemie". I tak będzie wyglądało "zdanie" Polski, gdy integracja wejdzie na nowy, wymarzony przez eurofederastów poziom
cheapczad / 2007-06-28 20:23 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
idz na spacer albo moze napij sie piwa, i nie pisz takich glupot
marek 19-53 / 83.24.13.* / 2007-06-28 21:17
To nie są głupoty, Grozi nam biurwokracja absolutystyczna.
Można się spodziewać, że dziedziczna.
Drobne przykłady mamy nawet u siebie. PAN, uczelnie, nauka - klasyczny chów wsobny.
Nie należy zapominać o sposobach sprawowania władzy i jej dziedziczenia w ZSRR, Korei.
kpiarz / 83.7.153.* / 2007-06-28 17:32
Zaburzenia tożsamości to szef LPR ma:) Ciekawe czy przywdzieje mundurek jako dobry przykład dla młodzieży na znak utożsamiania się z nią?
Dawid, MacDada / 83.3.120.* / 2007-06-28 15:58
Mundurki, program bez tolerancji... LPR nie jest partią, którą popierałbym na całej linii (jestem UPRowcem), ale muszę przyznać, że mam dla nich ogromny szacunek.

LPR to jedyna rządząca partia potrafiąca spojrzeć trzeźwo na to co się dzieje i sprzeciwić się tym, którzy nieuchronnie (nieświadomie nawet) prowadzą nas do klęski (ZSRR=UE? Oby nie, choć w coraz większym stopniu niestety tak)
A.T. / 83.18.191.* / 2007-06-28 16:05
A ja po takich wypowiedziach coraz bardziej tracę szacunek do UPR.
cheapczad / 2007-06-28 16:43 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Takie wypowiedzi utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze dla UPR nie ma miejsca na szacunek

Najnowsze wpisy