Forum Polityka, aktualnościKraj

Łysienie to problem nawet dwudziestolatków. By je powstrzymać, trzeba więcej spać a mniej pracować

Łysienie to problem nawet dwudziestolatków. By je powstrzymać, trzeba więcej spać a mniej pracować

Wyświetlaj:
Jan774 / 212.7.215.* / 2020-08-12 11:43
U mnie był problem z łysieniem, czego ogólnie się spodziewałem, bo to chyba problem dziedziczny, ale liczyłem na to, że uda się ten problem jakoś skutecznie ograniczyć, ale tyle co różnych produktów kupowałem to nic nie dawało efektów. Ostatecznie polecili mi znajomi szampon https://kv1.pl/pl/p/Intense-Anti-Hair-Loss-Shampoo-4.1-200ml/381 i faktycznie od jakiegoś czasu mam wrażenie, że lepiej jakoś to wygląda i ten problem łysienia została zahamowany, i nawet widzę trochę wzrost włosów więc wydaje mi się, że może to będzie dobra opcja dla Ciebie.
hekki / 188.147.33.* / 2019-12-30 23:15
najpewniejszy jest przeszczep włosów, te wszystkie środki to moim zdaniem strata pieniędzy. Dobre opinie ma dr Osuch dlatego zapisałem się do niego na konsultacje. Po nowym roku jade do warszawskiej kliniki Dr Osuch Clinic
maciejon / 89.72.149.* / 2019-04-19 09:30
Ja na sobie właśnie testuję kosmetyki biotebal przeciw wypadaniu włosów i jestem zadowolony. Włosów wypada już znacznie mniej i zrobiły się też mocniejsze, więc mam nadzieję, że wkrótce uda mi się skutecznie zahamować łysienie

Najnowsze wpisy