Forum Polityka, aktualnościKraj

Macierewicz: Polska w sprawie Smoleńska jest bezradna

Macierewicz: Polska w sprawie Smoleńska jest bezradna

Wyświetlaj:
Marek1678 / 83.31.50.* / 2010-09-09 10:09
Jak ma być dobrze prowadzone w Polsce śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej z kwietnia 2010 roku skoro Prokurator Generalny Andrzej Seremet co niezwykle bardzo szokuje- wogóle nie reaguje już nawet na to że- zostało opublikowane na jego temat w środkach masowego przekazu i w mediach publicznych że "jest on osobą chorą psychicznie"- o czym był on i to wielokrotnie w sierpniu 2010 roku oficjalnie powiadamiany- i co zostało uzasadnione bardzo dobrymi, wiarygodnymi i bardzo mocnymi prokuratorskimi materiałami dowodowymi, niezwykle bardzo rażącymi przestępstwami całkowicie bezkarnie popełnionymi przez podległych mu bardzo wysoko postawionych prokuratorów które wyrządziły nielegalnie bez wątpienia bardzo ogromne szkody i krzywdy w dobrach i w interesach publicznych i państwowych- na które również On wogóle nie reagował i wogóle nie podjął w tych sprawach żadnych czynności zachowując się i postępując tak jak osoba bardzo poważnie chora umysłowo- gdyż tylko tego między innymi to powyższe dowodzi. I nie ma w tym co powyżej napisałem żadnej nieprawdy, przesady i wyolbrzymiania faktów. Taka bez wątpienia jest niezwykle bardzo szokująca prawda. A ponadto jest on także w rzeczywistości praktycznie przestępcą.
Marek
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-18 18:07
Tusk i jego ekipa koncentrują się na: umizgach do Putina, oczernianiu polskich pilotów, utrudnianiu śledztwa, dezinformacji, zacieraniu śladów zbrodni.

Polskie śledztwo było parodią - w zabawę w głuchy telefon, międlenie jakichś kopii i kserokopii nie wiadomo czego.

Tusk i jego ludzie od pierwszych dni KŁAMALI zapewniając opinię publiczną i Sejm, że zabezpieczenie dowodów, identyfikacja zwłok, śledztwo - ogólnie współpraca z Rosjanami przebiega prawidłowo.

Dzięki Panu Macierewiczowi i Zespołu d/s wyjaśnienia katastrofy POLSKA JUŻ NIE JEST BEZRADA -kłamstwo smoleńskie dla rządu Tuska nie będzie już łatwe; informacja o stanie rzeczy dociera do naszego społeczeństwa, a ostatnio nawet do społeczność międzynarodowej.
jurgen009 / 2010-08-18 13:39
Macierewicz przemówił ludzkim głosem? Nie wierzę, że ten pan na zdjęciu to powiedział....
Nasi pseudo śledczy wraz z rządem powinni czasami chwycić za jaja Putina
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 11:04

Andrzej Seremet powinien zdecydowanie zażądać czarnych skrzynek, a nie wyłącznie ich kopii.

No tu akurat pan Antek mówi do rzeczy. Chyba po raz pierwszy od momentu powołania parlamentarnego zespołu śledczego. ale pon:


Macierewicz dodał, że Polska jest bezradna w sprawie śledztwa smoleńskiego.

To po co było powoływać ten zespół? Bezradna to bezradna.

Poseł żąda od premiera przejęcia części śledztwa prowadzonego przez Rosjan.

A KTO będzie prowadził tę część śledztwa? Rozsierdzeni posłowie?
Anonim z manufaktury / 79.188.13.* / 2010-08-18 13:26
Podobno Pan Macierewicz był dnia 10 kwietnia 2010 r. całkiem niedaleko Smoleńska , ale jak się dowiedział o katastrofie prezydenckiego samolotu, to zawrócił czy prędzej do Polski.

Nie twierdzę, że powinien biegnąć na pomoc ofiarom katastrofy, czy gołymi rękami wygrzebywać z płonących szczątków samolotu czarne skrzynki, ale mając takie a nie inne przekonanie o Rosjanach, mógł tam być, prawie od pierwszej chwili po katastrofie , i patrzeć im cały czas na ręce.

Dlaczego więc tamtego dnia czym prędzej uciekł do kraju, a teraz do wszystkich ma pretensje o bezradność, skoro sam wtedy stchórzył?
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-18 11:01
Panie Antoni DZIĘKUJĘ! Od kiedy Pana zespół zajmuje się monitorowaniem śledztwa, wróciła nadzieja, że ma ono jakiś sens (już pod rządami ekipy Tuska). JESTEŚMY Z PANEM
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 11:09

wróciła nadzieja,
że ma ono jakiś sens

Tak. Ma sens ideologiczny. Jeżeli akurat to masz na myśli, to się z Tobą zgadzam.
jake / 93.105.64.* / 2010-08-18 10:55
Trzeba było zniszczyć wszystkie służby. Teraz nowi "fachowcy" od pisuarów i rydzyka siedzą i kawę piją to z pewnościa mają dużą wiedzę.
łza się w oku kręci / 87.98.243.* / 2010-08-18 15:48
też się rozczuliłem towarzyszu na samą myśl o naszych służbach. A tak na marginesie, to w którym towarzysz departamencie maiał zaszczyt, no powiedzmy to sobie wprost, pracować?
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-18 10:50
Teraz to już musztarda po obiedzie. Tusk przespał przejęcie inicjatywy i to już nie pierwszy raz.
Pytanie gdzie byliście wy z opozycji szczególnie pan MACIEREWICZ, Kaczyński siedzieliście cicho jak myszki pod miotłą a teraz się mądrujecie. Tak samo jesteście winni jak i ci z ekipy Tuska. Dla was wszystkich ważniejsze były wybory jak przeprowadzenie śledztwa.
Szkoda dalej pisać jest to hańba jakiej jeszcze nie było w naszej historii winniście wszyscy wycofać się z polityki. Nie będę już pisał jakimi jesteście politykami mężami stanu ...
@@@ / 87.207.29.* / 2010-08-18 11:27
Panie zuczko, dlaczego ma Pan pretenseje do opozycji za dzialania ktorych nie wykonal rzad?
Pamiec ma Pan ktrotka i wybiorcza.
Od pierwszego dnia po katastrofie opozycja zadala przejecia sledztwa tylko ze umocowanie prawne do takiego dzialania mial tylko rzad.
To rzad nic nie zrobil a Pan ma pretensje do opozycji?
To sie nazywa hipokryzja.
Jest Pan hipoktyta Panie zuczko i manipulatorem.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-18 11:43
jeżeli ktoś popełnia zaniedbuje wręcz lekceważy swoje obowiązki interweniuje i to bardzo ostro na tyle na ile pozwala mi prawo.
A opozycja ma bardzo wiele możliwości prawnych aby interweniować .

Tak samo jesteście winni jak i ci z ekipy Tuska

I nie ma takiego pojęcia że ktoś jest mniej lub bardziej winny.
Jest Pan hipoktyta Panie zuczko i manipulatorem.

i tu masz pan rację ale mam w tym swój cel.
@@@ / 195.90.107.* / 2010-08-18 12:10
Pan zwyczajnie klamie Panie zuczko.
Nasladuje Pan w ten sposob dzialania tego rzadu.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-18 13:39

Pan zwyczajnie klamie Panie zuczko.

w którym miejscu, może niezbyt jasno piszę ale to już mam w krwi
kiedyś aby coś przekazać należało to owijać dobrze w bawełnę.
Pewnikiem nie wiesz pan o co chodzi.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-08-24 11:38

w którym miejscu...

W tym miejscu.

Pytanie gdzie byliście wy z opozycji szczególnie pan MACIEREWICZ, Kaczyński
siedzieliście cicho jak myszki pod miotłą

Klamstwem jest ze opozycja nie reagowala.

może niezbyt jasno piszę ale to już mam w krwi

Pan zwyczajnie klamie i to klamanie ma pan we krwi.
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 11:08
Żuczko masz pełne moje poparcie. Mów mi wuju! (ale to chyba raczej ja Tobie...)
@@@ / 87.207.29.* / 2010-08-18 11:28
W czym Ty go pomierasz, w klamaniu?
Nie spodziewalem sie tego po Tobie.
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 12:34
Zaraz, zaraz. Uściślijmy coś. Popieram jedynie internautów, którzy trzeźwo patrzą na to, co się dzieje (moim zdaniem też się do nich zaliczasz, ale często towarzyszy Twoim wypowiedziom jakieś patriotyczne uniesienie, które czasami wypacza trzeźwy osąd). Zaś do panów Tuska, Komorowskiego, Palikota, Rydzyka, Kaczyńskiego, Macierewicza czuję od lat głęboką odrazę i obrzydzenie. Są one na tyle silne, że nawet nie obchodzi mnie jakie ugrupowania ci panowie reprezentują. Ty zaś trzymasz jedną stronę, a żuczko drugą. Ja jestem bezwzględnie krytycznie nastawiony do obu tych stron.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-08-24 11:41

Ja jestem bezwzględnie krytycznie nastawiony do obu tych stron.

Mialem nadzieje ze potrafisz odroznic prawde od klamstwa niezaleznie ktorej strony dotyczy.
Obawiam sie ze sie pomylilem.
ździcho / 77.253.99.* / 2010-08-24 12:52

Mialem nadzieje ze potrafisz odroznic prawde od klamstwa niezaleznie ktorej
strony dotyczy.

Moim zdaniem obie strony kłamią. Jedna, żeby wysiudać drugą ze stołków, druga, żeby nie dać się wysiudać. Problem jest w tym, kto lepiej umie kłamać. To co potrafię odróżnić, to potrafię. Ale i jedni i drudzy mają tak wyrafinowane metody, że kołują nas wszystkich tak, że się nie zorientujemy w sprawach bardziej zawiłych. Po to tylko, by wydusić z naszych portfeli ile się da. Już urzędnik na szczeblu gminnym kłamie, a co dopiero najgrubsze ryby państwowe ( i bez róznicy, czy obecny, czy były prezydent, czy obecny, czy były premier). Dostęp do informacji to władza. Kto broni swego, lub o władzę zabiega to albo mydli, albo zniesławia. Celem jest ODCIĘCIE poddanych od informacji, bo wtedy ma się ich w garści. Proponuję Ci "@@@" troszkę wnikliwiej przyjrzeć się swoim ideałom (a szczególnie ludziom, którym przypisujesz naturę niemalże boską). Im później zorientujesz się, że jesteś wpuszczany w maliny, tym bardziej będzie Cię bolało. Wierz mi, życzę Ci jak najlepiej (nie kłamię).
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-18 13:22

jestem bezwzględnie krytycznie nastawiony do obu tych stron.

ja jestem troszkę dalej bo do czterech stron a jak głębiej się przyjrzysz to cały czas jest to jedna strona tylko ma inne nazwy
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 13:49

a jak głębiej się przyjrzysz to
cały czas jest to jedna strona tylko ma inne nazwy

Oczywiście, że tak. Jestem tego świadomy na tyle, że aż mi się nie chce drążyć ile jest tych opcji tej jednej strony. Pamiętam tylko powiedzenie któregoś z cesarzy rzymskich chyba: "Władza demoralizuje, władza absolutna demoralizuje absolutnie". Uważam, że to powiedzenie jest też adekwatne do dążenia do władzy. Dążenie demoralizuje, dążenie absolutne demoralizuje absolutnie. Nie ma czegoś takiego jak uczciwa władza i uczciwa opozycja. Jedno i drugie to bagno. Daj cóś jeszcze o bacy ;-)) Pozdrawiam.
evergren / 2010-08-22 22:14 / Ciekawy świata
To w takim razie władza absolutna demoralizuje absolutnie PO, bo fatkycznie skupiają oni absolutną władzę w Panstwie teraz.
ździcho / 77.253.120.* / 2010-08-22 22:57
Dokładnie tak. Tyle, że w przypadku PO władzy absolutnej jeszcze nie ma ( imam nadzieję, że mieć nie będzie), a jeżeli chodzi o absolutny brak moralności to się okaże przy podatkach i prywatyzacjach tych dziedzin gospodarki, które nie powinny być sprywatyzowane. Ale do absolutu tutaj już niedaleko.
abst / 178.36.118.* / 2010-08-18 10:28
Tak Panie Macierewicz,wyłącznie skrzynki winny być zwrócone nam.Przecież to nasza własność !!!
Jeśli wreszcie dojdzie do tego jestem przekonany,że wykryte zostaną fakty manipulacji przy nich.To jest właśnie przyczyna,dla której nie chcą tych skrzynek oddać !!!!!!!!!!!
cyna1 / 195.189.43.* / 2010-08-18 09:54
Co ten POaprany rząd zrobił w sprawie wyjaśnienia katastrofy ?
opierają się tylko na rosyjskich decyzjach te du-POlizy !!!
frydrych / 79.188.238.* / 2010-08-18 09:52
kto wierzy ruskim poza Tuskiem i Komorowskim ?
tade / 83.2.33.* / 2010-08-18 09:44
Cały komentarz do katastrofy to powiedzenie ludowe.
Ćmy od ognia nie odgonisz.
I to jest wszystko w tym temacie i nie ma co spekulować a resztę wyjaśni czas i specjaliści.
A polityków odgonić od tego tematu.
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-18 10:10
Zgadzam się, politycy pokroju Macierewicza tylko dolewają oliwy do ognia. Zupełnie nie potrzebnie. Bo co taki domorosły poseł może wiedzieć o budowie samolotu i przyczynach odpadnięcia skrzydła?? śmiech na sali.
Oborowy / 79.185.99.* / 2010-08-18 10:17
A co ml22 POwie o dokumentach sekcji zwŁok. tez ponad 4 miesiace za maŁo??
To też smiech na sali??
To ,ze nie ma dokumentów przesŁuchania kontrolerów z wieży to tez smiech na sali ??

Dziwię sie takim jak ty i tego typu myśleniom. Pomioty jedne.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-08-18 10:53
z drugiej strony, trudno się dziwić sowieckiemu pomiotowi, że jest sowieckim pomiotem ...
tade / 83.2.33.* / 2010-08-18 10:37
Oborowy muszę Ci to prosto jak chłopu na granicy wytłumaczyć.
Jeżeli ktoś się na coś zaweźmie to i parą wołu go nie odciągniesz. I ja sądzę że 99% winy leży po stronie zawziętości ŚP prezydenta. Pamiętasz jakie sobie robiono cyrki z jego przyjazdu mam na myśli Rosjan jak i ekipę Tuska
I jak na oborowego to nie jest tak tragicznie z tobą. Pozdrów mućki.
friury / 95.50.42.* / 2010-08-18 15:21
No nareszcie Macierewicz znalazl wroga i moze byc teraz czesto w TV......a i tak nic z tego nie wynika ani teraz ani na przyszlosc
ździcho / 87.205.207.* / 2010-08-18 15:28

moze byc teraz czesto w TV......a i
tak nic z tego nie wynika

Eee...tam, zaraz nic. Według mojej teściowej jest ponętny.
rotox / 80.51.55.* / 2010-08-18 18:46
maciorowicz w bieszczady szukać swojej metyryki urodzenia
daniel4545 / 212.23.104.* / 2010-08-19 17:36
moim zdaniem prawdy sie nie dowiemy bo gdyby prawde ujawniono wybychla by wojna a tego nie chcemy prawda no coz nalezy wyciagnac wnioski na przyszlosc a teraz sie usmiechas do tej zlej gry jaki ruski rzad jest caly swiat wie wiec dajmy temu spokuj glowa muru nie przebijemu dziekuje za uwage

Najnowsze wpisy