Forum Polityka, aktualnościPolityka

Lublin: Sprawy A. Kwaśniewskiego z 1995 r. znów w prokuraturze

Lublin: Sprawy A. Kwaśniewskiego z 1995 r. znów w prokuraturze

Wyświetlaj:
Ela / 87.99.33.* / 2006-06-30 20:52
Że mając dosyć kiepską pensję prezydenta stać go było na noszenie zegarka za 50.000 zł. W rejestrze korzyści takich podarków nie wykazał więc pewnie sobie takie drobiazgi kupował sam - pytam: skąd kasa na to? Skąd pieniądze na kolejne wille i apartamenty? Z pensji 12 tys. zł brutto?
http://akcje.blox.pl / 81.219.100.* / 2006-07-01 09:53
Mysle ze ten komunista z PZPR juz dawno powinien byl beknac. Ja wogole nie rozumiem ludzi ktorzy mimo urazy do ustroju PRL wybrali na prezydenta bylego ministra owego ustroju... Jak dla mnie Hipokryzja. Kwasniewski to dobry kombinator - ma tyle kontaktow ze swietnie by sie nadal do rady nadzorczej jakiejs firmy ;)
paseo / 2006-07-01 07:49 / Bywalec forum
typowa polska bezinteresowna zawisc.Tak sie starali,tyle wysilkow i nienawisci.I wszystko na nic.I jedyne,co moga,to odgrzebywac dawno zalatwione,stare bzdury.
A co z najnowszymi cwiercinteligentami w rzadzie?
A co z tymi wszystkimi kulawymi kaczkami z przeszloscia,ktore PIS tak pracowicie zbiera na polskim wysypisku??
Kwasniewski jezdzi po swiecie i zarabia duzo na wykladach.Jego zona prowadzi dobrze prosperujaca firme.
Byli sprawdzani praktycznie co miesiac przez skarbowke.I nic.
Wiec zamiast po polsku zazdroscic wez sie do nauki i do pracy i postaraj sie mu dowrownac.
ggg / 195.140.236.* / 2006-06-30 22:12
Ale szczypią tego naszego kochanego prezia z każdej strony.... kumulacja... 15 lat minęło jak jeden dzień.... Ale życie jest okrutne mieć tyle sianka i nie móc wydawać... To chociaż niech ten zegarek sobie nosi..... i skarpetki złote... A to dopiero początek potem trza będzie i skarpetki chować
Desstin / 2006-06-30 21:20 / Bywalec forum
Zapoznaj się proszę dokładnie, co to jest rejestr korzyści naszych parlamentarzystów i osób publicznych, co sie tam wykazuje a czego nie, popraw moher na główce i możemy zacząć konkretną dyskusję.
ggg / 195.140.236.* / 2006-06-30 22:05
Tak właśnie. żył oszczędnie, zbierał butelki po spotkaniach, dostawal prezenty od przyjaciół, nie pił itd... A ponieważ ma ogromną wiedzę ekonomiczo-prawniczo-magisterską wszyscy go na wykłady zapraszają.... Ja bym otworzył uczelnie wyższą z Wałęsą, Millerem, Belką.... Wiem wiem wiem ma kasę bo mu córka daje a ma z POTAŃCÓWEK Z GŁOMBAMI. Ahhhh gdybym ja potrafił tak tańczyć.
Gruby / 82.210.172.* / 2006-06-30 19:09
Ależ to sie bardzoładnie łączy!
mamy cżłowieka, a prokuratura szuka paragrafów ;-(((

Najnowsze wpisy