Forum Polityka, aktualnościPolityka

LPR: Zastopować niemieckie roszczenia

LPR: Zastopować niemieckie roszczenia

Money.pl / 2007-06-13 15:30
Komentarze do wiadomości: LPR: Zastopować niemieckie roszczenia.
Wyświetlaj:
mś / 193.151.55.* / 2007-06-14 09:03
Zastopować, ale beznadziejne pomysły, którymi zastępuje się poważne problemy kraju. Własność prywatna to świętość. Winę ponoszą organy państwowe, nikt inny jak te same osoby, które nazbyt często określają się mianem polityków- zmieniały się jedynie grzędy i nazwy partii. Teraz ci sami powinni wzorować się na sąsiadach z zachodu i podjąć działania na rzecz osób, którzy posiadają dokumenty świadczące o prawach własności na wschodzie. Ciekawa jestem czy mają tyle chęci, odwagi i rozwagi, by pomóc tym, w imieniu których prawdopodobnie działają w tym kraju ? Niech również nie zapominają, że to oni służą narodowi, a nie naród im. Niemiecki obywatel ma również swoje racje, powiedziałabym jest bardziej uporządkowany pod każdym względem. Polak natomiast jest bałaganiarz, nie doceniający szczegółów, które niestety tworzą całość.
M.P. / 195.90.107.* / 2007-06-14 10:04
Ze Pan jest balaganiarz to widac z Panskiej wypowiedzi.
TaS / 2007-06-13 17:14 / Tysiącznik na forum
sam mieszkam w poniemieckim domu 9na szczescie ma uregulowana sytuację) i w pewien sposób rozumiem tych ludzi. Kiedys w latach 70tych przyjechali ponoc jacys starsi Niemcy i go oglądali cos probowali zagadac itp. naszczescie potem sprawa sie rozeszla.

NIestety jestem zwolennikiem zasady twarde prawo ale prawo i choc Ci ludzie sa niewinni to powinni oddać domy ALE Państwo powinno dać im rekompensatę i CZYM prędzej przestac sie zajmować rysunkami marych na koszulkach, mudurkami, strajkami i innymi głupotami, a zajac sie powaznymi problemami inaczej znow drua wojna nas pokona, a to wyciagnie na wierzch wszystkich populistow... a to oznacza katastrofe.
Kenobi / 2007-06-13 18:20 / Uznany malkontent giełdowy
A kto da Państwu rekompensatę za domy zniszczone w czasie wojny? Kto odda te domy i życie ich właścicielom, którzy zginęli np. w czasie ich bombardowań? U Ciebie sprawa się rozeszła, to chcesz dysponować mieniem innych.
TaS / 2007-06-14 00:46 / Tysiącznik na forum
tak sie składa, że z drugiej strony jestem spadkobiercą ofiar wojny. Moja rodzina właściwie zaczynała od zera w 45 roku.

Jesli chodzi o rekompensaty to kwestia jest bardzo złożona i nie wiem czy kiedykolwiek uda sie to rozwiązać. Pamiętaj, że np Niemcy czy Francuzi sami rekompensowali swoim obywatelom straty...
Kenobi / 2007-06-13 18:19 / Uznany malkontent giełdowy
A kto da Państwu rekompensatę za domy zniszczone w czasie wojny? Kto odda te domy i życie ich właścicielom, którzy zginęli np. w czasie ich bombardowań? U Ciebie sprawa się rozeszła, to chcesz dysponować mieniem innych.
MN1 / 80.51.231.* / 2007-06-13 16:39
Odebrać domy wszystkim, którzy wyjechali za granicę i oddać potrzebującym. 1 milion mieszkań, to łakomy kąsek.
srok / 83.70.137.* / 2007-06-13 16:58
Regulamin forum
MN1 / 80.51.231.* / 2007-06-13 17:00
Każdy kto zgłosi pustostan może go zasiedlić, po uzyskaniu pozytywnej opinii z LPR.
mateleo / 2007-06-13 15:30 / Bywalec forum
Urzędniczy bałagan znowu dał znać o sobie - a tak swoją drogą nie można wystawić rachunku tym Nowymstarym właścicielą za opieke nad domami remontowanie płacenie podatków gruntowych to raz a dwa to hipokryci została im przedstawiona alternatywa albo Polska komunistyczna albo Niemcy kapitalistyczne, wtedy się cieszyli że mogą do raju a teraz jakieś ale...
zawzieta / 217.231.77.* / 2007-07-28 09:08
Nie wazne co jak gdzie i kiedy, prawda jest ze to niemcy wywolali wojne, w skutek ktorej stracili domy i majatki. Mieszkam w nimczech od paru lat i niedlugo sie stad wyprowadzam. Niemcy sa najbardziej podlym, falszywym i okropnym krajem jakim znam!!!! Nie wazne ze sa luki w papierach, gdzies musi byc ta sprawiedliwosc ja z niemcami nie mam wspolczucia!!!! To ich rodacy pozabijali naszych rodakow, wywolywali wojny na calym swiecie, najwieksze zbrodnie... A teraz graja ofiary???? To jest STRASZNE!!!! Wspolczuje jedynie Polakom, ktorzy mieszkali tam tyle lat i nie ma dla nich jeszcze konretnego ratunku i nie zadna pomoc finansowa ze strony panstwa... ALE pozostanie we WLASNYCH domach!!!!!! Obiecuje Wam wszystkim ze jezeli dojdzie do tego ze niemcy beda odzyskiwac wszystko co stracili, to ja chyba bede pierwszym polskim "hitlerem", ktory stworzy partie i odpowiednie srodki by wykurzyc "INTRUZOW" z kraju....

Najnowsze wpisy