Forum Polityka, aktualnościKraj

Ludwik Dorn zostaje w PiS

Ludwik Dorn zostaje w PiS

Money.pl / 2007-12-13 11:35
Komentarze do wiadomości: Ludwik Dorn zostaje w PiS.
Wyświetlaj:
KAP / 2007-12-13 13:51 / Tysiącznik na forum
zblakana owca pokajala sie i wrócila na lono Partii. calkiem niezla ta rocznica 13grudnia...
ŁowcaWykształciuchów / 2007-12-13 13:15 / NiePOsPOlity Intelekt
Szacunek dla Dorna (mimo iż ostatnio trochę się popogubił)
Za wk...nie hordy wykształciuchów o gumowych kręgosłupach.
Za nazwanie rzeczy po imieniu.

;-)
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2007-12-13 12:28
Czy to kogoś zaskoczyło? Dla mnie osobiście to było pewne, tacy jak Dorn nie sprzedają się łatwo ale zawsze są do kupienia. To tacy właśnie są najniebezpieczniejsi dla każdego ustroju.
maa / 2007-12-13 12:59 / Tysiącznik na forum
Ja mam więcej szacunku dla Dorna, choć go szczerze nie cierpię.
Współczuję mu jednak sytuacji.
Jako marszałek zeszmacił się bez reszty dla PiS, a teraz Jarosław go upokorzył.
Ale niech pomyśli na pocieszenie, co spotkało w Noc Długich Noży jego ideowego kolegę, szefa Schutzabteilung Ernsta Röhma, kiedy popadł w niełaskę u wodza.
Cspostrzegawczy / 2007-12-13 13:14 / Tysiącznik na forum
Dorn jako marszałek zachowywał się bardzo odpowiedzialnie, gdyż nie doprowadził do anarchii Sejmu. Próby jego dymisji oznaczały atak na konstytucyjny organ i powagę państwa.
Po to marszałek ma ustanowiony przywilej wybierania kolejności ustaw do głosowania, by uniknąć bałaganu.
Marszałka Sejmu nazywamy przecież Drugą Osobą w kraju.
Bez odbioru / 83.22.193.* / 2007-12-13 13:34
Potwierdzam zaś za najbardziej odpowiedzialny czyn L. Dorna w Sejmie poprzedniej kadencji uważam wprowadzenie do gmach sejmowego psa usiłując w ten sposób uczynić z Sejmu zoolog. Czyn ów świadczył o dbałości o powagę państwa wykazywany przez jego konstytucyjny organ jakim jest Marszałek Sejmu.
"Marszałka Sejmu nazywamy przecież Drugą Osobą w kraju".
waran / 2007-12-13 12:11 / Twardy dziadyga
Czy teraz Dorm pocałuje kaczy kuper ? Już dostatecznie się zeszmacił. Teraz to będzie mógł Alika wyprowadzać.
A jeżeli chodzi o Zalewskiego i Ujazdowskiego , to niech się cieszą , że to nie są czasy Rewolucji Francuskiej .
byłyprzytymczułości? / 83.24.214.* / 2007-12-13 20:14
prawisz o tym pocałunku najwyraźniej przez pryzmat własnych doświadczeń. A tak na marginesie, czy Kiszczak wymagał takich hołdów. Może przekażesz trochę szczegółów.
waran / 2007-12-14 13:14 / Twardy dziadyga
Widziałeś Karskiego , jak pomyliły się gosciowi telewizje . Widać taki zwyczaj w PiS-ie . Na dzień dobry , całuję rączki. No to może Dorn , dla potwierdzenia swej nawróconej wiary , w kuperek ? Kto wie co tam u Was obowiązuje ?
Bez odbioru / 83.22.193.* / 2007-12-13 11:54
Pan Dorn wymiękł zaś jego dwaj koledzy zostali na lodzie. To się nazywa prawdziwa solidarność; solidarnośc przez "s" najmniejsze z możliwych. Zresztą 13 XII zawsze kojarzyć się będzie z dniem zdrady , odstępstwa , wyrzeczenia się ideałów.
Sabre / 2007-12-13 11:35 / Tysiącznik na forum
Słuszna decyzja. Bez Dorna PiS straciłby wiele na kolorycie. Mam nadzieję, że jeszcze usłyszę nowe dornowate obelgi, rodem z carskiej Rosji (lub komunistycznego ZSRR), może nowe cytaty z Lenina.
I oczywiście, jeśli tylko pan Dorn będzie się udzielał medialnie, partia zachowa swój dotyczczasowy, niepowtarzalny "styl" - czyli wyzywanie dziennikarzy od ścierwojadów, groźby i pomówienia.
Mogę tylko rzec: tak trzymać!
aczegośtrzymaćsiętrzeba! / 83.24.214.* / 2007-12-13 20:21
no popatrz, to tak jak z tobą na tym portalu. Robisz to wszystko, co temu biedakowi przypisujesz. Czy to stanowi koloryt tego portalu, możliwe. Czy masz tak trzymać, a trzymaj. Zresztą to tylko taki zamiennik do czynności trzymania tego, co już się nie jesteś w stanie odszukać.

Najnowsze wpisy