Forum Polityka, aktualnościPolityka

Macierewicz likwidatorem WSI?

Macierewicz likwidatorem WSI?

Money.pl / 2006-07-17 10:41
Komentarze do wiadomości: Macierewicz likwidatorem WSI?.
Wyświetlaj:
antymoher / 2006-07-17 13:50 / Bywalec forum
UWAGA!!!! Nadchodzi Święta Inkwizycja
z / 82.146.247.* / 2006-07-17 13:31
Jestem ciekawy czy ktoś z was potrafi wyobrazic sobie sprawnie działające siły zbrojne jakiegoś państwa bez wywiadu wojskowego??myśle że nie!!a tym własnie są WSI dla Wojska Polskiego.WSI wg. panów z pis-u ma być podzielone na 2 inne służby(WSW,WSK) ,których koordynacja działń będzie co najmniej wątpliwa. I to nie tylko dlatego, że bedą odpowiadaly przed dwoma różnymi osobami, ale też dlatego, że bedą kierowane(lub dowodzone)przez ludzi mianowanych przez premiera(czyt. partie rządzacą) bedących cywilami nie mających pojecia o służbach tego typu.wystarczy spojżec na ABW, które jest służba działająca w interesie parti rządzącej praparującej dokumenty przeciw opozycji(wystarczy sprawdzic w jakich sprawach funkcjonariusze ABW zabierali głos)
Desstin / 2006-07-17 10:41 / Bywalec forum
I wszystko jasne.Dziubdziuby za wszelką cenę, łamiąc prawo i polityczną etykę dadzą ciężko chorego psychicznie człowieka do służb specjalnych...Echhh...
zdenek / 2006-07-17 11:08 / Tysiącznik na forum
może powiesz że chory jest dla tego bo organizował pomoc dla wyrzuconych po strajkach robotników.
według mnie chore jest WSI , a choroba jest tak rozwinęta
że należy pacjentowi sciąć łeb. Macierewicz wyjątkowo nadaje się do tego zadania.
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-07-17 11:36
Bez demagogii. Macierewicz kłapie ozorem jak stara przekupa. Prowadzone jest postępowanie w sprawie wynoszenia niejawnych dokumentów z posiedzeń komisji sejmowej. Grozi mu cofnięcie dopuszczenia do tajemnicy państwowej. Służby specjalne to materia delikatna. Musi zostać zachowana ich ciągłość ,zwłaszcza obecnie gdy nasze wojska są w Iraku i narasta konflikt zbrojny na Bliskim Wschodzie i istnieje realna grożba ataków terrorystycznych. Ludzi małego formatu ci u nas nie brak. Choćby Pan ,bezmyślny człowieku. Gdyby znał Pan historię to wiedziałby Pan ,że właśnie dokładnie tak postąpił niejaki Stalin. W przededniu wybuchu wojny rozwalił radziecką generalicję /znakomitą większość generałów zamordowano/. Efekty tych działań były opłakane. Dla takich jak Pan interes kraju się nie liczy. Wyciąć służby i pozostawić kraj bezradny w obliczu zagrożeń. Może więcej rozwagi by sie przydało.
zdenek / 2006-07-17 12:30 / Tysiącznik na forum
więc pani uważa że WSI trzeba stawiać pomniki.
wypaczona jest ta pani wiedza historyczna
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-07-17 12:43
Jest Pan zajadłym człowiekiem małego formatu. Bezmyślnym ,klakierem pisowskiej polityki. Co do mojego stosunku do agentury to jasne stanowisko wyraziłam poniżej. Insynuacje Pańskie to podłość. Uważam jednak zdecydowanie,że oszołomów Pańskiego pokroju należy izolować od społeczeństwa.
Desstin / 2006-07-17 11:21 / Bywalec forum
A może powiesz mi kiedy zajadli fanatycy przestaną wyciągać na wierzch upiory z przeszłości które nikgo nie interesują poza typami w stylu Macierewicza, Olszewskiegi itp i skoncentrują sie na naprawie państwa i zapewnieniu żyjącym w nim obywatelom godnego życia?Ich (w tym mnie) nie obchodzi kto był w SB, UB, KGB itp, kto ma teczkę a kto jej nie ma.Tych zwykłych ludzi interesuje kiedy płace w Polsce pozwolą na dostatnie życie i umożliwia dzieciom godny start w życie bez potrzeby martwienia się o wysokość emerytury(pod warunkiem że będą mieć pracę).
Felek / 195.238.245.* / 2006-07-17 12:14
Właśnie dlatego żeby było normalnie to trzeba ujawnić wszytkich ubeków i zlikidować układy na które tajne służby prl nadal maja wpływ
Zofia R. / 80.55.141.* / 2006-07-17 12:36
Co innego ujawnić agentów ,Panie Felku , a co innego rozwalić wszystko w drobny mak i stać się ,przez pewien czas , bezbronnym wobec zagrożeń współczesnego świata. Wszystko trzeba robic z głową . Przewodnią zasadą powinno byc bezpieczeństwo Polski . Co do oczyszczenia życia publicznego z esbeckiej agentury ( UB rozwiązano w 1956r ) to jestem oczywiście za. Jak to jednak wygląda to chyba widać ,choćby po zachowawczej postawie kościoła w tym względzie.
zdenek / 2006-07-17 10:41 / Tysiącznik na forum
jedyna służba która nie przechodziła weryfikacji po 89
w końcu się tym zajeli.
Brawo

Najnowsze wpisy