Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Luksusowe limuzyny dla funkcjonariuszy CBA

Luksusowe limuzyny dla funkcjonariuszy CBA

Money.pl / 2006-10-17 09:23
Komentarze do wiadomości: Luksusowe limuzyny dla funkcjonariuszy CBA.
Wyświetlaj:
Romano_prodI / 83.10.35.* / 2007-03-05 12:01
Podobnie jak Szanowni przedmówcy uważam że ten art. to czysta prowokacja, zaden luksus a wielokrotnie powtarzane ,. ze samochody mają byc z turbodoładowaniem to pic bo naj lepiej jak by były nakręcane albo na baterie ;) wg PAP ludzie opamiętajcie się troche, od osób na stanowiskach redaktorów powinno sie wymagać nieco więcej "intelektu" .
Pozdrawiam
Romano
antyduck / 57.66.193.* / 2006-10-24 15:45
"MANIPULACJA" TO DOBRE OKREŚLENIE TEGO ARTYKUŁU. Luksusowe limuzyny z "turbodoładowaniem" to dziś tylko szczyt przeciętności. Cieszę sie, ze rząd myśli długofalowo, troche wiekszy wydatek na diesla na początek, ale spore oszczedności w eksploatacji, szkoda, ze tylko w temacie samochodów.
Paranoidalnie ten artykuł nie dotyka prawdziwego problemu CBA. Biuro i jego pracownicy pewnie szybciej bedą skorumpowane niż aktualni politycy. Stanie sie kolejnym narzędziem w rękach władzy w walce z opozycją i przeciwnikami rządu. Pewnie nic nowego nie wniesie w temacie korupcji. Az po kilku latach i kilku miliardach wydanych na CBA kolejny rząd stwierdzi, ze pomysł był poroniony. I znów zapłacimy MY wszyscy za jakiś pomylony koncept niedokształconego i megaambicjonalnego polityka. Pozdrawiam wszystkich.
alexo / 83.14.128.* / 2006-10-18 12:05
Nie wiem gdzie tu luksus mój firmowy ford którego wartość (ma 2 lata) to w tej chwili jakieś 35-40 tysięcy ma to wszystko... a turbodoładowane to są zwykle diesle - mam taki i nie chcę benzyny bo mój pali 7 l jak przy dynamicznej jeździe a benzyna by wizięła z 10-11
Nie lubię obecnego rządu a kaczki jak dla mnie to najlepsze są pieczone, ale akurat tu szuka się taniej sensacji
pozdrawiam
CSpostrzegawczy / 193.111.166.* / 2006-10-17 11:04
Nie podoba mi się ten artykuł - razi manipulacją ponieważ nie podano ceny auta , marki itd. Z obliczeń wynika (kilka miljonów)/52 to (przy 8 n od 100 000 do 18 000 tyś.) ae może też przy 4 mln być koszt od 50 000 do 90 000 czyli zupełnie śednio.
jliber / 212.180.147.* / 2006-10-17 09:27
Moze wreszcie do Polakow dotrze ze solidarne panstwo niczym nie rozni sie od socjalizmu.
rybka / 2006-10-17 09:23 / Tysiącznik na forum
Klimatyzacja, radio z CD, podgrzewane lusterka i regulowana kierownica.

Od takiego "dobrobytu" to raczej się w głowie nie poprzewraca. Ważniejsze, żeby CBA nie pozostało bez kontroli, bo to "zwierz" groźny (potencjalnie)

Najnowsze wpisy