Forum Polityka, aktualnościPolityka

Macierewicz: sprawa jest zamknięta!

Macierewicz: sprawa jest zamknięta!

Money.pl / 2006-08-23 13:42
Komentarze do wiadomości: Macierewicz: sprawa jest zamknięta! .
Wyświetlaj:
saul / 2006-08-23 22:25 / portfel / Pan Owca
"Wiceminister Macierewicz zasugerował wcześniej, że większość byłych szefów dyplomacji była sowieckim agentami mogła być źle zrozumiana przez media" - kiedyś w wywiadzie dla mediów, ówczesny prezydent - elektryk, (nie umniejszając jego zasług dla kraju nad Wisłą) na jedno z pytań jakiejś dziennikarki, stwierdził bodaj (cytat może być niedokładny gdyż jest z zawodnej cokolwiek pamięci): "...tamtych środków nie ma bo je wszystkie już dawno udupiłem..." sala zareagowała chichotem, na co nieco zmieszany ale ciągle pewny siebie Pan Prezydent dodał: "...utopiłem, a pani zrozumiała, że udupiłem, hahaha, taka dykcja zła...".
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-23 20:45
Osobiście nie dziwię się temu! Wyjaśniam powody: pierwszym który miał dostęp do teczek był A.M.; niektóre teczki długo nie mogły obejrzeć swiatła dziennego , mimo pewnej deklaracji "niektórych"(?); TV Trwam jest ważniejszym mediem dla m.in. A.M i "niektórych" niż ogólnopolska TVP I, co przy poparciu wszechmocnego ojca dyrektora daje większe możliwości niż immunitet dyplomatyczny! Stąd właśnie wypływa bezkarność dla nawet najbardziej szkodliwych dla państwa pomysłów A.M. i "niektórych". Czy coś pominąłem?
rybka / 2006-08-23 19:09 / Tysiącznik na forum
Antek to dla mnie gość!
Właśnie widziałem w TV, że powiedział komisji ds. służb specjalnych, że sprawa jest tajna i tyle :-)
Każdy, kto na coś choruje, od czasu do czasu powinien zgłosic się do lekarza, żeby mu zweryfikować leki (przy chorobach przewlekłych przeważnie jest to zwiększenie dawki)
Polak z ciemnogrodu / 212.76.33.* / 2006-08-23 18:35
Mnie juz nawet nie interesuje co ten nawiedzony idiota jeszcze wymyśli. Przez całe swoje dotychczasowe życie zostawiał tylko popioły i zgliszcza. Nic znaczącego nigdy nie zbudował. W walce o miejsce przy żłobie jest porównywalny z drugim nawiedzonym idiota - jacusiem kurskim. Specjalistą od pomówień.
jacek2 / 62.233.250.* / 2006-08-23 16:46
szukam pomysłów jak obalić obecny rząd - może ktoś ma jakiś?
rybka / 2006-08-23 18:04 / Tysiącznik na forum
Mam, chociaż może lekko szatański!
Zgodnie z przepisami polskiego prawa każdy ma prawo zawiadomić o przestepstwie organa powołane do ich ścigania. W niektórych wypadkach jest to wręcz obowiązek, np. w przypadku zabójstwa i jak podejrzewam zdrady narodu. Wysyłajmy wię do prokuratur rejonowych zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez "grupę byłych ministrów spraw zagranicznych RP od roku 1990". W zawiadomieniu takim należy podać ewentualnych świadków przestępstwa. Jeśli wszyscy podamy A.M. to bedzie on musiał być przesłuchany przez prokuratora i może wtedy wyjaśni co "poeta miał na myśli"
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-08-23 18:02
A może zezwolić im na to, by wreszcie ukradli ten wymarzony księżyc?
brs / 83.6.224.* / 2006-08-23 16:34
Antoni Macierewicz pracuje na eneralską pensję(emeryturę). Popatrzmy jak awansowali panowie po oskarżeniu Oleksego np.Libera. Nie ważne czy oskarżenie jest poparte dowodami czy nie. Ważne, że spełnili polityczne zamówienie. " Sprawa jest zamknięta" i to wszystko. Co na to powie prasa zagraniczna to już nieistotne. Mamy odpowiedniego człowieka od PR na zagranicę to wszystko musi być OK. On załatwi właściwy wizerunek kraju.
CZY TO NIE PARANOJA? JA NIE WIEM W JAKIM KRAJU ŻYJĘ.
tatko / 2006-08-23 17:16 / Tysiącznik na forum
Kiedyś tylko dwaj panowie w sejmie nie mieli w porządku pod sufitem: G.J. orazA.M.Dziś żaden z nich nie dostał się do sejmu,więc rządzący wstawili jednego (A.M.) do rządu, zamiast pozwolić mu się wyleczyć.
ginter / 83.27.5.* / 2006-08-23 16:23
Bądź Pan poważny i nie rób z siebie pośmiewiska, a co ważniejsze z rządu RP, i bez tego jest dla mnie komiczny aż nadto. Takim działaniem utwierdzasz Pan w swoim przekonaniu tych, którzy sądzą, żeś Pan człek niespełna rozumu, mam nadzieję, że mimo wszystko tak nie jest, bo misję masz Pan teraz ważną, a i szansę na jej realizację jak nigdy. Acha, zamknąć to se Pan możesz sedes, słowo się rzekło, to dowody na stół.
Andrzej / 2006-08-23 16:06 / Bywalec forum
Czy ktoś słyszał tą wypowiedź w TV Trwam ? Zwłaszcza z tych co tak rwą szaty na różnych forach i przed kamerami TV. Czy tylko komentujemy to co "podali" nam dziennikarze z innych niż TV Trwam mediów ? Może niepotrzebnie się niektórzy emocjonują , a wszystko to skończy się jak zwykle małym "przepraszamy" na drugiej stronie, małym druczkiem ? Ja nie słyszałem wypowiedzi Maciarewicza, stąd chciałbym poznać opinie osób, które to słyszały.
jajaco / 213.199.196.* / 2006-08-24 08:47
Primo : nie Macia... tylko Macierewicz !!
secundo : było tak jak mówią !!! Chyba juz pora, aby lekarz zmienił leki Macierewiczowi. Dotychczasowe...przestaja działać !!
Mops / 83.22.205.* / 2006-08-23 16:27
Przedmiotową wypowiedż zamieszcza dzisiejszy Nasz Dziennik. Gwoli ścisłości-nazywa się Macierewicz.
czater / 2006-08-23 15:43 / Tysiącznik na forum
A czego sie spodziewaliscie po Kaczkach ?
tatko / 2006-08-23 17:23 / Tysiącznik na forum
Niczego dobrego...,panie czater
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-08-23 14:49
A ja myślałem, że sprawa dopiero się rozpoczęła, a tu ani się obejrzeć - a już zamknięta. Naprawdę bardzo chciałbym wiedzieć, który z szefów MSZ był agentem sowieckim i popieram p. Macierewicza dokładnie tak samo jak popieram księdza Zalewskiego. Więc czekam na dowody współpracy, a dowiaduję się, że sprawa jest zamknięta.

Czy trzeba kolejnych NIEPODWAŻALNYCH DOWODÓW, że agent Kaczyński wbrew temu co się uważa, jest zainteresowany blokowaniem lustracji. Nawet uważany za niezłomnego Macierewicz po spotkaniu z Jarkiem nabrał wody w usta. To wszystko wygląda jak jakiś tani żart, a nie odpowiedzialna polityka. (ostatnie zdanie poproszę boldem ;-)))
rybka / 2006-08-23 14:47 / Tysiącznik na forum
Dla mnie to skandal!
Gość publicznie oświadcza, że polscy ministrowie to szpiedzy, a potem nagle: Sprawa ZAMKNIĘTA!!!
zx / 83.16.202.* / 2006-08-23 14:27
Przyznam się, że nie rozumiem całej sytuacji. Dotychczas sądziłem, że bycie agentem obcego wywiadu jest przestępstwem, a nie tylko dyshonorem. Jeżeli zatem byli szefowie MSZ III RP byli agentami sowieckimi to dlaczego jeszcze chodzą po ulicach. Jeżeli to prawda to miejsce tych ludzi jest w więzieniu. Jeżeli wiceminister MON ma takie informacje to dlaczego prokuratura nic nie robi, a ci luzie nie są jeszcze pod kluczem ? Skoro ci ludzie są agentami, a wiceminister MON wie o tym i nic się nie dzieje to chyba ktoś nie dopełnił obowiązków. Czyż nie tak ? Jeżeli błądzę proszę o pomoc.
Mops / 83.22.205.* / 2006-08-23 15:22
Pan to by chciał od razu wszystko brać na rozum a przecież ta wypowiedź nie była kierowana do Pana lecz do ludu o którym tak wspaniale wypowiadał się J. Kurski. Ten lud logiką się nie posługuje. On nie analizuje lecz kupuje gotowce wyprodukowane przez partyjnych mózgowców. Dla nich sprawa jest zakończona i koniec kropka. Przecież tak stwierdził sam Macierewicz ,któremu ten lud ufa bezgranicznie.
jajaco / 213.199.196.* / 2006-08-24 08:52
Największym sukcesem PIS jest to, ze rozgryzł jak funkcjonuje lud !! Lud nie mysli i nie analizuje. Lud wierzy i ufa. Czasami...bezgranicznie. Niestety !!!
Sabre / 2006-08-23 13:42 / Tysiącznik na forum
Ile członków będzie wkrótce liczyć ta komisja, i czy zmienią przewodniczącego?
Pijany bezdomny na dworcu centralnym ,,puścił długą wiązankę'', która ,,miała charakter zniewagi głowy państwa''. Policja natychmiast wszczęła sprawę o przestępstwo znieważenia prezydenta RP, za co można pójść do więzienia nawet na trzy lata. Efektem policyjnego śledztwa były ,,grube na 20 stron akta''.
Równolegle wiceminister Antoni Macierewicz w telewizji Trwam zarzucił części ministrów spraw zagranicznych III RP, że byli agentami sowieckich służb specjalnych. I wszystko jest OK. Nie ma procesu, nie ma dymisji, jest tylko komisja.
Witamy w IV RP, kraju gdzie „dorwanie się do władzy” gwarantuje absolutną nietykalność, niezależnie od stopnia podłości jaki się prezentuje.
zapi / 2006-08-23 14:05 / Bywalec forum
Pierw spodlił ministrów spraw zagranicznych, a potem podkulił ogon przed KACZOREM. No i sprawa się rypła.

IV RP - kraj, który z demokratycznego państwa, pod wpływem demokratycznych wyborów, przekształcił się w autorytarny twór dwóch braci bliźniaków.
DA / 195.225.71.* / 2006-08-23 19:57
NIe lękaj się.... ;-))))
Zaciekawiony / 212.244.61.* / 2006-08-24 10:28
A ja chciałbym wiedzieć co Pani na to?? Znaczy na to co "popełnił" nasz wiceminister A. M.
zapi / 2006-08-23 14:07 / Bywalec forum
ps. zapomniałem dodać, że tak będzie opisywana obecna sytuacja w Polsce w podręcznikach za 30 lat (oczywiście nie w naszym kraju)
rozwado / 2006-08-23 14:33 / Tysiącznik na forum
Teraz dopiero mamy prawdziwe prawo i sprawiedliwosc. To nie jakies abstrakcyjna liberalno-lewacka sprawiedliwosc To tak jak za komuny mielismy konstytucyjne prawo do pracy, a nie jakas zgnilo-liberalne prawa czlowieka.
kor / 83.18.229.* / 2006-08-23 22:20
Kiedyś Hitler też doszedł do władzy po wygraniu legalnych wyborów, ajak to się skończyło każdy wie..

Najnowsze wpisy